ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 6 خرداد و بیوگرافی چهره های متولد 6 خرداد و درگذشت بازیگران در 6 خرداد و هنرمندان فوت شده در شش خرداد سلبریتی های به دنیا آمده در ششم خرداد و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 6 خرداد

سالروز تولد هنرمندان و چهره های مشهور یکی از روزهای جالب برای طرفدارانشان است . اگر شما هم به چهره های مشهور ایرانی علاقه مندید و دوست دارید درباره تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی بیشتر بدانید این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.چهره های متولد و درگذشته 6 خرداد [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 6 خرداد [عکس و بیوگرافی]

ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 6 خرداد آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 6 خرداد هستند

بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 6 خرداد 1366 در همدان متولد شد.

بهرام افشاری را همه مخاطبان تلویزیون با نقش بهتاش در سریال پایتخت می شناسند اما این بازیگر کشورمان بازیگری را از جوانی با تئاتر آغاز کرد و فیلم عصبانی نیستم اولین تجربه سینمایی او در سال 92 است.

بهرام افشاری

تولد بهرام افشاری در 6 خرداد

مجید واشقانی

مجید واشقانی متولد 6 خرداد 1359 در تهران ، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی متالورژی است ، علاقه زیادی به بازی در ژانر کمدی دارد.مجید واشقانی بازیگری را از سال 1377 تا 1378 با حضور در کلاس های آزاد بازیگری امین تارخ شروع کرد سپس از همین کلاس ها وارد بازار کار حرفه ای شد.

مجید واشقانی بازیگر کشورمان در 6 خرداد متولد شد

مجید واشقانی بازیگر کشورمان در 6 خرداد متولد شد

با سریال مسیر انحرافی در سال 1390 چهره اش شناخته شد و بعد در مجموعه های مختلف زیر هشت ، هوش سیاه ، ماتادور در نقش های پلیسی به شهرت رسید.

محمدرضا اعلامی

محمدرضا اعلامی نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده کشورمان 6 خرداد 1389 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 6 خرداد

محمدرضا اعلامی کارگردان کشورمان در 6 خرداد درگذشت

محمدرضا اعلامی از سال 54 با ساخت فیلم کوتاه و تهیه کنندگی برنامه کودک وارد دنیای هنر شد و اولین فیلم او نقطه ضعف در سال 62 بود.

سعید داخ

سعید داخ بازیگر و کارگردان تئاتر 6 خرداد 1349 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 خرداد

سعید داخ بازیگر کشورمان در 6 خرداد متولد شد

سعید داخ از سال 71 وارد تئاتر شد و به صورت حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرد و از جشنواره دفاع مقدس تقدیرنامه بهترین کارگردانی را دریافت کرد.

پرویز بهرام

پرویز بهرام ، زاده 4 مرداد 1312 بود و از اواخر دهه 20 خورشیدی وارد کار دوبله شد. چند سالی هم به عنوان بازیگر ، صحنه تئاتر را تجربه کرده بود.از کارهای شاخص وی می توان به گویندگی در مجموعه مستند جاده ابریشم و گویندگی به جای شخصیت کارآگاه کاستر اشاره کرد.

پرویز بهرام دوبلور کشورمان در 6 خرداد درگذشت

پرویز بهرام دوبلور کشورمان در 6 خرداد درگذشت

پرویز بهرام که از سال 1393 درگیر بیماری سرطان بود ، ساعت 8 صبح روز 6 خرداد 1398 در منزل خود در تهران درگذشت.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن