در ادامه بازیگران کرونایی و چهره های مبتلا به کرونا و سلبریتی های کرونایی و بازیگران در قرنطینه خانگی و هنرمندان مبتلا به بیماری کرونا را در نم نمک ببینید.

کدام چهره ها و سلبریتی ها کرونا گرفته اند؟کدام فوت شدند؟

ویروس کرونا چند ماهی است که جهان را درگیر خود کرده و مشهور و غیرمشهور نمیشناسد و با سرعت سرسام آوری در حال گسترش است.بازیگران و هنرمندان درگذشته بر اثر کرونا + مبتلایانبازیگران و هنرمندان درگذشته بر اثر کرونا + مبتلایان

در این میان قرنطینه خانگی بهترین گزینه برای مقابله با این ویروس است و برخی از هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان در این خصوص به خوبی اطلاع رسانی کردند و با لایو هایی که در اینستاگرام برای مخاطبان گذاشتند باعث شدند تا اطلاعات مردم بیشتر شود و برای مقابله با این ویروس بهترین روش ها رو برگزینند.

اما در این میان برخی از سلبریتی های کشورمان متاسفانه به این ویروس مبتلا شدند که برای آنها آرزوی سلامتی داریم و متاسفانه هنرمندان بزرگی هم بر اثر کرونا درگذشتند.

این هنرمندان بر اثر بیماری کرونا درگذشتند :

پرویز پورحسینی

پرویز پورحسینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از قربانیان ویروس کرونا است. این هنرمند کشورمان 7 آذرماه سال 99 بعد از مدتی ابتلا به ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان درگذشت.

این استاد پیشکسوت دنیای بازیگری ، حضور در دنیای هنر را از سال 1348 آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخت و آثار ماندگاری از خود برجای گذاشت و در سریال هایی چون بیگانه ای با من است ، بچه مهندس ، گمشدگان ، هفت سنگ ، سرزمین کهن ، مختارنامه ، اولین شب آرامش ، شب دهم ، مریم مقدس ، امیر کبیر ، روزی روزگاری ، هزاردستان و... به ایفای نقش پرداخت.

مرگ پرویز پورحسینی بازیگر بر اثر کرونا

مرگ پرویز پورحسینی بازیگر بر اثر کرونا

درگذشت چنگیز جلیلوند دوبلور مشهور

چنگیز جلیلوند متولد 6 آبان 1317 دوبلور ، مدیر دوبلاژ و هنرپیشه اهل ایران بود. جلیلوند از سال 1336 مشغول به فعالیت بود و در تاریخ 2 آذر ماه 1399 بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

مرگ چنگیز جلیلوند بازیگر و دوبلور بر اثر کرونا

مرگ چنگیز جلیلوند بازیگر و دوبلور بر اثر کرونا

کریم اکبری مبارکه

کریم اکبری مبارکه متولد 16 خرداد 1332 بازیگر و کارگردان ایرانی سینما و تئاتر بود. مشهورترین نقش وی در سینما نقش سرکرده در فیلم مرگ یزدگرد و در تلویزیون نقش ابن ملجم مرادی در سریال امام علی و اَحمَر بن شُمَیط در سریال مختارنامه بوده است.

مرگ کریم اکبر مبارکه بازیگر بر اثر کرونا

مرگ کریم اکبر مبارکه بازیگر بر اثر کرونا

کریم اکبری مبارکه پنجشنبه 8 آبان 1399 به علت ابتلا به بیماری کرونا در سن 67 سالگی و در تهران درگذشت.

کامبوزیا پرتوی

کامبوزیا پرتوی متولد 18 اسفند 1334 بازیگر ، فیلم نامه نویس و کارگردان اهل ایران بود.

مرگ کامبوزیا پرتوی بازیگر بر اثر کرونا

مرگ کامبوزیا پرتوی بازیگر بر اثر کرونا

کامبوزیا پرتوی ، روز سه شنبه 4 آذر 1399 در بیمارستان دی تهران درگذشت. او از دو هفته پیش برای انجام عمل قلب در بیمارستان بستری شده بود. خبر ابتلای وی به ویروس کرونا از یک هفته قبل از درگذشت اعلام شده بود ، و علت اصلی فوت سکته مغزی و عدم تاب آوری اندام ها در اثر عمل جراحی و ابتلای همزمان به ویروس کرونا اعلام شد.

درگذشت اکبر عالمی بر اثر کرونا

اکبر عالمی با تشدید شدن بیماری اش پس از ابتلا به کرونا ، همچنان در بیمارستان بستری شد و با دستگاه تنفس می کرد. این مستندساز و مدرس سینما 10 مهرماه 1399برای ساخت یک مستند راهی بیمارستانی شده بود که با وجود رعایت پروتکل های بهداشتی ، او و سه همکار دیگرش همگی به کووید 19 مبتلا شدند. خبر مرگ اکبر عالمی بامداد سه شنبه 22 مهر 1399 رسانه ای شد.

درگذشت اکبر عالمی با بیماری کرونا

درگذشت اکبر عالمی با بیماری کرونا

ابتلای خسرو سینایی به کرونا

خسرو سینایی متولد 29 دی 1319 در ساری کارگردان ، فیلم نامه نویس ، آهنگساز ، نوازنده ، و شاعر اهل ایران بود.

خسرو سینایی کارگردان

خسرو سینایی کارگردان

متاسفانه این هنرمند کشورمان عصر روز 11 مردادماه 99 بر اثر عفونت ریه و ابتلا به کرونا درگذشت.


این هنرمندان به بیماری کرونا مبتلا شدند :

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر کشورمان یکی از چهره های سرشناس دنیای بازیگری است که متاسفانه درگیر ویروس کرونا شد.

نوید محمدزاده و مانی حقیقی در تفریق

نوید محمدزاده و مانی حقیقی در تفریق

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگری که در جدیدترین تجربه هنری اش در سریال عاشقانه 2 مقابل دوربین رفته بود به ویروس کرونا مبتلا شد.

محمدرضا گلزار بازیگر سریال عاشقانه 2

محمدرضا گلزار بازیگر سریال گیسو

ابتلای نادر طالب زاده به بیماری کرونا

نادر طالب زاده مستندساز ، تهیه کننده و کارگردان کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که به ویروس کرونا مبتلا شد.

حسین انتظامی معاونت سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ابتلای نادر طالب زاده به کرونا نوشت:

نادر طالب زاده عزیز هم به کرونا مبتلا شده؛ شخصیتی متین و خلیق و فروتن که جنبه های فرامتنی سینما را خوب می شناسد و در تربیت کادر و گفتگوی فرهنگی به ویژه در حوزه بین الملل ، خدماتی پرشمار دارد. برایش آرزوی تندرستی داریم و حمد شفا می خوانیم.

ابتلای نادر طالب زاده به کرونا

ابتلای نادر طالب زاده به کرونا

شهره سلطانی هم درگیر کرونا شد

آخرین روزهای تیرماه بود که شهره سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار ویدئویی خبر از ابتلا به ویروس کرونا داد.

این بانوی هنرمند که حال جسمی مساعدی هم نداشت با انتشار این ویدئو اعلام کرد که 19 روز پیش به ویروس کرونا مبتلا شده و متاسفانه ریه اش هم درگیر شده است و دوران سختی را پشت سر گذاشته است.

شهره سلطانی

شهره سلطانی کرونا گرفت

ابتلا به ویروس کرونا مشهور و غیرمشهور نمیشناسد و در کمین همگان است و بایستی پروتکل های بهداشتی برای از بین بردن این ویروس و مبتلا نشدن به آن را به درستی و مو به مو اجرا کرد تا هم خود و هم اطرافیان را از گزند این ویروس منحوس محافظت کنیم.

به امید ریشه کن شدن این ویروس از دنیا و آرزوی سلامتی برای مبتلایان و طلب آمرزش برای درگذشتگان در اثر این ویروس تقاضا داریم حتما از ماسک استفاده کنید و حتی المقدور به مسافرت نروید و از حضور در مجالسی که ازدحام جمعیت دارند اجتناب کنید.

احسان خواجه امیری هم گرفتار کرونا شد

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ یکی دیگر از هنرمندانی است که به ویروس کرونا مبتلا شد.

این خواننده جوان موسیقی پاپ با انتشار یک استوری در اینستاگرام خبر از ابتلا به ویروس کرونا داد و نوشت:

کرونا از اون چیزی که فکر میکنید به ما نزدیک تره ، بماند به یادگار امروز روز چهارم بود.

ابتلای احسان خواجه امیری به کرونا

ابتلای احسان خواجه امیری به کرونا

ابتلای علی ملاقلی پور به کرونا

علی ملاقلی پور کارگردان جوان سینما و تلویزیون هم به بیماری کرونا مبتلا شده است.

علی ملاقلی پور کارگردان کتونی زرنگی

علی ملاقلی پور کارگردان کتونی زرنگی

ابتلای رضا بهرام خواننده جوان موسیقی پاپ به بیماری کووید 19

رضا بهرام یک هفته قبل خبر از ابتلای خود به ویروس کرونا داده بود که در حال گذراندن روزهای قرنطینه برای بهبودی بود.

رضا بهرام خواننده کرونایی ایران

رضا بهرام خواننده کرونایی ایران

ابتلای لیلا بلوکات به کرونا

لیلا بلوکات از بازیگران فعال در کارهای خیرخواهانه نیز یک هفته قبل با انتشار پستی در اینستاگرام از ابتلای خود به ویروس کووید 19 خبر داد و از گذراندن مراحل درمانش برای مخاطبان گفت.

ابتلای لیلا بلوکات به کرونا

ابتلای لیلا بلوکات به کرونا

لیلا بلوکات در اینستاگرام نوشت:

سلام عزیزانم ، بسیار زیاد سپاسگزارم از تک تک شما همراهانم و دعای خیرتون ، بخاطر شرایطم نمیتونستم فعال باشم و جوابگوی تک تک شما عزیزانم و دوستان و همکارانم باشم ولی با تمام وجود قدردان مهربانیهاتون و پیگیریهاتون هستم ،

و امشب (یکشنبه ساعت 22) با لایو در اینستاگرام در خدمتتون هستم با حضور دکتر طبرسی ، جوابگوی تمام سوالات شما در رابطه با این بیماری منحوس هستیم البته دکتر بعنوان پزشک معالج و بنده بعنوان مبتلا به این ویروس. تنتون سلامت باشه و بسیار زیاد مراقب خودتون باشید. به امید ریشه کن شدن این ویروس

سوالاتتون و زیر این پست بنویسید که بنده حتما مطرح کنم و خودتونم حضور پیدا کنید و بپرسید و بشنوید

امیدوارم لایو مفیدی بشه

پس از انتشار پست بالا لیلا بلوکات لایو یک ساعته ای را با آقای دکتر طبرسی برای مخاطبان برقرار کرد و اطلاعات مفیدی را در خصوص ویروس کرونا به اشتراک گذاشت.

لیلا بلوکات در استوری که به تازگی در اینستاگرام منتشر کرد با انتشار تصاویری به مراحل درمان خود اشاره کرد.

خوشبختانه خانم لیلا بلوکات سلامتی خود را به دست آوردند و از شر ویروس کرنا رهایی یافتند.

بهاره رهنما در حال گذراندن دوران قرنطینه بعد از ابتلا به ویروس کرونا

از جمله سلبریتی دیگری که به بیماری کووید 19 مبتلا شد خانم بهاره رهنما هست که در فضای مجازی فعالیت بسیاری دارند و در دوران شیوع این ویروس با استوری ها و پست های خود در اینستاگرام سعی در آگاه سازی مردم برای مقابله صحیح با این ویروس را داشتند.

خانم بهاره رهنما روز جمعه با انتشار پستی در اینستاگرام از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد و اینکه در حال گذراندن دوران بهبودی هستند.

بهاره رهنما از بازیگران کرونایی ایران

بهاره رهنما از بازیگران کرونایی ایران

بهاره رهنما با انتشار عکس فوق در اینستاگرام نوشت:

جمعه تون به شادی...

روز هفتم قرنطینه و روز چهاردهم علایٔم بیماری کورونا رو با لطف و یاری خداوند ، دعای مادرم و خانواده و همسر مهربانم ، دوستان و نزدیکانم و الطاف ایٔمه و فرشتگان در منزل میگذرونم ، چون عادت ندارم جز شادی و خبر خوب چیزی رو منتشر کنم خواستم بگم رو به بهبودی ام و از فردا تا آخرین روز قرنطینه براتون از تجربیاتم در لایو های یک روز در میان خواهم گفت ، ممنونم از طب سنتی و بانیان به خیرش و طبیب شیروند و دکتر خوبم دکتر قاسم عظیمی و خانم دکتر خیر اندیش مهربان و سی تی اسکن دقیق بیمارستان فرمانیه تهران ...

فالله خیر حافظا...

آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای خانم بهاره رهنما بازیگر دوست داشتنی سینما و تلویزیون داریم.

ابتلای کیانوش گرامی به کرونا

از جمله بازیگرانی که به کرونا مبتلا شدند میتوان به کیانوش گرامی اشاره کرد که با لایوی که یوسف سلامی خبرنگار صدا و سیما با ایشان برقرار کرد این خبر در فضای مجازی پیچید.

کیانوش گرامی بازیگر کرونایی ایران

کیانوش گرامی بازیگر کرونایی ایران

کیانوش گرامی در حالی که روی تخت بیمارستان بود و به سختی صحبت میکرد از مردم میخواست حتما به توصیه های مهم درخصوص پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 توجه کنند.

وی که اظهار میداشت در مراسم آشتی کنان ، مراسم عروسی و مراسم عزا شرکت کرده بود و نمیدانست چگونه به این ویروس مبتلا شده است و روزهای سختی را در حال گذراندن می باشد.

ابتلای منوچهر هادی به کرونا

21 تیرماه بود که خبر ابتلای منوچهر هادی به ویروس کرونا در فضای مجازی منتشر شد و منوچهر هادی با انتشار پستی این موضوع را تایید کرد و از حال این روزهایش نوشت.

منوچهر هادی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت:

سلام امروز خبری در اینستاگرام داره دست به دست میشه و عده ای از دوستان و هواداران محترم صفحه بنده رو نگران کرده که من کرونا گرفتم.

باید عرض کنم که یک هفته پیش کمی سرفه میکردم ، تماس گرفتم آمدن منزل تست کرونا دادم و فرداش جواب اومد که مثبته. شبش کمی تب و لرز و از فرداش دیگه اوکیم.

دکتر متخصص توصیه کردن دوهفته در منزل قرنطینه بشم و از منزل بیرون نرم تا دیگران رو مبتلا نکنم.

پیش تولید عاشقانه قوی تر از قبل.روزهای پایانی رو سپری میکنه همه عوامل در دفتر تولید مشغول به کار هستند و بزودی کار رو کلید خواهیم زد. ممنون که نگران من بودید. برای همتون آرزوی سلامتی دارم و تروخدا مراقب خودتون باشید.

ابتلای منوچهر هادی به کرونا

ابتلای منوچهر هادی به کرونا

یکتا ناصر هم کرونا گرفت

دو روز بعد از انتشار خبر ابتلای منوچهر هادی به ویروس کرونا ، خبری از ابتلای یکتا ناصر به این ویروس هم منتشر شد و مورد تایید این بانوی هنرمند قرار گرفت.

یکتا ناصر با انتشار پستی درباره حال این روزهایش بعد از ابتلا به کرونا نوشت:

ممنونم از همه دوستان و عزیزانی که به من لطف دارند و نگران هستند ولی من فعلاً قرنطینه هستم و اصلاً بیماریم وخیم نیست .آرزوی سلامتی ، صبوری و استقامت دارم برای همگی و ای کاش باهم مهربانتر باشیم. همه ما در زندگی زخمهایی داریم که علاجش زخم زبان زدن به دیگران نیست. سپاسگزارم از مهر همه شما بزرگواران....

ابتلای یکتا ناصر به کرونا

ابتلای یکتا ناصر به کرونا

ابتلای پیمان قاسم خانی به کرونا

امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر کشورمان شب گذشته (23 تیر 1399) با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از ابتلای پیمان قاسمخانی به کرونا خبر داد.

امیرمهدی ژوله با انتشار عکسی از پیمان قاسمخانی نوشت:

درست تو همین روزهایی که خبر ازدواج اش را دست به دست می کردیم ، داشت گوشه خانه با کرونا کشتی می گرفت.

پیمان قاسمخانی هم کرونا گرفت

پیمان قاسمخانی هم کرونا گرفت

ابتلای گلاب آدینه و دخترش به کرونا

گلاب آدینه و دخترش نورا یکی دیگر از هنرمندانی هستند که به ویروس کرونا مبتلا شدند.

این هنرمند کشورمان و دخترش با انتشار ویدئویی از ابتلا به این ویروس خبر دادند و از تجربیات قبل و بعد از ابتلا به کرونا صحبت کردند و از سختی های ابتلا به این ویروس گفتند.

گلاب آدینه هم با انتشار این ویدئو توصیه ای برای جوانان داشت و نوشت:

ًجوانان نازنین مراقب باشید دور از جان تان کرونا از هم سن های شما هم قربانی گرفته ست و متأسفانه حتی از کودکان....

ابتلای گلاب آدینه و دخترش به کرونا

ابتلای گلاب آدینه و دخترش به کرونا

ابتلای بهروز بقایی به ویروس کرونا

اولین روزهای شیوع ویروس کرونا در جامعه بود که خبر ابتلای بهروز بقایی بازیگر و کارگردان کشورمان به ویروس کرونا منتشر شد.

ندا قاسمیان همسر بهروز بقایی در توضیح ابتلای همسرش به کرونا گفت:

همسرم از دوم اسفند بود که دچار تب شدید می شد به طوری که نمی توانستم در خانه تب وی را پایین بیاورم به همین خاطر به بیمارستان مراجعه کردیم و پس از عکس برداری از ریه وی ، متوجه شدیم که مبتلا به ویروس کرونا شده است. حدود یک هفته در بیمارستان امام خمینی بستری شد تا پزشکان اعلام کردند می تواند به خانه منتقل شود. همسرم اواخر بهمن برای تمرین نمایش جدید خود به تماشاخانه می رفت و بعد از آن بود که دچار این ویروس شد.

ابتلای بهروز بقایی به کرونا

ابتلای بهروز بقایی به کرونا

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
86.6%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی