در ادامه تصاویری از کشف حجاب بازیگران جدید و کشف حجاب بازیگران برای مهسا امینی و مجری کشف حجاب کرده و کشف حجاب بازیگران ایرانی در خارج و کشف حجاب بازیگر ایرانی در ترکیه و کشف حجاب دو بازیگر زن ایرانی و بازیگران زنی که به تازگی کشف حجاب کردند و کشف حجاب بازیگر کلاه پهلوی و کشف حجاب بازیگر مشهور زن در نمایشگاه عکس و فرار بازیگر زن ایران را در نم نمک ببینید.

عکس های بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند

در ادامه تصاویری از کشف حجاب بازیگران مشهور زن ایرانی که اغلب با شهرت در صدا و سیمای ایران و به واسطه علاقه مردم به محجبه بودنشان در سریال ها و فیلم ها به محبوبیت در بین مردم دست یافته بودند را در نم نمک ببینید.بازیگران و مجریان زن ایرانی که کشف حجاب کردند [عکس]بازیگران و مجریان زن ایرانی که کشف حجاب کردند [عکس]

بازیگران و مجریان زن ایرانی که کشف حجاب کردند

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا ، بازیگر مشهور سینما در حاشیه مراسم تشییع و خاکسپاری امین تارخ ، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که برای تجلیل از مقام هنری این چهره معروف سینما پشت تریبون رفته بود ، حجاب از سر برداشت.

کشف حجاب فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمد آریا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 7 آبان ماه سال 1341 در تهران به دنیا آمد.

فاطمه معتمد آریا در سنین جوانی و در حدود سال 1360 زندگی مشترکش را آغاز کرد و احمد حامد بازیگر و تهیه کننده همسر او است.

حاصل سالها زندگی مشترک فاطمه معتمد آریا و همسرش پسری به نام نریمان است.

شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی پس از چندین بازیگر اقدام به کشف حجاب اعتراضی کرد.

کشف حجاب شیوا ابراهیمی

او در کپشن پست خود نوشت :

من یک زن ایرانیم که سالها بود از سر اجبار و ترس روسری به سر داشتم ولی هیچوقت به خواست خودم نبوده و نخواهد بود.

این در جواب کسی است که به دروغ گفته زنان ایرانی خودشان به عنوان یک امر خودجوش حجاب زا رعایت می کنند و کسی هم به آنها تکلیف نکرده است.

شیوا ابراهیمی متولد 29 بهمن 1355 در تهران ، فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری تئاتر می باشد که از سال 1373 در 18 سالگی با تئاتر شروع کرد.

در سال 1375 اولین بار با سریال «کهنه سوار» جلوی دوربین رفت و سال 1393 با سریال «پرده نشین» و سال 1397 با سریال «مینو» به شهرت رسید.

مریم بوبانی

مریم بوبانی ، بازیگر پیشکسوت سینما و تلوزیون در اعتراض به ماجرای فوت مهسا امینی ، دختر 22 ساله سقزی ، تصویری بدون حجاب از خود منتشر کرد.

مریم بوبانی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :

رنج ، رنگی به مو های من نگذاشته ، اما همین سپیدی را از روسری می رهانم.

کشف حجاب مریم بوبانی

مریم بوبانی در سال 1332 در سنندج به دنیا آمد. دو سال در کلاس های آزاد بازیگری بازیگری آموخت و در 1376 با بازی در مهر مادری (به کارگردانی کمال تبریزی) در نقشی فرعی بازی در سینما را آغاز کرد.

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی بازیگر سابق و بنیانگذار بنیاد نیکوکاری «کمک» بعد از شبنم فرشادجو ، حجاب خود را در اعتراض به مرگ مهسا امینی برداشت.

این بازیگر که بیشتر با نقش زلیخا در سریال حضرت یوسف پیامبر شناخته می شود ، رسما با انتشار عکس جنجالی خود ، دیگر برای همیشه از عرصه بازیگری کنار رفت.

کشف حجاب کتایون ریاحی

کتایون ریاحی در این باره می گوید کشف حجاب نکرده و این توصیف درست نیست.

کتایون ریاحی که با یک رسانه ایرانی خارج از کشور صحبت می کرد گفت که حجاب هیچگاه پوشش مورد تایید و انتخاب او نبوده است که حالا بخواهند از کشف حجاب او بگویند.

کتایون ریاحی گفت پوشش حجاب را بدون میل باطنی و اجبارا استفاده می کرده و حالا در همدلی و اعتراض به فوت مهسا امینی تصمیم گرفته آن را کنار بگذارد.

کتایون ریاحی می گوید سال ها به خاطر شوهرش و دلایل دیگر ممنوع الخروج بوده.

شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو متولد 16 بهمن 1356 در تهران ، فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی نمایش از دانشکده هنر و معماری تهران می باشد.

ساعاتی بعد از فوت دلخراش مهسا امینی دختری که بعد از بازداشت توسط گشت ارشاد در کلاس توجیهی سکته قلبی و مغزی کرد و در نهایت بعد از سه روز درگذشت ، خانم شبنم فرشادجو در یک ویدیوی اعتراضی اعلام کرد؛ بخاطر اتفاقانی که برای مهسا افتاده است ، تصمیم گرفتم بدون حجاز استوری بزارم…

او سپس نوشت؛ بخاطر این کارایی که می کنید ، آدمو از هرچی گشت ارشاد بیزار می کنید.

کشف حجاب شبنم فرشادجوکشف حجاب شبنم فرشادجو

نیوشا مدبر

نیوشا مدبر متولد 14 اردیبهشت 1364 در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.

لیسانس رشته گرافیک دارد و تنها یک برادر دارد و بازیگر سریال کیمیا بوده که حالا کشف حجابش جنجال به پا کرد.

خانم مدبر بعد از اینکه ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد با انتشار یک ویدیویی در شهریور 1401 اعلام کرد از این به بعد می خواهم خودم باشم ، بدون سانسور و نقاب …

کشف حجاب نیوشا مدبر

مهناز افشار

مهناز افشار متولد 21 خرداد سال 1356، در تهران است. دیپلمش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت و در کلاس های بازیگری حمید سمندریان ، استاد برجسته تئاتر و بازیگری تعلیم دید. زندگی در یک خانواده مذهبی باعث شد که او با محدودیت ها و نارضایتی هایی برای کار بازیگری روبه رو شود ، اما نارضایتی خانواده در نهایت نتوانست فعالیت حرفه ای او را محدود کند.

مهناز افشار از سال 1398 در خارج از ایران زندگی می کند و اخیرا حجاب خود را نیز به طور کامل برداشته است که به نوعی نشان دهنده آن است که قصد بازگشت به ایران را ندارد. او همچنین در سه سال اخیر در قامت یک چهره منتقد در شبکه های اجتماعی فعالیت کرده است.

مهناز افشار بیحجاب در کنار همسرش یاسین رامین

مهناز افشار بیحجاب در کنار همسرش یاسین رامین

صبا راد

خانم مجری پس از مهاجرت به ترکیه بعضا عکس هایی با حجاب کم منتشر می کرد اما عکسی از او منتشر شد که نشان دهنده کشف حجاب صبا راد مجری باسابقه کشور است.

صبا راد متولد 30 آبان 1359 در تهران است که سال 1377 در 18 سالگی از طریق یکی از مشتریان فیزیوتراپی که در آنجا کار می کرد وارد اجرا در رادیو شد.

او از سال 1390 با اجرای برنامه «به خانه بر میگردیم» به شهرت رسید.

صبا راد بیحجاب

مونا بانکی پور

مونا بانکی پور متولد 7 خرداد 1359 در تهران بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون ایران است.

کشف حجاب همسر اول امین حیایی

کشف حجاب مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی

او که مادر «دارا حیایی» است بعد از جدایی مدتی در خارج از کشور زندگی می کرد و حالا چندسالیست در ایران حضور دارد و بتازگی عکس های جنجالی و بیحجاب از خود منتشر می کند.

شیرین صمدی

در اقدامی عجیب شیرین صمدی مجری صدا و سیما که گفته می شد ممنوع التصویر شده است برای اینکه ثابت کند دیگر در صدا و سیما کار نمی کند تصویری بی حجاب از خود منتشر کرد.

کشف حجاب شیرین صمدی

کشف حجاب شیرین صمدی

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگری که گفته می شود به ترکیه مهاجرت کرده است ، در لایو اینستاگرامش با نشان دادن موهایش گفت : موهایی که می بینید زیر 2 سانت است و طبق قوانین جمهوری اسلامی این مو به لحاظ اسلامی دچار اتفاقاتی نمی شه...!

کشف حجاب ریحانه پارسا

کشف حجاب ریحانه پارسا

او درباره کشف حجاب هم چنین اظهار نظر کرد : «این اتفاق دیر یا زود می افتاد؛ این خود واقعی من است!»

آیتک جاویدنژاد

آیتک جاویدنژاد در اواخر مرداد 1399 با پایان یافتن پخش سریال هم گناه از شبکه نمایش خانگی ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد کشف حجاب کرده و به شبکه ماهواره ای دی دی تیوی پیوسته است.

آیتک جاویدنژاد متولد 9 مهر در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است که حالا در خارج از کشور فعالیت می کند.

کشف حجاب آیتک جاویدنژاد

کشف حجاب آیتک جاویدنژاد

الهه فرشچی

در مرداد سال 99 الهه فرشچی بازیگر نقش بیتا در سریال همه چیز آنجاست که مدتی است در کشور دبی زندگی می کند عکس هایی بدون حجاب از مدل شدنش را در فضای مجازی منتشر کرد.

عکسهای مدلینگ الهه فرشچی

کشف حجاب الهه فرشچی

ساناز طاری

ساناز طاری متولد 15 اردیبهشت 1373 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر است.

ساناز طاری در تاریخ 12 مرداد 1399 با انتشار پستی در اینستاگرام از مهاجرتش به خارج از کشور خبر داد.

او با انتشار عکس بدون حجاب نوشت:

کشف حجاب ساناز طاری

کشف حجاب ساناز طاری

بعضی رویا ها هست که برای بعضی دست نیافتنیه ، حالا به هر دلیلی!

من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را ازادانه و شاد زندگی کنم.

خداحافظ رویای کودکی

خداحافظ بازیگری

شاید روزی در جایی بهتر و ازادانه تر دوباره به سراغت بیام.

این عکس مهر تایٔیدی است برای تصمیمی که مدت هاست گرفته ام

ناهید لیان

ناهید لیان مجری سابق شبکه 3 مدتیست که به خارج از کشور مهاجرت کرده است و عکسهایی از خود در خارج از کشور منتشر کرده است. عکسهای بیحجاب و حتی بدون لباس در کنار ساحل دریا از این مجری سابق صدا و سیما در اینستاگرام موجود است.

کشف حجاب ناهید لیان

تیپ و استایل ناهید لیان

شقایق نوروزی

شقایق نوروزی با نام اصلی مرضیه نوروزی متولد سال 1363 در شهر شیراز بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

کشف حجاب شقایق نوروزی

کشف حجاب شقایق نوروزی

در نهایت بعد از سال‌ها بازیگری ، خانم نوروزی در سال 96 وقتی 33 ساله بود بار سفر بست و برای همیشه ایران را به مقصد بارسلونای اسپانیا ترک کرد.

فائزه علوی

فائزه علوی متولد 8 اسفند 1364 در قزوین ، بازیگر است.

وی که سابقه حضور در سریال های در قصه ها زندگی می کنند ، گذر از رنجها و فیلمهای ایتالیا ایتالیا و مفت آباد را دارد .

کشف حجاب فائزه علوی

کشف حجاب فائزه علوی

علوی بعد از دوران نه چندان موفقی که نتوانست منجر به شهرت اش شود در سال 1396 وقتی 32 ساله بود از ایران خارج و راهی کشور استرالیا شد.او در خارج از کشور عکس های نامتعارف با بدن برهنه از خود منتشر کرد.

او در متنی که در اینستاگرامش منتشر کرده نوشته :

خودم را زیر سی سال کفش و کتاب و بدن های برهنه دفن کردم و آمدم.اگر یک روز بیشتر می ماندم نمی دانم چندمین نبودنم را باید می مردم!

روناک یونسی

روناک یونسی متولد 9 دی سال 1359 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران میباشد.

کشف حجاب روناک یونسی

کشف حجاب روناک یونسی

او و همسرش محسن میری سالهاست که در کانادا زندگی می کنند.

سمیرا سیاح

شاید نام سمیرا سیاح را از یاد برده باشید اما اگه به چهره این بازیگر نگاه کنید او را مطمئنا بخاطر می آورید.

سمیرا سیاح بازیگر سابق کشورمان که این روزها در آمریکا زندگی می کند اقدام به کنار گذاشتن حجاب کرده است.

کشف حجاب سمیرا سیاح

کشف حجاب سمیرا سیاح

کشف حجاب سمیرا سیاح با انتشار عکس سمیرا سیاح و همسرش و همچنین عکس های بی حجاب سمیرا سیاح در صفحه اینستاگرام سمیرا سیاح رونمایی شد .

پردیس افکاری

پردیس افکاری متولد 6 اردیبهشت 1347 بازیگر ایرانی ، متولد شهر تهران می باشد و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی رشته بازیگری و کارگردانی ادامه داد. او در سن 16 سالگی به مدرسه هنرپیشگی آناهیتا راه یافت و دوره دو ساله بازیگری را در آن مرکز گذراند. پس از آن فعالیت هنری خود را ابتدا در عرصه تئاتر و پس از آن در سینما و تلویزیون شروع کرد.

او در مدت حضور خود در تلویزیون علاوه بر بازی در سریال های فکر پلید و طریق عشق ، در برنامه های عروسکی بزبز قندی و هادی و هدی به عنوان بازیگر عروسکی نیز به فعالیت پرداخت.

وی در سال 1395 به شبکه جم پیوست.

کشف حجاب پردیس افکاری

پردیس افکاری قبل و بعد از کشف حجاب


صدف طاهریان

صدف طاهریان متولد 30 تیر 1367 در تهران بازیگر پیشین سینما و تلویزیون و مدل اهل ایران است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال 1390 با فیلم هیچ کجا هیچ کس آغاز کرد.

او در فیلم های سینمایی سلام بر عشق ، هیچ کجا هیچ کس و پس کوچه های شمرون و عصر یخبندان بازی کرده است. همچنین در تله فیلم های دارکوب و تلفن همراه نیز نقش داشته است.

صدف طاهریان در آبان ماه 94 چندین عکس بدون حجاب و متفاوت با عکس های قبلی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد. دقایقی پس از آن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اینستاگرام او هک نشده و از کامنت ها و توجه کاربران تشکر کرد. او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ، مهاجرتش به دوبی ، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نمود.

به اعتقاد ایندیپندنت صدف طاهریان پس از خروج از ایران ، در اعتراض به حجاب اجباری ، تصاویر بدون حجاب خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. چند روز بعد از کشف حجاب صدف طاهریان ، خبر ملحق شدن وی به شبکه ماهواره ای جم تی وی منتشر گردید. وی پیش از این در چند فیلم بازی کرده است.

کشف حجاب صدف طاهریان

صدف طاهریان قبل و بعد از کشف حجاب


کشف حجاب بازیگر کلاه پهلوی

حنانه شهشهانی ، متولد 4 اسفند 1368 است. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده است. ویولن ساز تخصصی اوست. اولین بار در 4 سالگی در سریال ”شلیک نهایی” بازی کرده و بعد از آن چند کار کودک با آقای شاپور قریب داشته است.

بعد از این فعالیت ها چند سالی برای ادامه تحصیل به آمریکا رفته و در سن 16 سالگی به ایران بازگشته و اولین کارش فیلم سینمایی زاگرس بود.

کشف حجاب حنانه شهشهانی

حنانه شهشهانی قبل و بعد از کشف حجاب


مینا لاکانی

مینا لاکانی متولد 1348 در تهران بازیگر تئاتر و سینمای ایران است. او در سال 1373 برای بازی در فیلم سینمایی دیدار ، برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم فجر شد. مینا لاکانی در مهر 1390 در برنامه زنده شباهنگ تلویزیون فارسی صدای آمریکا بدون حجاب حاضر شد و در گفتگویی با مجری این برنامه اعلام کرد که به دلیل شرایط آزاردهنده کاری و در حمایت از جنبش اعتراضی مردم علیه جریان سیاسی حاکم در ایران وطنش را ترک و به آمریکا مهاجرت کرده است.

کشف حجاب مینا لاکانی قبل و بعد از کشف حجاب

مینا لاکانی قبل و بعد از کشف حجاب


کشف حجاب چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه متولد 14 آبان 1359 شیراز بازیگر ایرانی سینما ، تلویزیون و تئاتر است.

چکامه دختر هنگامه فرازمند منشی صحنه و بازیگر سینما ایران است.

وی که با دیپلم مجسمه سازی از هنرستان علامه طباطبایی فارغ التحصیل شده است ، بازیگری در سینما را از سال 1377 با فیلم بودن یا نبودن به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد.

وی در حال حاضر از کشور مهاجرت کرده و در شبکه فارسی زبان خارجی GEM TV ، مشغول بازیگری است.

دو نفر از اعضای مقتول گروه موسیقی سگ های زرد (The Yellow Dogs) (سروش و آرش فرازمند) ، پسردایی های چکامه چمن ماه بودند.

در 21 آبان ماه 1396 چکامه چمن ماه صفحه اینستاگرام جم گروپ را آن فالو و تمامی عکس های مربوط به جم را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد.

کشف حجاب چکامه چمن ماه قبل و بعد از کشف حجاب قبل و بعد از کشف حجاب

چکامه چمن ماه قبل و بعد از کشف حجاب


کشف حجاب سارا باهنر

سارا باهنر متولد 19 شهریور 1363 او یکی از بازیگران زن ایرانی است. او در حال حاضر در شبکه شبکه جم ترکیه فعالیت می کند. وی دارای مدرک لیسانس بازیگری است. او در سریال زمانه ، فیلم سینمایی شکاف در ایران بازی کرده است. در شبکه جم نیز در فیلم ملاقات در مه ایفای نقش کرده است.

سارا باهنر قبل و بعد از کشف حجاب

سارا باهنر قبل و بعد از کشف حجاب

این مطلب مفید بود؟
(225 رای)
73%

نظرات کاربران بروز رسانی

1641
به نیت سیاسی
در راه جم تی وی
چرا؟
1399-05-04 00:19
پاسخ دادن
4143
درود بر شرفت
واقعا یه نفر باید یه فکری به این حال و روزمون بکنه
1399-05-30 00:11
پاسخ دادن
6226
اینا رو باید آورد به ایران و با یه فرد و با قرائت صیغه در اتاقی قرار داد تا به دین مبین اسلام گرایش پیدا کنند . هرچند کسی که رفته دیگه رفته باید به فکر اینایی باشیم که داخل هستن
1400-10-02 20:40
پاسخ دادن
2338
واقعا که ذهن های مریضی مثل خودت , ارزش و درجه انسانیت این جامعه رو یک تنه پایین می ارن
1401-01-17 22:06
پاسخ دادن
48
علی اکبر! بنظرت این پیشنهادی کار ساز است؟ اگر اره، پس چرا برای مادر شما که همینطور عمل کردند جواب نداد و مادرت هنوز داره راه قبلیشو ادامه میده؟
1401-06-29 18:58
پاسخ دادن
00
بابا ناراحت نشید این از دوستهای خودتونه می خواد فولکس و جای قناری جا بزنه
1401-07-02 14:14
پاسخ دادن
01
مامان و خواهر و زن تورو اینجوری مسلمون کردن نکنه پس خوشبحال اونایی که صیغه خوندن واسه خانوادت
1401-07-09 00:49
پاسخ دادن
19105
خسر الدنیا والاخره
1399-09-17 09:03
پاسخ دادن
8023
عه... خدا تو اینجایی؟ الان کارنامه اعمالشونو بررسی کردی و به ملائک دستور جهنمی شدنشو دادی ناقلا؟
1400-03-26 04:44
پاسخ دادن
942
کارنامه اعمالشون پیش رو است.
1400-11-24 16:18
پاسخ دادن
12103
اینکه زندگی شخصیه به خودشون مربوطه درست ولی اینکه نماد زن ایرانی هستند در رسانه خارج از ایران و بواسطه شهرت نسبی این موضوع رو در رسانه های خارجی علنی و ترویج میکنند قطعا عمدی و با برنامس
1399-09-20 16:12
پاسخ دادن
863
به نظرم اشکالی در صدا و سیما است اولا زندگی شخصی در این شغل معنی نداره اما جریان بازیگران از خیلی وقت پیش چیز کهنه است فقط من فکر میکنم چرا صدا وسیما افراد با تفکر کمونیستی رو وارد خودش میکنه خیلی هاشون هم بدون حجاب تازه زشت شدن مثل لاکانی
1399-09-25 18:28
پاسخ دادن
5435
همه دختران کشف حجاب کردن رفتن چقدم خوشگل بودن این دختران
1399-12-19 22:08
پاسخ دادن
2149
ز
بدگویی و غیبت ممنوع.هر کسی مسعول اعمال خودشه
1400-03-31 05:17
پاسخ دادن
652
سلام
خیر،من کف کشتی رو زیر پای خودم سوراخ کنم و به بقیه بگم زیر پای خودم هست؟خطا در محیط اجتماع به همه مربوط هست و همه در اعمال اجتماعی یکدیگر دخیل هستیم. این بازیگران غریب با فرهنگ اسلام باید جوابگوی باشند حتما.
1401-02-03 05:32
پاسخ دادن
2120
طرف رفته یه کشور دیگه و طبق قوانین اونجا زندگی می کنه، اون وقت باید بیاد به شما جواب پس بده؟
1401-02-23 11:13
پاسخ دادن
733
خیلی ها تو کشورهای غربی هستند ولی همرنگ نشدند این برنامه ریزی شده بوده.
اگر دوتا مقاله جنگ روانی وجنگ شناختی مطالعه بفرمائید دیگه ای عمل زشت اونا را توجیه نمی‌کنید.
چون اونا را نماینده ایران می‌شناسند وبعد لخت شدنشون یعنی چی؟
جواب منطقی اگر دادی که مجاب بشم تفکرت را قبول میکنم وگرنه نظرت را همینجا تغییر میدی
1401-03-22 08:18
پاسخ دادن
111
نه عزیز اینطور نیست. نه تو کشتی هستی نه کسی سوراخش کرده. اگر بود تا حالا غرق شده بودی.
1401-06-13 01:53
پاسخ دادن
850
حجاب یک مسئله اجتماعیه مثل نماز نیست که به کسی ربطی نداشته باشه
اگه یه زن با بی حجابی باعث به هم خوردن زندگیت بشه بازم همینو میگی؟؟
1401-03-05 09:56
پاسخ دادن
219
بلی هرکسی مسئول اعمال خودش هست اما این کار این بزرگواران گناه اجتماعی هست و پشت سر شان حرف زدن غیبت نمیشه در این موارد که گناه اجتماعی باشه چون برای اصلاح دیگران باید حرف زد، غیبت زمانی میشه که ما به مسائل شخصی و خود فرد ورود بکنیم اما اگر گناهان اجتماعی رو تذکر ندیم و امر به معروف و نهی از منکر نباشه طبق حدیث پیامبر(ص) انسان های فاسد و بد در جامعه حاکم خواهند شد و دیگه دعای خوبان هم اثری نخواهد داشت برای دفع بلا چون به موقعش جلو بدی ها رو که کمکم رشد کردند را نگرفتند
1401-06-09 08:29
پاسخ دادن
451
بازیگری شغل لیبرالهاست اونا تو ایران هم همینطور بودن اونطرف خود واقعیشون رو نشون دادن نباید تعجب کرد
1400-04-02 16:44
پاسخ دادن
1454
این سلبریتی های فاشیسم پرست چیزی جز خسران با خود به گور نمی برند و خاک بر سر سینمایی که چنیین فاحشگانی را پروریده.
1400-04-19 09:48
پاسخ دادن
3616
متاسف هستم برای مردم خودم که که ذهنشون کوچیک است خجالت بکشید به شماها چه ربطی داری دیگری چطور زندگی میکند.... ..
1400-10-20 09:39
پاسخ دادن
1331
برای خودت متاسف باش
تو و چه به این مردم نجیب و و...؟
1400-10-25 00:28
پاسخ دادن
556
خود واقعی شون رو نشون دادن.
1400-05-04 15:52
پاسخ دادن
1541
با پول ملت فقط فاحشه پرورش داده شده چون برنامه اصلی دست اندرکاران سینما همینه و در این راه هم موفق شده اند. و بظاهر دلسوزان نظام و اسلام نیز خود را به خواب زده اند
1400-05-15 14:19
پاسخ دادن
1386
فکر نکنین که به خاطر دیدن عکس های زشت مردم کشورمون اومدم این سایت. نه. اصلا اینجوری نیست. اصلا. اومدم بگم دلم خونه. از همه شما ها. از همتون. وقتی فکر میکنم میبینم واقعا کرونا حق مردم کره زمینه. تقریبا حق بیشترشون. تو زمینی یا تو ایرانی که زن مثل مرده. مرد هوای زن بودنو میکنه. آخه چرا؟؟
واقعه کربلا و ریختن خون این همه شهید برای شما آیا بس نیست؟
واقعا خدا خیلی بهمون رحم میکنه. به ماهایی که اینجوریم. به ماهایی که حتی به یه دستور ساده که حجابه عمل نمی کنیم. یه موقع هایی حالم از کل انسان ها بهم میخوره. اونایی که خوبن نه. اونایی که خوب نیستن.
امیدوارم با کرونا هممون آدم شده باشیم. همه. همه.
مگه قراره چقدر زنده بمونیم....
آخرش همه میریم اون دنیا.
فقط اینو بگم که هیچ کسی هیچ کس بازیگری دیگه برام ارزش نداره.....از بس تصاویر زرتشتی یا تو اینستا گرام یا تو گوگل ..هست..
یادتون باشه ما ایرانی ایم...
کشور ما کشوری اسلامی است. ..
اینجا با اروپا فرق داره. ...
ما برای حفظ اسلام امام حسین ع را از دست دادیم...
م
شهیدان رو از دست دادیم....
کشورمون حرمت داره....نام اسلام بعد کشورمون میاد...آیا خارجی ها به ما نمیخندند؟
ایانمی گویند این است اسلام؟!
شلوار کوتاه و تیشرت و ...برای زنان؟
به کجا داریم می رسیم.
خدامون ما رو رحم کنه.

که اگه انتظار رحم کردن خدا رو هم داشته باشیم خیلی انتظار بی جایی است. مگه ما چیکار کردیم برای خدا..
وقتی به جایی می رسیم که مردم کشورمون کشف حجاب میکنن..........
1400-06-03 02:30
پاسخ دادن
418
درود به شرفتون آقا
امیدوارم حتی شده یک نفر با حرفاتون به خودش بیاد
1401-02-12 06:25
پاسخ دادن
11
کاشکی میمردی تا زودتر بری بهشت و این همه جفای مردما نبینی.واقعا حیف توهه
1401-07-07 05:12
پاسخ دادن
00
مشکل از جاییه که انسان وقتی یکم رفاهش بیشتر میشه،شروع به نافرمانی مدنی میکنه،همون که میگن،خوشی زده زیر دلش
این عزیزایی که کشف حجاب رو حق میدونن،اگه توی ی کشور خارجی،بهشون بگن حق نداری اعتراض به بدی اوضاع کنی،مثل پادشاهی ملکه گور به گور شده انگلیس یا حقوق بشر آمریکایی یا کشتار مردم مظلوم دنیا توی افغانستان یا همین درست کردن ویروس کرونا،پاسخ میدن،خب قوانین هستش،ما باید پیروی کنیم
مشکل سر مغز منجمد و بی تحلیل و بی بندوباری فکریه
عقل انسان قادر به تشخیص گثیفی از تمیزی هست،بشرطی که،عقلمون رو خفه نکرده باشیم با گناه و حرام خوری
یاعلی
1401-07-07 07:31
پاسخ دادن
00
عیسی به دین خود موسی به دین خود. نمی توانی اندیشه خودت را به دیگران بقبولانی، زوری نمیشه هرچی بیشتر بکشی یه روز می بره وآن روز فرا رسیده.جعل ،تظاهر، ریا بیشتر از این جواب نمیده باید بتوان تفکر مخالف را تحمل کرد این یک ملت است یکی دوتا و صدتا نیست که بیرونشان کنید مردم ایران است جمعیت در نظر بگیرد وسخن بگویید
1401-07-07 13:29
پاسخ دادن
322
وقتی طی چند سال دیگه کاملا از یاد رفتن پشیمون میشن که اونموقع سودی براشون نداره. دلم نمیخواد این حرفو بزنم چون از بعضیهاشون خاطره داریم ولی پشیمونی تک تکشون رو می‌بینیم. فکر میکنن فرش قرمز براشون پهن کردن. بغیر از چند نفری که با برنامه ریزی کاملا دقیق و حرفه ایی رفتن و پیشرفت کردن. بقیه هضم میشن و سو استفاده ها میشه ازشون چه سیاسی چه فردی. که همین الان شروع شده دختره اومده میگه صنعت سینمای ایران کثیفه بهم تعارض شده کسی نیست که بهش بگه بیشرف برای بازی کردن و مشهور شدن همه کاری کردی و خودت خواستی که اگه غیر این بود چرا بقیه شاکی نیستن (نه اینکه بخوام بگم اینجا از این خبرا نیست) ولی اونجا صد برابر بدتره چون اونجا به کار احتیاج داری و مجبوری وگرنه از گرسنگی میمیری. (اونموقع است که میشی کارگر سینما نه بازیگر)
1401-02-13 02:34
پاسخ دادن
710
کار شما ها امر به معروفه نه غیبت کردن .آیا کسی دوست دارد گوشت مرده بخورد.......همانا توصیف قرآن از غیبت کردن همین هست
1401-02-18 07:26
پاسخ دادن
113
غیبت برای کسانی مطرح است که گناه علنی نداشته باشند.
خطاب به کسانی که معتقدند حجاب مسئله شخصی است:
برای کسانی که در خارج از کشور و با فرهنگ آنها زندگی می کنند آموزش ارتباط با جنس مخالف و سکس از مدارس ابتدایی شروع میشه. اگر کسی خواهر، مادر، دختر یا همسر شما را برهنه ببینه چه حال میشی حالا اگر از آنها تقاضای بدتر داشته باشه چی؟ اینجور مسائل اونطرف طبیعی است شما هم میخواهی همینقدر طبیعی باشی؟
1401-05-21 10:43
پاسخ دادن
011
Ali
سلام وزارت فرهنگ و ارشاد باید اینها را ممنوع تصویر کند
و احتمالا دادستانی به عنوان مدعی العموم وارد بشه
1401-06-28 13:31
پاسخ دادن
08
از ماست که بر ماست
خودمون خواستیم که به اینجا برسیم
وقتی خوشی زیر دل آدم بزنه یاغی میشه و سرکش
ایرانی جماعت(لطفا به کسی برنخوره)فقط منتظر یه جرقه یه تلنگر یه بهانه است که خود واقعی شو نشون بده
و چه بده این خود واقعی مون
1401-06-28 15:37
پاسخ دادن
011
تاحالا دوستش می داشتم ولی از حالا ازش متنفر شدم واز چشمم افتاد .حیفه خیلی از نقشها که بازی کرد .
فقط اینو می دونم وقتی انسان عاشق پروردگارش باشه هرچی خدا می گه ،انسان هم می گه چشم .حالا یابنده خدا نبوده ،یا اینقدر بی سواد که این مسائل را نمی دونه .
1401-06-28 15:40
پاسخ دادن
08
جز بعضی، اکثرا اصلا بازیگران مطرحی نیستن!
کشف حجاب کردن که مطرح بشن و مورد توجه قرار بگیرن..!
غافل از این‌که، مردم دو روز دیگه فراموش‌شون می‌کنن چون دیگه بازی‌گری نخواهند کرد و توو هیچ فیلمی راهشون نمیدن.
1401-06-28 20:27
پاسخ دادن
015
با این کارا آدم مطرح نمی شه
فقط میره زباله دان تاریخ
1401-06-29 09:44
پاسخ دادن
013
..
وای چی چی هنر پیشه های ایران بی حجاب زشتند ، حجاب برای اینها لازمه هم زشتیهای هیکل و هم قیافشون را بپوشونه
1401-06-30 05:40
پاسخ دادن
010
تا الآن بعضی از این بازیگرها را در قلبم جا میدادم اما با این بی بندوباری ها حتی حاضر نیستم لحظه ای قیافه‌شان را تحمل کنم.
حیف آن فیلم های به یاد ماندنی که این افراد بازی کردند!
1401-06-31 08:06
پاسخ دادن
015
سلام
من خودم از خانواده ای هستم ک حجاب جلوی پسردایی و پسرخاله و غیره برامون بی معنی بود
من هیچوقت زیبایی ظاهری آنچنانی نداشتم اما بااین حال متوجه سواستفاده هایی ک حتی شده با یه لمس ساده ازم میشد،بودم برای همین وقتی ک خوب تحقیق کردم حجاب و چادر رو انتخاب کردم
بماند ک خیلی ها بهم گفتن امل عقب افتاده
اینها اصلا برام مهم نیست مهم اون حس امنیتی هست ک الان دارم و جالب این جاست ک همون مردایی ک بهم میگفتن عقب افتاده ازم بعنوان نجیب یاد میکنند
الان سه تا دختر دارم و بدون هیچ اجباری فقط سعی میکنم از خوبی‌های حجاب بگم و این درک ایجاد کنم ک کسی حجاب داره هم شخصیت خودش رو میبره بالا هم اینکه در امنیته
همه می‌دونیم کیا و ب چ قصدی کشف حجاب میکنن
و کاااااش ذره ای برای شأن زن بودنشون ارزش قایل بودن و خودشون رو تبدیل ب عروسک دست آقایون نمیکردن
1401-06-31 11:13
پاسخ دادن
017
این افراد نه تنها در قبال عمل خودشون جوابگو خواهند بود، بلکه اگر باعث تشویق بقیه به کشف حجاب بشن یا باعث دهن کجی و توهین به دستور دینی حجاب باشن، باید روزی به درگاه خدا جواب پس بدن.
1401-06-31 23:20
پاسخ دادن
013
اگه این افراد رو مدتی در کشورهای جنگ زده مثل سوریه و افغانستان و ... دست افراد پستی مثل داعش و نیروهای آمریکایی میذاشتند، اینقدر راحت دست از حجاب برنمی داشتند و قدر امنیت و خون شهدایی که براشون رفته رو می دونستند.
من یک زن جوان ایرانی ام و به کشور، امنیت ‌و حجابی که دارم افتخار می کنم.
حجاب یعنی شخصیت زن رو دیدن نه ظاهر..
1401-07-02 10:57
پاسخ دادن
05
اصلا لباس نپوش. به ملت چه ؟؟ تویی که لباس به تنت سنگینی میکنه چرا به مهسا و ... ربطش میدی؟؟!
1401-07-03 10:05
پاسخ دادن
18
اگر واقعا عاشق هنر و بازیگری بودن این کار رو نمیکردن، چیزی که زیاده بازیگره اینا که اکثرا بازیگرای به درد نخور بودن، دودش تو چشم خودشون میره اینجا هیچکی بود و نبود شما براش مهم نیست، این همه بازیگر خوب داریم اینا کی هستن اصلا!!
1401-07-03 21:30
پاسخ دادن
06
سلام دوستان
ختم کلام
توی هر کشوری یک قانون هست
و مردم باید تابع اون قانون باشند
یا به رفراندوم بزارن
الان معترض هست
انقلابی هم هست
معترضین مشکلشومن حجاب نیست
تهران که خانماش لختن تقریبا
دختره سکته کرده
خب به درک
الان کلی آدم کشته شد...
این همه شهید یا کشته
برای چی
مشکل مو نیست
مشکل بر هم زدن انقلابه
که محاله
وسلام
1401-07-05 13:39
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.