کشف حجاب شیوا ابراهیمی و کشف حجاب شیوا ابراهیمی بازیگر برای مهسا امینی و خداحافظی از بازیگری شیوا ابراهیمی و عکسهای بدون روسری شیوا ابراهیمی و تصاویر بیحجاب شیوا ابراهیمی و عکسهای اینستاگرام شیوا ابراهیمی و مهاجرت شیوا ابراهیمی در نم نمک.

کشف حجاب شیوا ابراهیمی بازیگر برای مهسا امینی

شیوا ابراهیمی پس از چندین بازیگر اقدام به کشف حجاب اعتراضی کرد.کشف حجاب شیوا ابراهیمی بازیگر برای مهسا امینیکشف حجاب شیوا ابراهیمی بازیگر برای مهسا امینی

کشف حجاب شیوا ابراهیمی

او در کپشن پست خود نوشت :

من یک زن ایرانیم که سالها بود از سر اجبار و ترس روسری به سر داشتم ولی هیچوقت به خواست خودم نبوده و نخواهد بود.

این در جواب کسی است که به دروغ گفته زنان ایرانی خودشان به عنوان یک امر خودجوش حجاب زا رعایت می کنند و کسی هم به آنها تکلیف نکرده است.

مهاجرت به ترکیه

شیوا ابراهیمی از خرداد 1401 ساکن استانبول کشور ترکیه شد و در یک پست اینستاگرامی نوشت؛ هیچی ندارم بگم ، جز اینکه خوشحالم ، شکر …

کشف حجاب شیوا ابراهیمی

آخرین فعالیت ها در ایران

آخرین کاری که از خانم شیوا ابراهیمی در تلویزیون پخش شد ، سریال «کلبه ای در مه» به کارگردانی حسن لفافیان بود که خرداد 1400 بروی آنتن شبکه دو رفت.

در سینما هم سال 1397 در فیلم «خون خدا» به کارگردانی و نویسندگی مرتضی علی عباس میرزایی حضور داشت.

کشف حجاب شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی متولد 29 بهمن 1355 در تهران ، فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری تئاتر می باشد که از سال 1373 در 18 سالگی با تئاتر شروع کرد.

در سال 1375 اولین بار با سریال «کهنه سوار» جلوی دوربین رفت و سال 1393 با سریال «پرده نشین» و سال 1397 با سریال «مینو» به شهرت رسید.

خانم بازیگر سالهاست با آقای خدایاری ازدواج کرده که ثمره این زندگی یک فرزند دختر بنام «نفس» متولد 1381 است.

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
65.8%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.