ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، شما با استفاده از وردپرس می توانید سایت شخصی خود را بسازید و با دیگران اشتراک بگذارید. شما ابتدا برای ایجاد یک وب سایت یاد بگیرید که چگونه وردپرس را نصب کنید که در این مقاله آموزش نصب وردپرس روی هاست را می دهیم.

آموزش تصویری نصب وردپرس در هاست

وردپرس یکی از محبوبترین مدیریت محتوای تحت وب می باشد که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. شما با استفاده از وردپرس می توانید سایت شخصی خود را بسازید و با دیگران اشتراک بگذارید. شما ابتدا برای ایجاد یک وب سایت یاد بگیرید که چگونه وردپرس را نصب کنید که در این مقاله آموزش نصب وردپرس روی هاست را می دهیم.آموزش تصویری نصب وردپرس در هاستآموزش تصویری نصب وردپرس در هاست

ابتدا قبل از هرکاری به سایت ورپدرس بروید و آخرین نسخه آن را از سایت دانلود کنید. ( برای دانلود اینجـــــــــا کلیک کنید )

چگونه وردپرس را روی هاست نصب کنیم

آپلود کردن در سرور : حالا فایل zip را که در کامپیوتر خود ذخیره کرده اید از طریق اف تی پی در سروری که قبلا تهیه کرده اید آپلود کنید. اگر از سی پنل استفاده می کنید به ترتیب مراحل زیر فایل عمل کنید :

cPanel -> File Manager -> Upload file

چگونه وردپرس را روی هاست نصب کنیم

سپس برای وردپرس خود یک دیتابیس MySQL تعریف کنید.

  • فقط یوزر و پسوردی که برای ایجاد دیتابیس استفاده می کنید ، بخاطر بسپارید.

چگونه وردپرس را روی هاست نصب کنیم

حالا فایلی را که آپلود کرده اید از حالت فشرده خارج کنید. سپس آدرس خود را در مرورگر وارد کنید. به عنوان مثال : http://yourdomain.com

  • دقت کنید اگر شما فایل را در یک پوشه ریخته باشید برای مثال پوشه web باید آدرس را به صورت http://yourdomain.com/web وارد کنید.
  • بعد از اینکه وارد شدید یک عکس مانند تصویر زیر ظاهر می شود میگوید فایل wp-config.php وجود ندارد و شما با زدن روی “Create a Configuration File” فایل گفته شده را بسازید.

چگونه وردپرس را روی هاست نصب کنیم

در مرحله بعد با تصویر زیر مواجعه می شوید که با زدن “Go” از این مرحله رد شوید.

چگونه وردپرس را روی هاست نصب کنیم

در این بخش باید اطلاعات مربوط به MySQL که ایجاد کرده اید را وارد کنید. و در آخر روی Sumbit کلیک کنید.

چگونه وردپرس را روی هاست نصب کنیم

بعد از درست وارد کردن اطلاعات در مرحله 6، باید صفحه زیر را مشاهده کنید و با زدن دکمه “Run the Install” وردپرس را نصب کنید.

چگونه وردپرس را روی هاست نصب کنیم

در صفحه ایی که مانند تصویر زیر ظاهر می شود باید اطلاعت مربوط به سایت خود را وارد کنید. به عنوان مثال در گزینه اول : نام سایت خود ، گزینه دوم : یوزر خود برای ورود به مدیریت و پسورد و ایمیل.

  • اگر شما میخواهید که سایت تان توسط موتورهای جستجو بررسی شود و صفحه های شما ایندکس شود باید تیک Privacy را بزنید و در آخر Install WordPress را بزنید.

چگونه وردپرس را روی هاست نصب کنیم

اگر در نصب قالب وردپرس مشکل دارید ، می توانید از این مقاله کمک بگیرید.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن