نصب چند قالب در وردپرس و نصب قالب وردپرس در دایرکت ادمین و نصب قالب وردپرس روی لوکال هاست و نصب قالب وردپرس روی cpanel و نصب وردپرس و قالب رایگان وردپرس و نصب دستی قالب وردپرس و نحوه استفاده از قالب های آماده وردپرس در نم نمک.

آموزش تصویری نصب قالب در وردپرس

اگر شما تازه وارد دنیای وبلاگ نویسی و طراحی شده اید ، حتما اسم مدیریت محتوا وردپرس به گوش شما خورده است و میخواهید یک سایت برای خود بالا آوردید. ما در این آموزش می خواهیم یاد دهیم که چگونه می توان یک تم را روی سیستم وردپرس نصب کنید.آموزش تصویری نصب قالب در وردپرسآموزش تصویری نصب قالب در وردپرس

بخش 1 از 2: نصب پوسته از طریق جستجو در سایت رسمی وردپرس

هنگامی که میخواهید یک تم نصب کنید ، شما می توانید از طریق پنل مدیریت به صورت آنلاین سرچ کنید و سپس آن را نصب کنید. ابتدا وارد مدیریت ادمین خود شده و سپس از منو سمت چپ به مسیر زیر بروید :

Appearance » Themes

چگونه در وردپرس قالب نصب کنیم

وقتی وارد تم شوید در بخش بالا پنل یک دکمه به اسم Add New وجود دارد. روی آن کلیک کنید.

چگونه در وردپرس قالب نصب کنیم

آموزش تصویری نصب قالب وردپرس

حال صفحه ایی باز خواهد شد که می توانید فیلترهای گوناگون را برای سرچ فعال کنید. برای مثال می خواهید در جستجو شما فقط قالب های یک ستونه یا دو ستونه نمایش داده شوند. یا اینکه معروف ترین ها را فقط نشان دهد.

چگونه در وردپرس قالب نصب کنیم

برای مثال ما قالب Slipstream را در کادر جستجو ، سرچ می کنیم. سپس عکسی از قالب نشان داده می شود که در گوشه آن دکمه ای با اسم install وجود دارد که اگر روی آن کلیک کنید قالب نصب می شود. برای فعال کردن هم روی activate کلیک کنید.

چگونه در وردپرس قالب نصب کنیم

بخش 2 از 2: نصب قالب از طریق کامپیوتر

حال شما یک تم را از یک سایت دانلود کرده اید و می خواهید آن را از کامپیوتر خود نصب کنید. برای اینکار دوباره به مسیر زیر بروید :

Appearance » Themes

چگونه در وردپرس قالب نصب کنیم

روی Add New کلیک کنید.

چگونه در وردپرس قالب نصب کنیم

حال پس از انجام مرجله دوم ، در بالا پنل گزینه ای به اسم Upload Theme ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید.

چگونه در وردپرس قالب نصب کنیم

چگونه در وردپرس قالب نصب کنیم؟

دقت کنید پسوند تم شما باید zip باشد. در صفحه باز شده روی Choose File کلیک کنید و پوسته ی خود را که میخواهیم نصب کنید را انتخاب و در آخر روی Install Now کلیک کنید.

حالا یک پیامی مبنی بر اینکه نصب قالب با موفقیت به پایان رسید ظاهر خواهد شد که با اکتیو کردن ، به عنوان قالب پیشفرض شما قرار خواهد گرفت.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی