ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک قصد داریم شما را با سازه ای مدرن و بسیار زیبا آشنا سازیم که با قرار گرفتن درون آن می توانید آرامش پیدا کنید! همراه ما باشید.

طراحی سازه ای مدرن که آرامش بخش است!

در میان شلوغی ها ، ترافیک ، آلودگی صوتی ، آلودگی هوا و... که بصورت روزمره شاهد آن هستیم ، بی شک زمانیکه به خانه می رسیم بقدری دوست داریم استراحت کنیم تا سردردمان تسکین یابد و بتوانیم به دیگر کارهای روزمره خود دست یابیم. از این رو هر یک از ما به نحوی به دنبال یافتن آرامش هستیم تا بتوانیم کارهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.طراحی سازه ای مدرن که آرامش بخش است! + عکسطراحی سازه ای مدرن که آرامش بخش است! + عکس

اما برای آرامش گرفتن در طب سنتی و امروزه روش های مختلفی وجود دارند که شاید انجام دادن آنها کمی سخت و زمان بر باشد و نتوانیم به میزان آرامشی که انتظارش را داشتیم برسیم. از این رو در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک قصد داریم شما را با سازه ای مدرن و بسیار زیبا آشنا سازیم که با قرار گرفتن درون آن می توانید آرامش پیدا کنید! همراه ما باشید.

طراحی سازه ای مدرن که آرامش بخش است! + عکس

یکی از عواملی که در شکل گیری تمدن بسیار موثر واقع گشت ، دین بود که از هزاران سال گذشته در میان مردمان با ابعاد مختلف وجود دارد که با وجود آن می توان به آرامش گرفت. به همین دلیل اخیرا از سازه ای زیبا و در عین حال مدرن در شهر هلسینکی کشور سوئد رونمایی شد که می تواند نظر هر یک از شما را به خود جلب کند.

طراحی سازه ای مدرن که آرامش بخش است! + عکس

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید این سازه بسیار زیبا و مدرن ، یک کلیسا است که با نام " Kamppi Chapel " شناخته شده است و دقیقا در قلب شهر هلسینکی ساخته شده است و این در حالی است که این شهر بسیار شلوغ نیست!

اما این سازه برای افرادی طراحی و ساخته شده است که در زمان خسته شدن می توانند به آن مراجعه نمایند و در عین سکوت که حتی کوچکترین صدا را درون این سازه نمی توان شنید ، به آرامش برسند!

طراحی سازه ای مدرن که آرامش بخش است! + عکس

با این وجود طرح کلی این کلیسا نسبت به سایر کلیساهای دیگر بسیار متفاوت می باشد چرا که می توان این گونه گفت در ساخت و طراحی این سازه یک تیر و دو نشان مدنظر بوده است.

همچنین این سازه مدرن تنها دارای یک اتاق بزرگ است که درون آن تعدادی نیمکت چوبین و مینیمالیست قرار گرفته است که این نشان دهنده سادگی و بی آلایشی این سازه می باشد تا با قرار گرفتن درون این اتاق از دنیای مادی و اطراف خود فاصله بگیرید و به آرامش نهایی مدنظرتان برسید.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن