ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل سعید فتاحی مسئول مسابقات سازمان لیگ به همراه عکس های خانوادگی و حواشی سعید فتاحی و حمیرا اسدی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه سعید فتاحی و همسرش(Saeid Fattahi)

  • نام اصلی : سعید فتاحی
  • متولد : دهه 1350 در گیلان
  • زمینه فعالیت : فوتبال
  • پیشه : رئیس سابق مسابقات سازمان لیگ
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : تا آبان 98
  • قد : 182 سانتیمتر

بیوگرافی کامل سعید فتاحی

سعید فتاحی متولد دهه 1350 در گیلان رئیس سابق مسابقات سازمان لیگ ایران است.بیوگرافی سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ [زندگی و همسر]بیوگرافی سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ [زندگی و همسر]

سعید فتاحی - Saeid Fattahi

سعید فتاحی - Saeid Fattahi

اصالت سعید فتاحی

سعید فتاحی اصالتش به استان گیلان ، شهرستان شفت ، ‏دهستان چوبر بر میگردد.

از کمک داوری تا ریاست

سعید فتاحی کمک داوری بود که ابتدا به عنوان مسئول برگزاری ها انتخاب و سپس رئیس مسابقات سازمان لیگ شد و به دلیل اینکه حیدر بهاروند به امور لیگ دخالتی نمی کند ، او همه کاره فوتبال ایران است.

حواشی فوتبالی سعید فتاحی

حواشی فوتبالی سعید فتاحی

حواشی

در زمان حضورش در دنیای فوتبال هیچ ماجرایی در فوتبال ایران وجود نداشت که سعید فتاحی در مورد آن اظهارنظر نکرده باشد. او بیشتر از سرمربی تیم ملی ، رئیس فدراسیون فوتبال و حتی بازیکنان «دیده» می شد و اصرار داشت که در هر شرایطی مقابل دوربین ها قرار بگیرد. فتاحی در تمام دیدارهای حساس ، در کنار زمین حضور داشت و نتیجه این اتفاق ، ماجرایی شبیه درگیری فیزیکی با سرپرست باشگاه خونه به خونه است.

سعید فتاحی و وینفرید شفر

سعید فتاحی و وینفرید شفر

حضور پررنگ رسانه ای

کمتر کسی در فوتبال ایران ، نام حیدر بهاروند را شنیده است. شاید بسیاری از هواداران فوتبال ندانند اما بهاروند ، مسئول اصلی سازمان لیگ و در واقع رئیس سعید فتاحی بود. پیش تر ، مهدی تاج و عزیز الله محمدی در پست ریاست سازمان لیگ ، چهره هایی رسانه ای به شمار می رفتند اما بهاروند همه مسئولیت های رسانه ای را به سعید فتاحی واگذار کرده است.

مصاحبه های جنجالی سعید فتاحی

مصاحبه های جنجالی سعید فتاحی

برکناری

او تا آبان سال 98 عنوان مسئول مسابقه های سازمان لیگ فوتبال ایران را یدک می کشید.

با برکناری سعید فتاحی و با حکم رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران سهیل مهدی به عنوان سرپرست مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران انتخاب شد.

کاندید ریاست فدراسیون فوتبال

سعید فتاحی در بهمن 98 پس از چند ماه سکوت و دوری از فضای فوتبال و رسانه ، دقایقی پیش برای شرکت در انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد.

سعید فتاحی و مهدی تاج

سعید فتاحی و مهدی تاج

درگذشت پدر سعید فتاحی

سعید فتاحی مسئول مسابقات سازمان لیگ پدرش را در سال 96 از دست داد.

وضعیت ازدواج و همسر سعید فتاحی

از وضعیت ازدواج و همسر سعید فتاحی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

سعید فتاحی رییس و مسئول مسابقات سازمان لیگ

سعید فتاحی رییس و مسئول مسابقات سازمان لیگ

مرد قانون و ادبیات تند

ادبیات فتاحی در مواردی ، بسیار تند و زننده بوده است؛ چه در مواجهه با مدیرعامل باشگاه استقلال و چه روی خط تلفنی برنامه زنده شبکه ورزش. سعید فتاحی لقب «مرد قانون» را برای خودش درنظر گرفته بود.

سعید فتاحی کیست؟

سعید فتاحی کیست؟

زندگی شخصی

سعید فتاحی کیست؟ سعید فتاحی اهل کجاست؟ سعید فتاحی سازمان لیگ و سعید فتاحی اینستاگرام. این عبارت ها مهم ترین و پرتکرارترین نتایج جست وجوی اسم سعید فتاحی در موتور جست وجوی گوگل به شمار می روند؛ سوال هایی که نشان می دهند کنجکاوی زیادی در مورد این «مدیر- سلبریتی» در میان هواداران فوتبال شکل گرفته است.

عکسهای اینستاگرام سعید فتاحی

عکسهای اینستاگرام سعید فتاحی

عملکرد

فتاحی در لیگ هجدهم اشتباهات زیادی داشته و به درگیری با اعضای تیم های دیگر هم پرداخته است. او مشکلات زیادی به پا کرده ، از درگیری با سرپرست خونه به خونه بابل در فینال جام حذفی پارسال که سبب مصدومیت محمودی شد.

در دیدار فولاد خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر هم که با حواشی زیادی همراه بود و پرسپولیس شکست خورد ، او به اعضای تیم پرسپولیس گفت که برق قطع شده و تا دقایقی دیگر مشکل حل می شود که پیام او و برخی مسائل دیگر سبب برهم ریختن تمرکز آن ها شد تا شکست بخورند.

همچنین حواشی بلیت فروشی نیز در این سال ها همیشه جنجالی بوده و نقش اول آن را هم سعید فتاحی بازی کرده است.

عکسهای اینستاگرام سعید فتاحی

عملکرد سعید فتاحی


منابع : نم نمک | سعید فتاحی اینستاگرام/ سعید فتاحی فیسبوک/ صفحه شخصی سعید فتاحی/سعید فتاحی ویکی پدیا/ سعید فتاحی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(10 رای)
68%

نظر دادن