ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل سیاوش یزدانی بازیکن فوتبال به همراه عکس های خانوادگی و سوابق و تیمها و باشگاههای سیاوش یزدانی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه سیاوش یزدانی و همسرش(Siavash Yazdani)

 • نام اصلی : سیاوش یزدانی
 • متولد : 12 اسفند 1370 مشهد
 • زمینه فعالیت : فوتبال
 • پیشه : بازیکن فوتبال
 • پست : دفاع
 • مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد
 • سالهای فعالیت : 1383 تاکنون
 • قد : 192 سانتیمتر

بیوگرافی کامل سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی متولد 12 اسفند 1370 در مشهد ، بازیکن فوتبال اهل ایران است.بیوگرافی سیاوش یزدانی فوتبالیست و همسرش + زندگینامهبیوگرافی سیاوش یزدانی فوتبالیست و همسرش + زندگینامه

سیاوش یزدانی - Siavash Yazdani

سیاوش یزدانی - Siavash Yazdani

فارغ التحصیل فوق لیسانس می باشد ، فوتبال را کنار درس بصورت حرفه ای ادامه داد و حالا در پست مدافع میانی در لیگ برتر بازی می کند و کم حاشیه هم ندارد.

عکس کودکی سیاوش یزدانی

عکس کودکی سیاوش یزدانی

خانواده

یزدانی در یک خانواده 4 نفر زندگی کرده و تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد.

پدر و مادر و خواهر سیاوش یزدانی

پدر و مادر و خواهر سیاوش یزدانی

شروع با فتح

بصورت جدی فوتبال را از سال 1383 وقتی 13 ساله بود با تیم جوانان فتح مشهد شروع کرد و تا سال 85 در این تیم قد سیاوش یزدانی 192 سانتی متر است و در پست دفاع بازی می کرد.

عکس های اینستاگرام سیاوش یزدانی

عکس های اینستاگرام سیاوش یزدانی

از کنکور تا پیکان

بعد از بازی در فتح مشهد مدتی درگیر کنکور بود تا اینکه از سال 88 با جوانان سیاه جامگان فوتبال حرف ای رو ادامه داد و کمتر از دو سال به بزرگسالان این تیم رسید و تا سال 92 در این تیم بود.

از سال 92 به پیکان تهران رفت و عملکرد مثبت او در این تیم بعنوان مدافع در 50 بازی و سه گل زده در مدت 4 سال برخی تیم های لیگ برتری خواهان او شدند.

عکس های اینستاگرام سیاوش یزدانی

عکس های اینستاگرام سیاوش یزدانی

ورود به سپاهان

این مدافع با ارزش طبق درخواست سرمربی جدید تیم سپاهان ، امیر قلعه نویی در سال 96 با عقد قرارداد 2 ساله به طوفان زرد اصفهان پیوست.

سیاوش یزدانی و عادل فردوسی پور

سیاوش یزدانی و عادل فردوسی پور

تحصیل و خدمت

یزدانی که در سال 97 در صورت عدم پاس کردن واحد های خود سرباز می شد توانست 10 واحد مانده دروس خود در مقطع فوق لیسانس را پاس کند و در این تیم ماندگار شود.

سیاوش یزدانی و امیر قلعه نویی

سیاوش یزدانی و امیر قلعه نویی

وضعیت ازدواج و همسر سیاوش یزدانی

از وضعیت ازدواج و همسر سیاوش یزدانی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

عکس های شخصی سیاوش یزدانی

عکس های شخصی سیاوش یزدانی

جنجال در سپاهان و پرسپولیس

جنجال مصاحبه او در بازی سپاهان با پرسپولیس در ورزشکاه آزادی در 6 اردیبهشت 98 باعث محرومیت موقت او از طرف کمیته انضباطی شد.

وی بعد از بازی جنجالی تیمش مقابل پرسپولیس در ششم اردیبشهت 98 در مصاحبه گفت : امروز طبقه پایین را به هواداران ما دادند و تماشاگران پرسپولیس هم بالای سر آنها نشسته بودند.

پرسپولیسی ها هواداران سپاهان را نابود کردند و من از آنها خواهش می کنم به اصفهان نیایند. چون اگر به اصفهان بیایند ، تنها خدا می تواند امنیت شان را تأمین کند. هواداران پرسپولیس واقعا بی رحمانه چند تماشاگر ما را زدند.

وی در سوال اینکه آیا تماشاگران پرسپولیس را تهدید می کند یا خیر ، گفت : این حرف از سر دلسوزی است. اگر اینگونه باشد ، در اصفهان خون به پا می شود. من از هواداران سپاهان خواستم بیشتر مراعات کنند ، اما اگر در بازی دو تیم در جام حذفی مراعات نکنند ، حق دارند.

در نهایت بعد از عذرخواهی حکم محرومیت او بخشیده شد.

سیاوش یزدانی و وریا غفوری

سیاوش یزدانی و وریا غفوری

عامل باخت در بازی بعدی

در نیمه نهایی جام حذفی بین سپاهان و پرسپولیس بود که در دقیقه 121 بازی اشتباه یزدانی در دفع توپ گل به خودی و موجب حذف سپاهان شد.

وی در فصل 97 - 98 با سپاهان نایب قهرمان لیگ برتر شده است.

عکس های اینستاگرام سیاوش یزدانی

عکس های اینستاگرام سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی و مهرداد محمدی

سیاوش یزدانی و مهرداد محمدی


منابع : نم نمک | سیاوش یزدانی اینستاگرام/ سیاوش یزدانی فیسبوک/ صفحه شخصی سیاوش یزدانی/سیاوش یزدانی ویکی پدیا/ سیاوش یزدانی تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(50 رای)
80.8%

نظر دادن

1 نظر

 • علی چهارشنبه, 10 اسفند 1401 05:48 توسط علی

  نچسب ترین بازیکن فوتبال.. هم بیشخصیته هم از مرام و معرفت بویی نبرده، دیگه ماجرای کله پا کردن محمود کارکشته رو که همه اطلاع دارن