ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در ادامه با بیوگرافی محمودرضا بابایی مشاور و رییس دفتر واعظ و مدیر روابط عمومی سابق استقلال و «بچه» یا «آقا کوچیک» در استقلال با شما در نم نمک خواهیم بود.

بیوگرافی محمودرضا بابایی و نقش او در استقلال

محمودرضا بابایی متولد 1362 است و با امیر واعظ آشتیانی وارد باشگاه استقلال شد . او دو در وزارت صنایع در زمانی که واعظ معاون این وزارتخانه بود باهم مشغول کار بودند و از آنجا به استقلال آمدند .بیوگرافی محمودرضا بابایی و همسر و فرزندانشبیوگرافی محمودرضا بابایی و همسر و فرزندانش

محمودرضا بابایی

بابایی به عنوان مشاور و رییس دفتر واعظ در استقلال به فعالیت مشغول شد . وی بعدها به عنوان مدیر روابط عمومی استقلال مشغول فعالیت شد .

نقش «بچه» یا «آقا کوچیک» در استقلال چیست؟

جواد نکونام در مصاحبه ای تند در تیرماه 1402 درباره شرایط بغرنج استقلال مکررا به فردی اشاره می کرد که گویا تصمیم گیرنده اصلی مناسبات مالی و اداری باشگاه استقلال است. نکونام حتی تهدید کرد که اجازه نمی دهد ترکیب را برای او بچینند. فردی که او با لقب «بچه» از او نام برد.

محمودرضا بابایی و مهدی رحمتی

محمودرضا بابایی و مهدی رحمتی

به نظر می رسد او یکی از واسطه های معروف فوتبال ایران است. محمودرضا بابایی که از نزدیکان دیگر پیشکسوت استقلال ، مهدی رحمتی است حتی از سوی نکونام متهم شد که ناکامی های باشگاه در طول سالیان به دلیل حضور پررنگ او بوده است.

قدرت بابایی در چه حد بود و این قدرت از کجا ناشی میشد؟

محمود رضا بابایی از افراد نزدیک به دولت قبل بود و به این واسطه در زمان دولت قبل قدرت زیادی داشت و نفوذ بسیاری نیز در بین فوتبالیها به دست آورد .

محمودرضا بابایی

محمود رضا بابایی در آن سالها نقش زیادی در استقلال و حتی فوتبال ایران داشت و البته او را نمیتوان به فرد خاصی نسبت داد . بابایی در زمانی با آتیلا حجازی رابطه صمیمانه ای داشت و در دوره ای رفیق صمیمی امیر قلعه نوعی بود و در دوره ای همه جا با فرهاد مجیدی بود و در دوره ای مهدی رحمتی و… در واقع میتوان گفت که بابایی چشمه ای بود که در این فوتبال جاری شده بود و هر کس به توان خود در زمانی از این چشمه سیراب شد و به اهداف خود رسید . البته قدرت بابایی در فوتبال ایران با روی کار آمدن دولت جدید کم و کم تر شد و در واقع از فوتبال دور شد .

در سال 1395 پس از استعفای محمودرضا بابایی نواده از مدیریت روابط عمومی باشگاه استقلال ، بهرام افشارزاده طی حکمی محمد حسین زرندی را به عنوان مدیر واحد روابط عمومی باشگاه استقلال انتخاب کرد.

وضعیت ازدواج و همسر محمدهادی دیباجی

از وضعیت ازدواج و همسر محمود بابایی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

محمودرضا بابایی

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن