ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل پوریا رستمی مدرس بین الملی فیتنس و استعدادیاب ورزشی به همراه عکس های خانوادگی و افتخارات پوریا رستمی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه پوریا رستمی و همسرش(Pouria Rostami)

  • نام اصلی : پوریا رستمی
  • لقب : rostamace
  • متولد : 1 فروردین 1367 گیلان
  • زمینه فعالیت : ورزشکار و مربی حرفه ایی
  • پیشه : مدرس بین الملی فیتنس و استعدادیاب ورزشی
  • شناخته شده برای : بنیانگذار تمرینات ورزشی با گُرز در ایران

بیوگرافی پوریا رستمی ، بنیانگذار تمرینات ورزشی با گُرز در ایران

پوریا رستمی متولد 1 فروردین 1367 در گیلان ورزشکار حرفه ای ، مدرس بین الملی فیتنس و استعدادیاب ورزشی و بنیانگذار تمرینات ورزشی با Steel Mace (گُرز) ایران است.بیوگرافی پوریا رستمی(مدرس فیتنس) + زندگینامهبیوگرافی پوریا رستمی(مدرس فیتنس) + زندگینامه

پوریا رستمی - Pouria Rostami

پوریا رستمی - Pouria Rostami

استعدادیابی ورزشی

وی به صورت تخصصی در زمینه استعدادیابی ورزشی فعالیت دارد و به عنوان مربی استعدادیاب در فدراسیون ورزش های سه گانه (ترای اتلون) جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشته است . همچنین او مستر ترینر روش های نوین تمرینات فیتنس در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور اتریش و آکادمی بین المللی فیتنس کشور آلمان IFPE می باشد.

شروع فعالیت

وی در نوجوانی و از سن سیزده سالگی با رشته رزمی وشوو وارد دنیای ورزش حرفه ای شد و در مسابقات مختلف به رقابت پرداخت و در مسابقات قهرمانی شرق استان گیلان و همچنین مسابقات قهرمانی استان گیلان در سال 1383 مدال طلا کسب کرد .

عکس های اینستاگرام پوریا رستمی

عکس های اینستاگرام پوریا رستمی

مصدومیت

او در سال 1384 در مسابقات کشوری سمنان حضور داشت که در مرحله نیمه نهایی با آسیب از ناحیه مچ دست مواجه شد و ادامه مسابقات را به علت مصدومیت و در عین شایستگی از دست داد.

تناسب اندام و فیتنس

بعد از آن و از سال 1385 برای تقویت عضلات و بالا بردن آمادگی جسمانی ، تمرینات خود را در رشته تناسب اندام و فیتنس شروع کرد که رفته رفته با توجه به استعداد و ژنتیک بدنی مناسب و پیشرفت به این رشته ورزشی علاقمند شد و در کنار تمرینات حرفه ایی ، مطالعه در زمینه علم تمرین و علوم ورزشی را آغاز نمود که توانست در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه گیلان فارغ التحصیل شود.

عکس های شخصی پوریا رستمی

عکس های شخصی پوریا رستمی

افتخارات و دستاوردها

پوریا رستمی با توجه به سوابق و تجربیات ورزشی بین المللی خود برای اولین بار در ایران تمرینات ورزشی با گرز را با نام rostamace پایه گذاری نمود ، گرز که امروزه یکی از مدرن ترین ابزار تمرینی ، کاربردی برای رشته های مختلف ورزشی و سلامتی و تناسب اندام محسوب میشود.

ابزاری که باعث هماهنگی بدن ، تعادل ، دقت ، زمان بندی ، ریتم می شود و به زبان ساده این یک انقلاب علمی حرکتی برای بازیابی توان ذاتی ماست. درگیری همزمان عضلات پایین تنه و بالا تنه و افزایش هماهنگی بین عصب و عضله به وسیله گرز روشی عالی برای بدنسازی رشته های مختلف ورزشی می باشد که متاسفانه تا قبل از این استفاده از این ابزار در ایران ناشناخته بود و او توانست برای نخستین بار و در سال 1395 این ابزار را در تمرینات بدنسازی نوجوانان و جوانان به کار بگیرد و شاهد نتایج و تاثیرات حیرت انگیز این وسیله در ورزشکارانش باشد.

او همچنین این روز ها مشغول تدریس و برگزاری دوره های آموزشی استفاده از گرز در تمرینات ورزشی و بدنسازی می باشد.

پوریا رستمی مدرس فیتنس

پوریا رستمی مدرس فیتنس

دریافت گواهینامه معتبر

پوریا رستمی در سال 2020 میلادی گواهینامه معتبر علم تمرین را از دانشگاه کلرادو بولدر آمریکا دریافت کرده است و در زمینه استعدادیابی تخصصی ورزشی و علم تمرین ورزشکاران نوجوان و جوان ، دانشگاه فلوریدای آمریکا گواهینامه استعدادیابی ورزشی را به وی اعطا کرده است که اعتبار بین المللی در سطح جهان دارد.

مدارک اخذ شده

همچنین او از برترین دانشگاه جهان یعنی دانشگاه استنفورد آمریکا مدرک کارشناسی تغذیه و سبک زندگی سالم را دریافت کرده است.

پوریا رستمی مدرک تخصصی مدیریت وزن را از دانشگاه اموری آمریکا و مدرک تخصصی طراحی برنامه های کاهش وزن را از دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکادریافت کرده است.

همچنین او از فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) و کمیته پزشکی فیفا ، مدرک دیپلم پزشکی ورزشی (طب ورزشی) را اخذ کرده است .

پوریا رستمی مدرس بین الملی فیتنس

پوریا رستمی مدرس بین الملی فیتنس

مدرس بین المللی فیتنس

پوریا رستمی از سال 2021 میلادی به عنوان مدرس بین المللی فیتنس در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور اتریش و آکادمی بین المللی فیتنس کشور آلمان IFPE فعالیت دارد و به عنوان مستر ترینر روش های نوین تمرینات فیتنس شناخته می شود.

از آنجایی که در سطح حرفه ایی ، نقش مربیان در روان شناسی ورزشکاران بسیار مهم و ضروری است پوریا رستمی نیز جز مربیان آشنا با علم روان شناسی می باشد که گواهینامه مبانی روانپزشکی بین المللی را از دانشگاه ملبورن استرالیا و مدرک تخصصی کمکهای اولیه روانشناختی را از دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا دریافت کرده است.

همچنین وی در زمینه سلامت و بهداشت روان از دانشگاه سیدنی استرالیا مدرک تخصصی دارد.

وضعیت ازدواج و همسر پوریا رستمی

از وضعیت ازدواج و همسر پوریا رستمی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

پوریا رستمی در شبکه های اجتماعی

عکس های جدید پوریا رستمی

عکس های جدید پوریا رستمی


منابع : نم نمک | پوریا رستمی اینستاگرام/ پوریا رستمی فیسبوک/ صفحه شخصی پوریا رستمی/پوریا رستمی ویکی پدیا/ پوریا رستمی تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
100%

نظر دادن