ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، پگاه نوری و پگاه نوری بازیکن فوتبال و پگاه نوری خواهر پژمان نوری و بیوگرافی پگاه نوری و اخبار پگاه نوری و حواشی پگاه نوری و پگاه نوری کیست و پگاه نوری کجاست و چه خبر از پگاه نوری و پگاه نوری در بیمارستان و علت مرگ پگاه نوری و درگذشت پگاه نوری در نم نمک.

زندگینامه پگاه نوری و همسرش(Pegah Nouri)

  • نام اصلی : پگاه نوری
  • متولد : 1366 در انزلی
  • زمینه فعالیت : ورزش فوتبال
  • پیشه : فوتبالیست
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :
  • قد : 156 سانتیمتر

بیوگرافی کامل پگاه نوری

پگاه نوری متولد 1366 در انزلی فوتبالیست و خواهر پژمان نوری ستاره سال های قبل فوتبال ایران و ملوان است.بیوگرافی پگاه نوری فوتبالیست و همسرش [زندگینامه]بیوگرافی پگاه نوری فوتبالیست و همسرش [زندگینامه]

پگاه نوری - Pegah Nouri

پگاه نوری - Pegah Nouri

خانواده و فوتبال

همیشه گلدان های مادرم و شیشه خانه مان می شکست. همیشه در حیاط خانه بازی می کنیم. هنوز هم که دور هم جمع می شویم فوتبال بازی می کنیم و از آنجایی که همه عاشق برد هستیم و بازی هایمان خیلی جدی است ، مطمئنا یک پنجره و یک گلدان شکسته می شود.

دو خواهر و چهار برادر هستیم و من و پژمان اکثر اوقات در یک تیم هستیم. او کاملا هوای من را دارد و حتی در بازی هایمان هم حامی من است.

وضعیت ازدواج و همسر پگاه نوری

او متاهل است و یک دختر دارد.

عکس دختر پگاه نوری

عکس دختر پگاه نوری

همسرم مثل کوه پشتم بود و دوست داشت به فوتبال ادامه بدهم چرا که من را با فوتبال شناخته بود. ابتدای ازدواج گفتم که می خواهم فوتبال را ادامه بدهم و خودش هم دوست داشت و خیلی خیلی به من کمک کرد. هم او و هم خانواده اش همیشه کنارم بودند. خدارحمت کند مادرشوهرم تا 6 سالگی دخترم را نگه می داشت تا من به فوتبالم برسم و همین باعث شد بدون دغدغه کار کنم. در تمام این سال ها پشتم به حمایت آن ها گرم بود.

نحوه ورود به فوتبال

ما خانواده ای فوتبالی هستیم. از وقتی چشم باز کردم و خودم را شناختم یک توپ فوتبال کنارم بود. تمام زندگی ما با فوتبال ، تمرین و بازی می گذشت. سرگرمی دوران کودکی مان هم فوتبال بود. هر چند همه دخترها با عروسک شان خاله بازی می کنند اما من مثل برادرهایم همیشه دنبال توپ بودم. بنابراین علاقه به فوتبال در خون ماست اما حضور قهرمانی مثل پژمان در خانه باعث شده بود او الگویم شود. زندگی ، منش و رفتارش برای من الگو بود و همیشه می خواستم مثل او باشم. همیشه در فوتبال به من مشاوره می داد و راهنمایی می کرد. خیلی کمکم کرد و تاثیر خیلی زیادی روی فوتبالم داشت.

پگاه نوری و برادرش پژمان نوری

پگاه نوری و برادرش پژمان نوری

تیم زنان ملوان

سال 95 تیم زنان ملوان منحل شد.

سال ها دنبال مسئولان شهر بودیم که «تیم ما را سرپا نگه دارید و تیم داری کنید.» می گفتیم «قرارداد مالی نمی خواهیم فقط تیم داشته باشیم.» با چالش های زیادی روبرو بودیم اما هیچوقت تمریناتمان را قطع نمی کردیم و اگر مسئولان نمی خواستند ، در ساحل انزلی تمرین می کردیم. همیشه از این صحبت ها بود که امسال دیگر زنان منحل می شوند اما با تلاش هایمان تیم را سرپا نگه داشتیم. سال 95 هم که تیم منحل شد ، از ابتدا همان چالش ها را داشتیم که در نهایت یک روز سر تمرین آمدند و گفتند انحلال تیم زنان ملوان را رسانه ای کرده اند. جمله خیلی سنگینی هم گفته بودند که نمی خواهیم بار اضافه داشته باشیم.

پگاه نوری و برادرش پژمان نوری

پگاه نوری و برادرش پژمان نوری

بازیکنان ملوان

تمام انزلی چی ها عاشق تیم ملوان هستند و این در خونشان است. فکر می کنم کمتر شهری این گونه باشد. خیلی از جاها حتی نمی دانند تیم فوتبال زنان دارند اما در انزلی خیلی پیگیر هستند و می شناسند. همه عاشقانه ملوان را دوست دارند ، تمام بازیکنان ملوان را می شناسند و حساب دیگری روی آنها باز می کنند. فکر نمی کنم یک انزلی چی باشد که عاشق ملوان نباشد.

لذت فوتبال در زمین ساحلی و امواج دریا

کلا فوتبال لذت بخش است و تمرین در زمین ساحلی هم سخت بود. از خستگی بعد از تمرین می فهمم که تمرین خوبی داشته ام یا نه. وقتی در ساحل تمرین می کنیم این حس خستگی را دارم. شاید هنگام تمرین متوجه نباشیم اما خستگی بعدش خیلی لذت بخش است چون می دانیم تمرینی خوبی داشته ایم.

قشنگ ترین لحظه

تمام لحظات فوتبال قشنگ است اما مطمئنا زمانی که توپ را به تور می چسبانی شادترین و قشنگ ترین لحظه در فوتبال است.

دلم می خواهد با قدرت بیشتری در مربیگری باشم و بیشتر از من بشنوید. بتوانم یک مربی خیلی خوبی برای تیم ملوان باشم.

عکس های اینستاگرام پگاه نوری

عکس های اینستاگرام پگاه نوری


منابع : نم نمک | پگاه نوری اینستاگرام/ پگاه نوری فیسبوک/ \'hi k،vd/صفحه شخصی پگاه نوری/پگاه نوری ویکی پدیا/ پگاه نوری تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن