ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل کیانوش خرمی پور بدنساز و قهرمان پرورش اندام به همراه عکس های خانوادگی و شخصی کیانوش خرمی پور و دعوای کیانوش خرمی پور و پسر کیانوش خرمی پور و درگیری کیانوش خرمی پور با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه کیانوش خرمی پور و همسرش(Kianoush Khorami Pour)

  • نام اصلی : کیانوش خرمی پور
  • متولد : 1365 کرج
  • زمینه فعالیت : پرورش اندام و بدنسازی
  • پیشه : بدنساز
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1378 تاکنون
  • قد :

بیوگرافی کامل کیانوش خرمی پور

کیانوش خرمی پور متولد 1365 در کرج بدنساز و قهرمان پرورش اندام اهل ایران است.بیوگرافی کیانوش خرمی پور و همسرش [ماجرای دعوا و درگیری]بیوگرافی کیانوش خرمی پور و همسرش [ماجرای دعوا و درگیری]

کیانوش خرمی پور - Kianoush Khorami Pour

کیانوش خرمی پور - Kianoush Khorami Pour

کیانوش خرمی پور در رشته بادی بیلدینگ فعالیت دارد و فعالیتش را از سال 78 شروع کرد و مسابقاتش نیز از سال 84 شروع شد و در مسابقات برون مرزی نیز از سال 96 تا 98 شرکت داشته است.

عکس مادر کیانوش خرمی پور

عکس خانوادگی کیانوش خرمی پور

شروع فعالیت

من از بچگی ورزش می کردم و از سن پنج سالگی تا 12 سالگی رزمی کار کردم و بعد از ان به مدت دو سه سال کشتی کار کردم و بعد زمانی که دیدم می توانم در رشته پرورش اندام موفق باشم ، کم کم به این ورزش روی آوردم.

من نخستین بار که بدنسازی را شروع کردم در منطقه زیبادشت کرج بود و در آنجا ورزش را شروع کردم و به مرور زمان جاهای دیگر رفتم که البته در ان زمان امکانات خیلی کم بودو در حد چند دستگاه معمولی بود.

عکس های اینستاگرام کیانوش خرمی پور

عکس های اینستاگرام کیانوش خرمی پور

رویای آرنولد شدن

از روزی که ورزش بدنسازی را شناختم و آرنولد را دیدم برای من سئوال بود که آیا واقعا چنین بدنی وجوددارد یا نه و به مرور زمان علاقه مند شدم و دیدم که پیشرفتم دراین رشته خوب است و می توانم پیشرفت کنم و وابسته ان شدم و من زمانی که آقای مارکوس رول را که یکی از بدنسازان آلمانی است را میدیدم همیشه دوست داشتم مثل او باشم و از صمیم قلب وی را دوست داشتم و او الگوی ورزشی من شد و تا هم اکنون نیز ادامه دادم.

کیانوش خرمی پور

افتخارات

در داخل کشور در رشته قدرتی کشوری مقام دارم ، در رشته پاورلیفتینگ پرس سینه مقام دارم؛ مقام های استانی نیز زیاد دارم. در رشته بادی بیلدینگ و پرورش اندام حداقل 40 تا 50 مدال داخلی دارم ودر مسابقات برون مرزی نیز یک مدال طلای استرالیا دارم و یک طلا و یک اورالی روسیه را دارم و یک طلا و یک اورالی آذربایجان را دارم و علاوه بر ان طلا و اوررالی کره جنوبی را نیز دارم که در کره جنوبی کارت حرفه ای خودرا دریافت کردم.

کیانوش خرمی پور

وضعیت ازدواج و همسر کیانوش خرمی پور

از وضعیت ازدواج و همسر کیانوش خرمی پور اطلاعات دقیقی در دست نیست.

کیانوش خرمی پور

هنرمند

شغل اصلی من تابلوسازی بود و در کار طراحی و نقاشی و خطاطی فعالیت داشتم ودر کار آهنگ نیز بودم که البته به صورت حرفه ای نبود.

کیانوش خرمی پور قهرمان بدنسازی

کیانوش خرمی پور قهرمان بدنسازی

روی پای خودم بودم

من تا به حال حمایتی نشدم و هر چه بوده از خودم بوده و روی پای خودم بودم و واقعا خیلی سختی کشیدم و با زجر به این جا رسیدم و حتی اسپانسر هم نداشتم اما چند ماهی است که با یک شرکت قرارداد نوشتیم و اسپانسر ما شد اما قبل از ان کسی را نداشتم و روی پای خودم بودم. من وام گرفتم ، خودرو فروختم و خانه فروختم تا بتوانم به مسابقات برون مرزی بروم و هیچ پشتوانه ای نداشتم.

کیانوش خرمی پور

حمله اشرار

در یکی از رستوران های کرج به همراه دوستانم نشسته بودم که ناگهان 3 نفر در حالی که با قمه و حتی شیشه قلیان مسلح بودند به سمت ما حمله ور شدند.

ما که از این ماجرا بسیار شوکه شده بودیم بلافاصله اقدام به دفاع از خود کردیم و تا جایی که ممکن بود مقابل آن ها ایستادگی کردیم ، اما ناگهان یکی از مهاجمان از پشت با یک شیشه قلیان ضربه ای محکم به سرم زد و از آن جا به بعد دیگر تقریبا بیهوش شدم. آن ها هم که متوجه عدم هوشیاری من شده بودند چندین ضربه چاقو به کمرم زدند و بلافاصله محل را ترک کردند.

دعوای کیانوش خرمی پور

دعوای کیانوش خرمی پور

شرایط باشگاه زدن

من مربی بدنسازی را در چند نکته می بینم؛ باشگاه زدن راحت است و هر شخصی میتواند با داشتن سرمایه ای باشگاه بزند و بهترین باشگاه دنیا را دایر کند اما یک مربی خوب حتماً باید خودش تمرین کرده باشد و سابقه تمرینی بالایی داشته باشم ، به مسابقه رفته باشد ، رژیم گرفته باشد ودر مسابقات برون مرزی شرکت کرده باشد و شرایطش را داشته باشد.

کیانوش خرمی پور

 


منابع : نم نمک | کیانوش خرمی پور اینستاگرام/ کیانوش خرمی پور فیسبوک/;dhk،a ovld \،v /صفحه شخصی کیانوش خرمی پور/کیانوش خرمی پور ویکی پدیا/ کیانوش خرمی پور تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
46.6%

نظر دادن