ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، بازی استقلال شمس آذر قزوین و نتیجه بازی استقلال و شمس آذر قزوین و گزارش دیدار استقلال و شمس آذر قزوین و حواشی بازی استقلال و شمس آذر قزوین در لیگ برتر و بازی استقلال و شمس آذر قزوین در جام حذفی و بازی استقلال و شمس آذر قزوین در جام باشگاههای آسیا و اسامی بازیکنان بازی شمس آذر قزوین و استقلال  و اخطاری ها و اخراجی ها و مربیان بازی استقلال و شمس آذر قزوین را در نم نمک ببینید.

گزارش و نتیجه بازی استقلال و شمس آذر قزوین

شمس آذر 2 - 2 استقلالگزارش و نتیجه بازی استقلال و شمس آذر + حواشیگزارش و نتیجه بازی استقلال و شمس آذر + حواشی

به گزارش نم نمک ، تیم فوتبال استقلال برای حفظ صدرنشینی درجریان هفته نهم لیگ برتر فوتبال به مصاف تیم شمس آذر قزوین رفت که این بازی با تساوی 2 بر 2 به اتمام رسید. استقلال درحالی پا به این رقابت گذاشت که برای برد به میدان آمده بود.

زمان : ساعت 15:30

مکان :  سردار آزادگان قزوین 

گل ها :  کوین یامگا از روی نقطه پنالتی و آرمان رمضانی برای استقلال/ امیرمحمد نسایی و حسین گودرزی برای شمس آذر قزوین

دقیقه 25: پس از پرتاپ اوت به روی دروازه شمس آذر قزوین ، توپ به یامگا رسید که این بازیکن توسط گودرزی در محوطه جریمه سرنگون شد. پس از این صحنه داور خطای پنالتی به سود تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که یامگا پشت توپ قرار گرفت و آن را به سمت راست دروازه بان زد تا استقلال با یک گل از حریف پیش بیفتد.

دقیقه 47: شمس آذر در ابتدای نیمه دوم بازی را خوب شروع کرد و سرانجام توانست به گل تساوی برسد. اعرابی بازیکن شمس آذر از سمت راست استقلال سانتری انجام داد که در محوطه جریمه به نسایی رسید و این بازیکن با یک ضربه سر گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه 60: اشتباه کریمی مدافع شمس آذر و عدم هماهنگی این بازیکن با دروازه بان این تیم باعث شد استقلال به گل دوم برسد. رمضانی از پاس به عقب اشتباه مدافع شمس آذر استفاده کرد و توانست به راحتی دروازه خالی را باز کند.

دقیقه 75: شمس آذر فشار خود را بر روی دروازه استقلال زیاد کرد. پس از سانتر از سمت راست دروازه استقلال و برگشت توپ ، حسین گودرزی با شوت زیبا توانست دروازه استقلال را باز کند.

کارت زرد : رحمان جعفری ، هومن ربیع زاده ، مهدی مهدی پور 

کارت قرمز : -

ترکیب شمس آذر : علیرضا جعفرپور ، صادق آلبوصبیح (46-مصطفی احمدی) ، علی آزادمنش ، سعید کریمی ، حسین گودرزی ، پوریا سرآبادانی ، هومن ربیع زاده ، علی اصغر اعرابی ، امیرمحمد نسایی ، محمدرضا رضایی (55-عیسی مرادی) ، رحمان جعفری.

 ترکیب استقلال : سیدحسین حسینی ، ایمان سلیمی ، روزبه چشمی ، آرمین سهرابیان ، کوین یامگا (90-امیرارسلان مطهری) ، ابوالفضل جلالی ، مهدی مهدی پور (64- امید حامدی فر) ، سعید مهری ، آرش رضاوند ، مهرداد محمدی ، آرمان رمضانی (64- گوستاوو بلانکو).

  • تاریخ: پنج شنبه, 11 آبان 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن