بازی پرسپولیس صنعت نفت آبادان و نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت و گزارش دیدار پرسپولیس و صنعت نفت و حواشی بازی پرسپولیس و صنعت نفت در لیگ برتر و بازی پرسپولیس و صنعت نفت در جام حذفی و بازی پرسپولیس و صنعت نفت در جام باشگاههای آسیا و اسامی بازیکنان بازی صنعت نفت آبادان و پرسپولیس و اخطاری ها و اخراجی ها و مربیان بازی پرسپولیس و صنعت نفت را در نم نمک ببینید.

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

پرسپولیس 1 - 0 صنعت نفتگزارش و نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان + حواشیگزارش و نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان + حواشی

پرسپولیس پس از چهار قهرمانی پیاپی در لیگ برتر ، فصل جدید را با تساوی مقابل سایپا آغاز کرد و به همین دلیل امروز انگیزه زیادی داشت تا مقابل صنعت نفت به نخستین پیروزی خود در لیگ بیستم دست پیدا کند؛ سرخ پوشان پایتخت امشب با نمایش کاملا برتر نسبت به شاگردان پورموسوی و به ثمر رساندن یک گل از روی نقطه پنالتی توسط سیامک نعمتی ، توانستند حریف خود را که هفته اول به برتری رسیده بود ، با نتیجه یک بر صفر شکست دهند و 4 امتیازی شوند.

هفته دوم لیگ برتر؛ شنبه : 99/09/01 ؛ ساعت 16:20

استادیوم : آزادی/ بدون تماشاگر

داور : محمدرضا اکبریان/ کمک ها : محمد راهی و مهدی سیفی؛ داور چهارم : روح الله شریفی/ ناظر : محمود رفیعی.

پرسپولیس

حامد لک

سید جلال حسینی

محمدحسین کنعانی زادگان

مهدی شیری

سعید آقایی

میلاد سرلک

احمد نوراللهی

سیامک نعمتی

احسان پهلوان(88- آرمان رمضانی)

وحید امیری

مهدی عبدی(73- علی شجاعی)

سرمربی : یحیی گل محمدی

نتیجه بازی صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران

صنعت نفت آبادان

فرزین گروسیان

محمد طیبی

محمد اهل شاخه

عبدالله ناصری

حسین ساکی

محمود مطلق زاده(89- امید حامدی فر)

حکیم نصاری(57- محمدرضا غبیشاوی)

طالب ریکانی(89- محمدحسین زواری)

مهدی زبیدی(57- احمد شریعت زاده)

حسن بیت سعید

رضا خالقی فر(73- علی آل کثیر)

سرمربی : سید سیروس پورموسوی

نتیجه بازی صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران

اخطار

محمود مطلق زاده(42) از صنعت نفت

شرح گل

پرسپولیس 1 - صنعت نفت صفر (دقیقه 43: سیامک نعمتی) : پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را سیامک نعمتی دور از دستان گروسیان وارد دروازه صنعت نفت کرد و گل اول تیمش را به ثمر رساند.

نتیجه بازی صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران

لحظات حساس

دقیقه 18: حرکت تکنیکی وحید امیری در سمت چپ محوطه جریمه صنعت نفت و ارسال کوتاه او به بعد از تیرک دوم با ضربه آکروباتیک نعمتی همراه شد که ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 33: سانتر شیری از سمت راست و ضربه سر وحید امیری راهی به دروازه صنعت نفت پیدا نکرد و دراختیار گروسیان قرار گرفت.

دقیقه 38: پرسپولیس بهترین فرصت را داشت تا دروازه صنعت نفت را روی ارسال پای چپ پهلوان باز کند که ضربه سر عبدی از کنار تیرک عمودی عبور کرد و به اوت رفت.

دقیقه 40: حملات همه جانبه پرسپولیس بالاخره با اعلام یک پنالتی نتیجه داد و پاس در عمق زیبای سید جلال حسینی و حرکت کنعانی زادگان در محوطه جریمه صنعت نفت موجب شد تا مدافع آبادانی ها روی او مرتکب خطا شود و داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

نتیجه بازی صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران

دقیقه 60: شوت راه دور کنعانی زادگان قدرت و دقت لازم را نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه 63: کار تیمی بازیکنان پرسپولیس با پاس در عمق پهلوان به سعید آقایی همراه شد که شوت پای چپ او از بالای دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

دقیقه 86: شوت محکم طالب ریکانی از روی ضربه ایستگاهی میانه زمین از بالای دروازه پرسپولیس عبور کرد.

نتیجه بازی صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران

بهترین بازیکن

خط دفاعی پرسپولیس نمایش بدون اشتباهی مقابل صنعت نفت داشت و اجازه نداد دروازه این تیم چندان تهدید شود؛ مدافعان سرخ پوش روی ارسال های حریف و نفوذهایی که بازیکنان تکنیکی آبادانی انجام می دادند ، مطمئن ظاهر شدند و نگذاشتند حملات آنها تبدیل به گل شود. البته علاوه بر مدافعان پرسپولیس ، احمد نوراللهی نیز در میانه میدان نمایش درخشانی داشت.

اتفاق ویژه

بارش شدید باران در تهران روی روند کاری پرسپولیس که بازی زمینی ارائه می دهد ، تاثیر گذاشته بود ولی با این وجود سرخ پوشان توانستند با نمایش فنی بهتر از صنعت نفت آبادان ، به نخستین پیروزی خود دست پیدا کنند. اخراج یحیی گل محمدی از کنار زمین در ثانیه های پایانی بخاطر اعتراض به داوری نیز از دیگر اتفاقات مهم این دیدار بود.

در حاشیه

* امید عالیشاه همانطور که از سوی باشگاه پرسپولیس عنوان شده بود ، در فهرست این تیم حضور ندارد.

* صنعت نفت با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ، نفرات جدیدش را در فهرست دارد.

* در دقیقه 34 سعید آقایی در محوطه جریمه صنعت نفت برخوردی با طیبی داشت و همین صحنه موجب مصدومیت شدید او از ناحیه سر شد و بازی را دو دقیقه دچار وقفه کرد.

* در دقیقه چهارم وقت های تلف شده اعلام خطا در سمت چپ زمین موجب شد تا یحیی گل محمدی به توپِ کنار زمین ضربه بزند و اعتراض خود را نشان دهد که این اتفاق موجب اخراج سرمربی پرسپولیس شد.

نتیجه بازی صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران

  • تاریخ: شنبه, 01 آذر 1399
  • برگرفته از: ورزش سه

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی