بازی پرسپولیس گل گهر سیرجان و نتیجه بازی پرسپولیس و گل گهر و گزارش دیدار پرسپولیس و گل گهر و حواشی بازی پرسپولیس و گل گهر در لیگ برتر و بازی پرسپولیس و گل گهر در جام حذفی و بازی پرسپولیس و گل گهر در جام باشگاههای آسیا و اسامی بازیکنان بازی گل گهر و پرسپولیس و اخطاری ها و اخراجی ها و مربیان بازی پرسپولیس و گل گهر را در نم نمک ببینید.

گزارش و نتیجه بازی پرسپولیس و گل گهر

گل گهر 0 - پرسپولیس 5
گزارش و نتیجه بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان + حواشیگزارش و نتیجه بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان + حواشی

گل گهر پس از شکست مقابل تراکتور ، در سه دیدار اخیرش یک مساوی و دو پیروزی به دست آورد تا شرایط خود را بهتر کند ، اما سیرجانی ها برای اینکه نیم فصل اول را با حضور در رده چهارم جدول به پایان می رساندند ، باید امروز مقابل پرسپولیس به برتری یا مساوی دست پیدا می کردند ، اما آنها پس از گلی که در نیمه اول با ضربه احمد نوراللهی دریافت کردند و بازنده به رختکن رفتند ، در نیمه دوم غافلگیر شدند و نتوانستند مقابل نمایش دیدنی شاگردان گل محمدی که چهار گل توسط امید عالیشاه ، مهدی شیری ، احمدرضا زنده روح(گل به خودی) و سیامک نعمتی به ثمر رساندند ، مقاومت کنند و با نتیجه 5 بر صفر در سیرجان شکست خوردند.

پرسپولیس با این برد ارزشمند و پُر گل 30 امتیازی شد و با دو امتیاز بیشتر نسبت به سپاهان رده دومی در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت و قهرمان نیم فصل شد و از سوی دیگر با پنج برد پیاپی نشان داد که همچنان مدعی اصلی به دست آوردن جام در فوتبال ایران است. گل گهر نیز با این باخت سقوط سه پله ای در جدول داشت و به رده نهم رفت.

معوقه هفته دهم لیگ برتر؛ جمعه : 99/12/01 ؛ ساعت 15:40

ورزشگاه : سردار شهید سلیمانی سیرجان/ بدونِ تماشاگر

داور : پیام حیدری/ کمک ها : سعید علی نژاد و فرهاد فرهادپور؛ داور چهارم : علی احمدی/ کمک داوران پشت دروازه : حسن اکرمی و حسین زیاری/ ناظر داوری : فریدون اصفهانیان.

گل گهر سیرجان

 • مهرداد بشاگردی
 • سید علیرضا ابراهیمی
 • آرمین سهرابیان(69- امین پورعلی)
 • بهنام برزای
 • میلاد زکی پور
 • علیرضا علیزاده
 • احمدرضا زنده روح
 • رضا محمودآبادی(55- عرفان افراز)
 • علی اصغر عاشوری
 • سعید صادقی
 • یونس شاکری

سرمربی : امیر قلعه نویی

گزارش بازی گل گهر و پرسپولیس

پرسپولیس

سرمربی : یحیی گل محمدی

گزارش بازی گل گهر و پرسپولیس

اخطار

علیرضا علیزاده(86) از گل گهر

اخراج

بهنام برزای(84) از گل گهر

شرح گل :

گل گهر صفر - پرسپولیس یک (دقیقه 30: احمد نوراللهی) : احسان پهلوان در سمت چپ زمین سعید آقایی را راه انداخت که نفوذ سریع و خطرناک این بازیکن و ارسال زمینی او با دفع نه چندان خوب علیرضا ابراهیمی به احمد نوراللهی رسید تا این بازیکن دروازه خالی گل گهر را باز کند.

گزارش بازی گل گهر و پرسپولیس

گل گهر صفر - پرسپولیس 2 (دقیقه 60: امید عالیشاه) : پاس در عمق زیبای سیامک نعمتی به امید عالیشاه و فرار سریع و تماشایی او از سمت راست زمین را این بازیکن با شوت زمینی تبدیل به گل دوم پرسپولیس کرد.

گزارش بازی گل گهر و پرسپولیس

گل گهر صفر - پرسپولیس 3 (دقیقه 68: مهدی شیری) : پاس در عمق مهدی شیری و شوت روی پای دیدنی سیامک نعمتی را بشاگردی برگشت داد ، اما ریباند مهدی شیری با ضربه سر شیرجه ای سومین گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

گزارش بازی گل گهر و پرسپولیس

گل گهر صفر - پرسپولیس 4 (دقیقه 72: گل به خودی احمدرضا زنده روح) : حرکت سریع مهدی شیری از سمت راست زمین و ارسال زمینی در عرض او را احمدرضا زنده روح در مقابل تیرک اول و با دفع توپ اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

گل گهر صفر - پرسپولیس 5 (دقیقه 87: سیامک نعمتی) : پاس رو به جلوی سعید آقایی و ارسال علی شجاعی را مهرداد بشاگردی به شکل بدی دفع کرد تا توپ مقابل پای سیامک نعمتی بیفتد و این بازیکن دروازه سیرجانی ها را برای بار پنجم باز کند.

اتفاق ویژه

سنگین ترین شکست سه دهه اخیر امیر قلعه نویی در شرایطی رقم خورد که خط دفاعی و دروازه این تیم به شدت ضعیف کار کردند و نتوانستند برابر خط حمله با انگیزه پرسپولیس که پنج گل به ثمر رساندند ، دوام بیاورند تا با این نتیجه ، سرخ پوشان پایتخت بعد از هفته ها و پشت سر گذاشتن دیدارهای معوقه به صدر جدول برسند.

بهترین بازیکن

امید عالیشاه با حضور دوباره در ترکیب و خط حمله پرسپولیس نمایش فوق العاده ای ارائه کرد و با فرارهای سریع در جناحین و نفوذ به قلب دفاعی گل گهر بارها مدافعان این تیم را آزار داد و پایه گذار برتری تیمش شد. عالیشاه در شرایطی که گل گهر برای زدن گل تساوی تلاش می کرد ، با فرار دیدنی از سمت راست گل دوم تیمش را زد و پس از آن هم دوندگی زیادی داشت.

همچنین مهدی شیری در جناح راست خط دفاعی پرسپولیس بارها مانع از نفوذ بازیکنان حریف شد و نگذاشت خلق موقعیت چندانی از آن سمت صورت بگیرد؛ همچنین او یک گل هم به ثمر رساند و پایه گذار یک گل دیگر هم بود.

لحظات حساس :

دقیقه 2: ارسال امید عالیشاه از روی کرنر سمت چپ زمین و ضربه سر نعمتی از بالای دروازه گل گهر راهی اوت شد.

دقیقه 12: سانتر خطرناک سعید صادقی را سیامک نعمتی با ضربه سر دفع کرد ، اما توپ به رضا محمودآبادی رسید که شوت محکم این بازیکن با واکنش خوب حامد لک دفع شد و در ادامه برخورد توپ به پای ابراهیمی به کرنر رفت و داور اعتقادی به اعلام پنالتی در برخورد این بازیکن با دروازه بان پرسپولیس نداشت.

دقیقه 16: ضربه سهرابیان با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس رد شد.

دقیقه 18: سانتر خطرناک علی اصغر عاشوری از روی ضربه آزاد میانه زمین را حامد لک قبل از رسیدن توپ به سهرابیان راهی کرنر کرد.

دقیقه 19: ارسال زنده روح از روی کرنر سمت راست زمین نزدیک بود تبدیل به گل شود که توپ او به تیرک عمودی دروازه پرسپولیس اصابت کرد و در ریباند هم شوت عاشوری از روی خط دروازه برگشت داده شد.

دقیقه 20: نفوذ تند و تیز عالیشاه و پاس رو به جلوی او را پهلوان به مقابل دروازه گل گهر فرستاد که برزای این توپ خطرناک را با ضربه سر به کرنر زد.

دقیقه 34: ضربه سر عالیشاه روی توپ ارسالی توسط پهلوان در اختیار بشاگردی قرار گرفت.

دقیقه 35: ارسال خطرناک و تند و تیز زکی پور از سمت چپ زمین را حامد لک با واکنش مناسب دفع کرد.

دقیقه 37: شوت روی پای احسان پهلوان را بشاگردی در دو مرحله جمع کرد.

دقیقه 38: سانتر سعید صادقی از جناح چپ زمین و ضربه سر پشت سر یونس شاکری به گوشه دروازه پرسپولیس را حامد لک با واکنش عالی به کرنر فرستاد.

گزارش بازی گل گهر و پرسپولیس

دقیقه 39: ارسال زنده روح باز هم خطرساز شد که حامد لک دوباره با کف دست توپ را به کرنر زد.

دقیقه 43: پرسپولیس می توانست روی اشتباه خط دفاعی گل گهر گل دوم را بزند که پاس خوب امید عالیشاه و شوت پای چپ وحید امیری را بشاگردی با خروج به موقع از دروازه و واکنش خوبی دفع کرد.

دقیقه 55: علیرضا علیزاده در محوطه جریمه پرسپولیس موقعیت خوبی به دست آورد که شوت او با واکنش خوب حامد لک دفع شد.

دقیقه 77: پاس در عمق به محوطه جریمه گل گهر و شوت روی پای محکم مهدی عبدی به تیرک عمودی دروازه سیرجانی ها اصابت کرد و دفع شد.

دقیقه 80: ارسال زکی پور از جناح چپ زمین و ضربه سر شاکری از کنار دروازه پرسپولیس رد شد.

گزارش بازی گل گهر و پرسپولیس

در حاشیه :

* گادوین منشا ، مهاجم گل گهر به دلیل محرومیت در فهرست تیمش مقابل پرسپولیس حضور ندارد ، اما بازی مقابل باشگاه سابق خود را از نزدیک تماشا می کند.

* امیر قلعه نویی ، سرمربی گل گهر بخاطر محرومیت در کنار زمین دیده نمی شود.

* ترکیب پرسپولیس نسبت به بازی اخیرش تغییری نداشته است.

 • تاریخ: جمعه, 01 اسفند 1399
 • برگرفته از: ورزش سه

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 13,924