ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، حالت بدن و حالت بدن که باید آنها را اصلاح کنیم و بدترین طرز نشستن روی صندلی و حالت های بدن که باید آنها را اصلاح کنیم و پوزیشن غلط بدن و تغییر و اصلاح حالت بدن و عادات بد روزانه حالت بدن و حالت صحیح نشستن را در نم نمک ببینید.

راهکارهای اصلاح پوزیشن و انواع حالت بدن

عادات بد و موقعیت غلط قرار گرفتن بدن علت اصلی کمر درد در قسمت پایین و بالای کمر است. اگر می خواهید کمر شما آسیب نبیند و بخواهید از آسیب های بلندمدت جلوگیری کنید ، بهتر است از ایده های ساده اصلاحی استفاده کنید و طرز نشستن ، خوابیدن ، راه رفتن و ایستادن خود را تغییر دهید و نگران نباشید.راهکارهای اصلاح پوزیشن و انواع حالت بدنراهکارهای اصلاح پوزیشن و انواع حالت بدن

موقعیت صحیح بدنی می تواند وضعیت شما را بهبود ببخشد و از این مشکلات جلوگیری کند. در این قسمت از سلامت نم نمک 10 راهکار را در این مورد به شما معرفی خواهیم کرد.

عادات بد روزانه در نشستن

1. از نوار ضربدری مخصوص کمر استفاده کنید

در جهان پزشکی نوارهای ضربدری وجود دارند و یک ابزار رایج برای کمر است تا بتواند بازیکنان را در موقعیت صحیح نگه دارد و قوس کمر مناسبی ایجاد کند. شکل ضربدر باعث احساس راحتی در قسمت کمر می شود. اگر این کار را به درستی انجام دهید ، از قوس کمر نامناسب در طول روز جلوگیری خواهد شد.

2. هنگام نشستن پای خود را صاف روی زمین بگذارید

بسیاری از افراد بیشتر روز خود را نشسته می گذرانند و در نتیجه باید به پوزیشن نشستن خود بیش از همیشه توجه کنند. وزن شما باید در طول بدن پخش شود و نباید همه آن ها را روی پا بیندازید. زاویه خم شدن زانوی شما باید کاملا صحیح باشد و پای خود را صاف روی زمین بگذارید. اگر قدتان نمی رسد ، می توانید از یک کتاب یا زیر پایی استفاده کنید تا پاهایتان آویزان نباشد.

تغییر حالت صحیح نشستن

3. با یک یادداشت طرز صحیح نشستن را یاد آوری کنید.

بسیار مهم است که همیشه پوزیشن صحیح را در زندگی روزمره برای بدن خود در نظر بگیرید. برای اینکه مورد مهم را فراموش نکنید و کمرتان آسیب نبیند ، می توانید یک یادداشت برای پوزیشن صحیح را تهیه کرده و روی جایی مثل لپ تاپ یا کامپیوتر قرار دهید که بیش از همه چشمتان به آن می خورد.

4. یک عدد حوله رول شده پشت کمر خود بگذارید

یکی از رایج ترین علت ها برای قسمت کمر ، درد در قسمت پایین کمر و نشستن با پوزیشن غلط است که باعث می شود قوز کرده به نظر برسید. خوشبختانه می توانید طرز نشستن خود را به راحتی تنظیم کنید و از وسیله های مختلف مثل یک حوله رول شده نرم برای قسمت خالی پایین کمر خود هنگام نشستن استفاده کنید تا انحنای طبیعی ستون فقرات شما حفظ شود.

پوزیشن غلط نشستن و کمردرد

5. پوزیشن خود را هنگام انجام کارهای روزانه بررسی کنید

همیشه که در حال نگاه کردن به گوشی تلفن همراه هستید ، آب می خورید ، کتاب یا مقاله می خوانید و هر کاری که دیگری که انجام می دهید ، باید به خودتان توجه کنید. همیشه از طرز نشستن و ایستادن خود آگاهی داشته باشید و از خودتان بپرسید که آیا موقعیت بدن شما در حالت صحیح قرار گرفته است یا خیر.

6. قبل از این که شروع به رانندگی کنید ، اول صاف بنشینید و سپس آینه عقب را تنظیم کنید

قبل از این که شروع به رانندگی کنید ، باید آینه جلو را به گونه ای تنظیم کنید که به راحتی جاده پشت سر شما دیده شود. چنانچه نم نمک توصیه می کند قبل از انجام این تنظیمات صاف بنشینید ، موقعیت بدن شما به طور صحیح قرار بگیرد و سپس آیینه را متناسب با موقعیت بدن خود تنظیم کنید.

تنظیم آینه ماشین با موقعیت بدنی

7. هنگام ایستادن دستتان را در جیب عقب شلوار کنید

هنگامی که ایستاده اید ، باید کاملا صاف باشید. می توانید یکی از پوزیشن های سالم را انجام دهید. به عنوان مثال قرار دادن دستان باعث می شود که شانه های شما باز تر قرار بگیرند و صاف تر بایستید.

8. هنگام صحبت کردن با گوشی همراه راه بروید

گوشی تلفن همراه باید همیشه به دور از میز کار و یا مبلمان باشد اما هنگام صحبت کردن با گوشی تلفن همراه باید چند قدم به سمت آن بروید و یک حرکت انجام دهید. فعالیت های کوچک در طول روز عاملی برای سالم ماندن بدن و پوزیشن صحیح خواهد بود.

راه رفتن هنگام صحبت کردن با گوشی

9. به گونه ای راه بروید که انگار شنل تنتان کرده اید

برای این که پوزیشن صحیح هنگام راه رفتن داشته باشید ، باید روی ستون فقرات خود تمرکز کنید. بیش از حد قوز نکنید و فشار زیادی را به عضلات کمر وارد نکنید زیرا بعد از مدتی دچار آسیب می شود. مثلا می توانید تصور کنید که یک شنل پوشیده اید ، پس کاملا صاف راه بروید. سر خود را بالا بگیرید و اعتماد به نفس خود را هنگام راه رفتن نشان دهید.

10 . سر خود را عقب نگه دارید تا پوزیشن بدنتان اصلاح شود

پوزیشن سر در مورد پوزیشن عمومی بدن چیزهای زیادی می گوید. پس باید به طور مداوم بدنتان موازی با سر باشد. این اقدام کمی پیچیده است اما یکی از راه های آسان این است که سرتان را به سمت عقب ببرید. یعنی سرتان را صاف نگه دارید و فشار را به سمت عقب آن وارد کنید.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن