قیمت نفت روز پنج شنبه به دلیل نگرانیها نسبت به افزایش عرضه در صورت عدم توافق تولیدکنندگان اوپک پلاس برای تمدید کاهش تولید فعلی ، کاهش پیدا کرد.

قیمت نفت کاهش یافت
5.0
out of
5
(
2
) votes

طرز تهیه کباب کوبیده رستورانی و طرز تهیه کباب کوبیده با گوشت برزیلی و گوشت کباب کوبیده و محتویات کباب کوبیده و طرز تهیه کباب کوبیده حرفه ایی و طرز تهیه کباب کوبیده روی زغال و علت خشک شدن کباب کوبیده و هر سیخ کباب کوبیده چند گرم و ترفندهای کوبیده و فوت و فن کباب کوبیده در نم نمک.

آموزش خواندن نماز و آموزش نماز مغرب و آموزش نماز خواندن و آداب نماز خواندن چیست و آموزش نماز سه رکعتی برای کودکان و صحیح ترین روش نماز خواندن و نماز عصر و کارهایی که نماز را باطل می کند و انواع نمازهای مستحب و نافله های روزانه وآموزش نماز جماعت را در نم نمک بخوانید.

دعوت شدگان به مراسم عروسی عروس خانم را زیر ذره بین قرار میدهند و شاید با خود بگویید کسی حواس اش به ناخن های عروس نیست اما اشتباه میکنید شما نمیتوانید از ناخن هایتان ساده بگذرید.

طراحی ناخن عروس به سبک مدرن با ژل و لاک مات
3.0
out of
5
(
4
) votes

در ادامه مناسبت شمسی فردا و مناسبت میلادی فردا و مناسبتهای فردا و مناسبت فردا به میلادی و مناسبت های جهانی فردا و تاریخ قمری فردا در تقویم میلادی و مناسبت های ایرانی فردا و تولدها و درگذشت های مهم فردا و شخصیت های فردا را در نم نمک ببینید.

مناسبت های فردا در تقویم شمسی ، میلادی و جهانی
5.0
out of
5
(
4
) votes

در این مطلب با بخش چهارم مبحث تخصصی و شیرین آموزش موتورهای دیزل و ساختار و عملکرد اجزای موتور به زبان ساده با شما هستیم .

آشنایی کامل با موتورهای دیزل و ساختار و عملکرد اجزای آن - بخش چهارم
4.8
out of
5
(
4
) votes

فال روزانه 16 خرداد و فال امروز شانزده خرداد و فال روز تولد 16 خرداد و فال روزانه فردا شانزدهم خرداد و Daily Omen و طالع بینی امروز را در نم نمک ببینید.

فال روزانه جمعه 16 خرداد 1399
5.0
out of
5
(
2
) votes
کاربران آنلاین : 2,620