خداحافظی بهداد سلیمی و واکنش کامبیز دیرباز و واکنش دیرباز به خداحافظی بهداد سلیمی از وزنه برداری و اینستاپست کامبیز دیرباز در واکنش به خداحافظی بهداد و پست کامبیز دیرباز در واکنش به خداحافظی سلیمی و عکس العمل کامبیز دیرباز به خداحافظی بهداد سلیمی در نم نمک.

عکس العمل بازیگر سینما به خداحافظی بهداد سلیمی

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از بهداد سلیمی کشتی گیر خوب کشورمان به خداحافظی قهرمان کشتی جهان واکنش نشان داد.خداحافظی بهداد سلیمی و واکنش کامبیز دیرباز [اینستاپست]خداحافظی بهداد سلیمی و واکنش کامبیز دیرباز [اینستاپست]

کامبیز دیرباز بازیگر اخراجی ها در تازه ترین اینستاپست خود نوشت :

خدا حافظت باشه پهلوان بهداد

عکسهای کامبیز دیرباز

واکنش بازیگر سینما به خداحافظی بهدا سلیمی از کشتی

از تازه ترین کارهای کامبیز دیرباز می توان به مجموعه نمایشی 13 شمالی و مجموعه شرایط خاص اشاره کرد.

کامبیز دیرباز در مسابقه 13 شمالی

این مسابقه بین دو گروه از بازیگران چهره مرد و زن است که در گروه آقایان کامبیز دیرباز ، محمدرضا هدایتی ، امیرحسین آرمان ، هادی کاظمی و در گروه خانم ها ، سحر قریشی ، لیلا اوتادی ، سمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند.

سریال شرایط خاص

کامبیز دیرباز و هادی کاظمی در 13 شمالی

کامبیز دیرباز در مجموعه شرایط خاص

سریال تلویزیونی شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی به زودی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. تازه ترین سریال کمدی تلویزیون ، مجموعه ای پربازیگر و پرلوکیشن است که در بیش از 100 لوکیشن اصلی و فرعی در تهران و حومه جلوی دوربین رفته است.

کامبیز دیرباز در 13 شمالی

کامبیز دیرباز در شرایط خاص

شرایط خاص که نگارش فیلمنامه آن برعهده حسین تراب نژاد و احسان لطفیان بوده ، یک کمدی قصه گوی موقعیت است که در گروه فیلم و سریال «شبکه سه سیما» تولید شده است. این سریال نگاهی گذرا به دفاع مقدس دارد و مضامین اجتماعی با زبانی طنز در آن طرح می شود.

 اینستاگرام کامبیز دیرباز

بهرام افشاری و کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن