در ادامه آموزش روش تهیه غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو مجلسی و دستور تهیه غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو و مواد لازم غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو و طرز تهیه غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو با رسپی خانگی و فوت و فن غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو خانگی و راز خوشمزگی غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو و ترفندهای درست کردن غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو و زمان تهیه غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو و نکات مهم در تهیه غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو خانگی و تزیین غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم برای طبخ بورک حلزونی مرغ :

طرز تهیه غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو

سینه مرغ را نگینی خرد کرده و با پیاز در مایکرو 900 با درپوش و دو قاشق روغن مایع می پزیم.طرز تهیه غذا با خمیر یوفکا در مایکروویوطرز تهیه غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو

زردچوبه را اضافه کرده سپس فلفل دلمه ای و قارچ خرد شده را اضافه کنید و تفت دهید وقتی پخته شد نمک و فلفل و پودر سیر را اضافه کنید.

غذا با خمیر یوفکا در مایکروویو

در صورت دلخواه رب گوجه هم می توانید اضافه کنید. پنیر پیتزا را در آخر اضافه کرده و بهم میزنیم. مقدارش به دلخواه می باشد. مواد نباید آبدار باشد. باید بگذاریم تا سرد شود.

خمیر یوفکا را از فریزر در آورده و یک ساعت بیرون باشد تا نرم شود. روی خمیر یوفکا با کره چرب شود. بعد مواد را رویش ریخته و لوله می کنیم سپس به صورت حلزونی می پیچیم و در تابه تردکن دستگاه یا پیرکس چرب شده قرار میدهیم. میتوانیم داخل قالب هم بگذاریم.

روی بورک را با زرده تخم مرغ و روغن مایع رومال میکنیم و کنجد و یا خرفه می پاشیم .

دستگاه را پیش گرمایش 180 داده وقتی گرم شد سه پایه کوتاه را قرار داده و به مدت 10 الی 15 دقیقه زمان دهید. درصورت تمایل گریل از پایین نیز به مدت 5 دقیقه داده شود.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.