استخدام اورژانس و استخدام اورژانس مشهد و استخدام اورژانس خصوصی و استخدام اورژانس تهران و استخدام اورژانس اجتماعی و استخدام اورژانس اصفهان و شرایط سنی استخدام اورژانس و استخدام راننده اورژانس تهران و استخدام اورژانس اجتماعی اصفهان و استخدام نیرو در اورژانس و جزئیات استخدام نیرو در سازمان اورژانس کشور و آزمون استخدامی اورژانس و استخدام زن در اورژانس و استخدام مرد در اورژانس در نم نمک.

جزئیات استخدام نیرو در سازمان اورژانس کشور

دکتر کولیوند درباره استخدام نیرو در سازمان اورژانس کشور گفت : در مورد استخدام ها از هفت هزار پرسنل جدیدی که قرار است در وزارت بهداشت استخدام شود ، 1145 سهمیه به اورژانس پیش بیمارستانی اختصاص داده شده که بعد از آزمون به جمع تکنسین های کشور اضافه می شوند.جزئیات استخدام نیرو در سازمان اورژانس کشورجزئیات استخدام نیرو در سازمان اورژانس کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اورژانس کشور وی افزود : جبران کمبود نیروی انسانی را در قالب استخدام دنبال می کنیم. خیلی از نیروها در قالب شرکتی کار می کنند و وضعیت مناسبی ندارند. اورژانس 115 از اساسی ترین وظایف حاکمیتی است و تلاش می کنیم وضعیت شغلی این نیروها را بهتر کنیم.

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود : در 9 ماه گذشته کمترین پاداش و پرداختی ها به فوریت های پزشکی پرداخت شده است. با وجود پیگیری وزیر بهداشت برای اینکه بودجه ای برای اورژانس و پاداش کووید به همکاران پرداخت شود ، هنوز هیچ مبلغی به عنوان پاداش کووید یا عنوان مشابه به این نیروها پرداخت نشده است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 15 آبان 1399
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی