ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، زمان واریز یارانه نقدی این ماه و تاریخ و یارانه 300 تا 400 هزار تومانی واریز یارانه و افزایش یارانه نقدی خبر جدید چهار ساعت پیش و ساعت واریز یارانه و پرداخت یارانه و مبلغ یارانه زمان دقیق برداشت یارانه و اخبار جدید یارانه و یارانه فروردین و یارانه اردیبهشت و یارانه خرداد و یارانه تیر و یارانه مرداد و شهریور و یارانه مهر و یارانه آبان و یارانه آذر و یارانه دی و یارانه بهمن و اسفند در نم نمک.

یارانه اسفند کی واریز می شود؟

طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها پرداخت های این سازمان بر اساس زمان بندی زیر واریز می شود.تاریخ واریز یارانه فروردین 1403 + نحوه محاسبه کالابرگتاریخ واریز یارانه فروردین 1403 + نحوه محاسبه کالابرگ

زمانبندی یارانه ها

به گزارش نم نمک ، سازمان هدفمندسازی یارانه ها طی اطلاعیه ای اعلام کرد که برای نظم بخشی هر چه بیشتر به پرداخت یارانه ها و مستمری های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه ها ، از این ماه پرداخت های این سازمان براساس زمان بندی ذیل انجام خواهد شد.

جدول زمانبندی یارانه و مستمری ها
شرح یارانه تاریخ واریز
مستمری کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی بیستم هرماه
یارانه نقدی و معیشتی خانوار دهک های 1 تا 3 بیست و پنجم هرماه
یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوار مشمول سی ام هرماه
یارانه دارو و هزینه حمل و نقل و ذخیره سازی سوخت از ابتدای ماه
کالابرگ الکترونیکی

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند ، رقم کامل یارانه برای ایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

کسر اقساط تسهیلات اربعین و وام کرونایی

در صورتیکه سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه 10 میلیون ریالی دوم کرونا اقدام کرده اند ، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت کردند ، اقساط این تسهیلات به نسبت بعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.

به گزارش نم نمک ، در ماه های گذشته پرداخت یارانه برای همه مشمولان ، بیستم هر ماه انجام می شد؛ اما مقرر شد از بهمن ماه امسال ، پرداخت یارانه براساس زمان بندی انجام شود. بدین ترتیب مستمری کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور بیستم هرماه ، یارانه نقدی و معیشتی خانوار دهک های یک تا سه نیز 25 هر ماه ، یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول سی ام هر ماه و یارانه دارو و هزینه حمل ونقل و ذخیره سازی سوخت ، از ابتدای ماه انجام می شود.

زمان واریز یارانه ها

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(90 رای)
71.6%

نظر دادن