ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

قیمت نفت پس از افزایش چشمگیری که در ابتدای معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و متاثر شدن عرضه پیدا کرده بود ، کاهش یافت.

نفت از افزایش قیمت بازماند

به گزارش نم نمک ، بهای معاملات نفت برنت که در ابتدا بیش از سه دلار افزایش یافته بود ، 46 سنت معادل 0.5 درصد کاهش یافت و به 86 دلار و 65 سنت در هر بشکه رسید. بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با 34 سنت معادل 0.4 درصد کاهش ، به 82 دلار و 39 سنت در هر بشکه رسید.پیش بینی قیمت نفت در سال 2024پیش بینی قیمت نفت در سال 2024

در حالی که برخی از منابع در گفت و گو با رویترز ، مدعی شده بودند رژیم صهیونیستی به خاک ایران حمله کرده است ، منابع ایرانی اعلام کردند شنیده شدن صداهای انفجار در اصفهان ، ناشی از فعال شدن سامانه های پدافندی بوده و حمله موشکی به ایران ، صورت نگرفته است.

ایران ، شامگاه شنبه هفته جاری در پاسخ به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی ایران در دمشق ، با ده ها موشک و پهپاد ، اراضی اشغالی فلسطین را هدف قرار داد.

بر اساس گزارش رویترز ، سرمایه گذاران به دقت تحولات خاورمیانه را زیر نظر دارند. نرخ اضافی ناشی از ریسک ژئوپلیتیکی ، در معاملات هفته جاری نفت خام تحت تاثیر کاهش نگرانی ها نسبت به تنشهای بیشتر در منطقه ، کاهش یافت.

  • تاریخ: جمعه, 31 فروردين 1403

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن