رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی جزئیات انفجار منزل یک سرایدار در یکی از مدارس آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد که یک کشته و سه مجروح برجای گذاشت را تشریح کرد.

انفجار منزل یک سرایدار مدرسه در مشهد/فوت یک تن و مجروحیت 3 نفر

مهدی مجیدی فرد اظهار کرد : صبح امروز ، پنجشنبه ، 23 دی ماه ، بر اثر انفجار منزل سرایداری در یکی از مدارس آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد واقع در خیابان ابوذر غفاری متاسفانه یکی از اعضای خانواده سرایدار مدرسه در گذشت و سه تن دیگر با حضور عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.انفجار مرگبار منزل یک سرایدار مدرسه در مشهدانفجار مرگبار منزل یک سرایدار مدرسه در مشهد

وی افزود : حادثه انفجار ساعت 5:40 صبح امروز به وقوع پیوست و از همان لحظات اولیه با حضور عوامل آتش نشانی ، اورژانس و اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی پیگیری های لازم در این باره صورت گرفته است.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی عنوان کرد : به دنبال این حادثه چهار نفر شامل یک مرد و یک زن و 2 دختر که تمام اعضای خانواده سرایدار مدرسه بودند ، دچار جراحت شده و به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه مادر خانواده علی رغم تلاش تیم پزشکی پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات درگذشت.

مجیدی فرد بیان کرد : بنابر اعلام کارشناسان سازمان آتش نشانی مشهد و پس از بررسی های اولیه به احتمال زیاد نشت گاز شهری باعث بروز این حادثه شده اما اطلاعات دقیق تر از جزئیات حادثه پس از اعلام گزارش کارشناسی منتشر خواهد شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی ، وی در پایان از پیگیری موضوع برای مشخص شدن ابعاد بیشتر حادثه از سوی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 23 دی 1400
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.