مارال فرجاد و فوت مارال فرجاد و بیماری مارال فرجاد و بیوگرافی مارال فرجاد و اخبار مارال فرجاد و حواشی مارال فرجاد و مارال فرجاد کیست و مارال فرجاد کجاست و چه خبر از مارال فرجاد و مارال فرجاد در بیمارستان و علت مرگ مارال فرجاد و درگذشت مارال فرجاد در نم نمک.

مارالِ فرجاد به دلیل مبارزه با سرطان سوژه شد

«موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم... بسیار غمگین و ناامید بودم ، چرا که این بیماری بر چهره ام و در نتیجه بازیگری ام تأثیر می گذاشت... تا این که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم.»بیماری مارال فرجاد چیست؟بیماری مارال فرجاد چیست؟

به گزارش نم نمک ، این جملات بخشی از حرف های مارال فرجاد بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون با خبرنگارِ مجله ی گِلَمور در مجارستان است که پس از طی یک دوره مبارزه با بیماری سرطان ، روندِ درمان و بهبودیِ او را با تیترِ «زنِ قوی» سوژه ی گفت وگو قرار داده است. آن چه برای آن ها جذاب آمده ، چالش یک زن بازیگر که چهره اش مهم ترین ابزارِ حرفه اش است ، در رویارویی و مبارزه با سرطان است.

مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ این بیماری شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان ، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و با انجام دوره های درمانی موردنیاز ، اکنون در شرایط جسمی و روحی خوبی قرار دارد و امیدوار است به زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده ی سینما بازگردد.

  • تاریخ: دوشنبه, 25 بهمن 1400

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
68%

نظرات کاربران بروز رسانی

01
بیچاره مارال فرجاد کی مریض شد الهم اشفع کل مریض ایشالا سلامتی بدست بیاره چرا مجارستان رفت گفتند که برای نمایش مد لباس رفت
1400-12-08 18:18
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.