پویا امینی و ابتلای پویا امینی به بیماری کرونا و پویا امینی بازیگر سریال خط قرمز و بستری شدن پویا امینی در بیمارستان و کرونای پویا امینی و بیماری پویا امینی و وضعیت پویا امینی بعد از کرونا را در نم نمک بخوانید.

ابتلای پویا امینی بازیگر خط قرمز به بیماری کرونا

این روزها که کرونا در سراسر دنیا جولان میدهد کشورمان در موج چهارم این ویروس قرار دارد و پویا امینی نیز به مانند برخی از بازیگران و چهره های مشهور کشورمان به بیماری کرونا مبتلا شد.ابتلای پویا امینی به بیماری کروناابتلای پویا امینی به بیماری کرونا

برخی از صفحات بازیگران و دوستان نزدیک به پویا امینی مانند مرجانه گلچین ، آرش سنجابی و پیمان طالبی با انتشار پیامهایی در استوریهای خود برای این هنرمند و تمام بیماران کرونایی آرزوی سلامتی کردند.

آرزوی سلامتی مرجانه گلچین برای پویا امینی

مرجانه گلچین از بازیگران سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرام برای پویا امینی آرزوی سلامتی کرد که در پاسخ به این پیام پویا امینی استوری را منتشر کرد.

استوری مرجانه گلچین

سایت نم نمک آرزوی سلامتی برای این هنرمند دوست داشتنی کشورمان دارد.

بیوگرافی مختصر پویا امینی

پویا امینی متولد سال 1365 است و دارای یک فرزند به نام ایلیا می باشد. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی نمایش از دانشگاه علم و فرهنگ تهران می باشد.

پویا امینی و همسر و فرزندش

پویا امینی و همسر و فرزندش

این هنرمندا کشورمان با نقش سینا در سریال در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده ، فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد و اولین تجربه بازیگری در سینما را با فیلم وعده دیدار و سپس شام عروسی کسب کرد.

پویا امینی و علی دهکردی در سریال در قلب من

پویا امینی و علی دهکردی در سریال در قلب من

پویا امینی در دهه 80 و 90 یکی از بازیگران پر کار تلویزیون محسوب می شود. سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی و بازی در نقش حسابدار شرکت ، آخرین حضور او در قاب تلویزیون است.

از مجموعه های تلویزیونی پویا امینی می توان سریالهای خوش رکاب ، کمکم کن ، چند قدم نزدیکتر ، تا رهایی ، خسته دلان و پدر مجرد را نام برد.

مونا فرجاد و پویا امینی در سریال خوش رکاب

مونا فرجاد و پویا امینی در سریال خوش رکاب

این بازیگر علاوه بر فعالیت در تئاتر ، سینما و تلویزیون ، عضو تیم والیبال ، فوتبال و کارتینگ هنرمندان نیز می باشد.

  • تاریخ: دوشنبه, 23 فروردين 1400

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی