ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

روند درمان مدافع کلیدی النصر قبل از بازی با پرسپولیس به خوبی پیش نمی رود و به احتمال خیلی زیاد این بازیکن اسپانیایی به این بازی نرسد.

شوک به النصر قبل از بازی با پرسپولیس

به گزارش نم نمک و به نقل از اسپورت 360، النصر در بازی بعدی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس از ایران خواهد رفت.ایمریک لاپورت الان کجاست؟ + بیوگرافیایمریک لاپورت الان کجاست؟ + بیوگرافی

این بازی به میزبانی النصر و در عربستان برگزار خواهد شد.

قبل از بازی النصر با یک شوک مواجه شده است چرا که روند درمان امریک لاپورت ، مدافع کلیدی النصر به خوبی پیش نرفته است و این احتمال زیاد است که او به بازی برابر پرسپولیس و هم چنین الهلال و الاخدود نرسد.

لاپورت قبل از بازی با الوحده در هفته یازدهم لیگ عربستان در استخر خانه خود مصدوم شد و روند درمان او طبق اعلام گزارش پزشک النصر به خوبی پیش نرفته است و به همین خاطر این احتمال زیاد است که بازی بعدی تیمش را از دست بدهد.

البته النصر وضعیت بسیار خوبی در لیگ قهرمانان آسیا دارد و با 12 امتیاز صعود خود را به دور بعد قطعی کرده است اما این تیم در لیگ عربستان با تیم صدرنشین الهلال 4 امتیاز اختلاف دارد و به همین خاطر به مدافع کلیدی خود در دیدار رودرو با الهلال بسیار نیاز دارد.


بیوگرافی آیمریک لاپورت

ایمریک لاپورت متولد 27 مه 1994 بازیکن فوتبال است که در پست مدافع میانی بازی می کند.

 

  • تاریخ: دوشنبه, 29 آبان 1402

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن