ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

جلال الدین ماشاریپوف از تمایلش برای حضور در بازی های المپیک و همکاری با اورونوف سخن گفت.

ماشاریپوف : اگر به المپیک دعوت شوم ، حتما می روم/ من و اورونوف همدیگر را خوب درک می کنیم

به گزارش نم نمک ،  جلال الدین ماشاریپوف هافبک ازبکستانی استقلال بعد از دیدار تیم ملی فوتبال کشورش با ترکمنستان که با برتری 3 بر یک ازبک ها پایان یافت درباره این دیدار گفت :  من به مردم ازبکستان بابت این پیروزی تبریک می گویم. همانطور که قبل از بازی هم گفتم ، با وجود قطعی بودن صعود ، باید ترکمنستان را در زمین خودمان شکست می دادیم. همه بازیکنان در باشگاه خود خوب بازی می کنند و فکر می کنم ما یک پیروزی قاطع به دست آوردیم.جلال الدین ماشاریپوف بازیکن استقلال کیست؟ + بیوگرافیجلال الدین ماشاریپوف بازیکن استقلال کیست؟ + بیوگرافی

او درباره تمایلش به حضور در بازی های المپیک نیز گفت : فدراسیون فوتبال ازبکستان نامه ای به باشگاه استقلال برای حضور من در المپیک فرستاده است. فرصت بازی در المپیک همیشه در دسترس نیست و مسابقات در استادیوم خانگی پاری سن ژرمن برگزار می شود. چنین موقعیت های تاریخی برای یک بازیکن زیاد رخ نمی دهد بنابراین اگر من را به المپیک دعوت کنند ، حتما می روم.

این بازیکن درباره بازی بعدی  مقابل ایران و شرایط او و اورونوف نیز افزود : تعداد بیشتری از بازیکنان ما باید در لیگ ایران بازی کنند.  مشخص است که بازیکنان ایران تمام تلاش خود را مقابل ما انجام خواهند داد. من و اورونوف خوب همدیگر را درک می کنیم و همه از من انتظار پاس های خلاقانه دارند. 

سرچکو کاتانچ سرمربی تیم ملی ازبکستان نیز پس از دیدار مقابل ترکمنستان توضیح داد که چرا در این دیدار از بازیکنان اصلی استفاده کرد. او گفت : رقابت های انتخابی باید جدی گرفته شود. جایی برای سیستم چرخشی وجود ندارد. حتی ایران نیز در بازی با هنگ کنگ تیم اصلی را به میدان فرستاد. با وجود اینکه بازی مقابل هنگ کنگ راحت بود اما ایرانی ها از اصول خود دست برنداشتند. 

او در بخش بعدی صحبت هایش افزود :  در حال حاضر نمی توانیم با 10 بازیکن به جام جهانی برویم. ما به 17-18 بازیکن با کیفیت نیاز داریم. فوتبال مدرن امروز در حال تغییر است و در هیچ دیداری از پیش برنده نیستید.


بیوگرافی جلال الدین ماشاریپوف

جلال الدین ماشاریپوف متولد 1 سپتامبر 1993 بازیکن فوتبال اهل کشور ازبکستان است که در پست وینگر بازی می کند.

  • تاریخ: جمعه, 18 خرداد 1403
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن