ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

گروه خودروسازی سایپا ، به مناسب عید سعید قربان ، از ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه 23 خرداد ماه) ، امکان ثبت نام برای سه محصول ساینا S با استاندارد 85گانه ، کوییک GX-L و سهند S را فراهم کرده است؛ با توجه به اینکه مهلت ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده ، تعداد زیادی از متقاضیان از دقایق آغاز ثبت نام مراجعه کرده و از این رو سایت فروش این گروه خودروسازی کند شده است.

آغاز پیش فروش 3 محصول سایپا/ ترافیک سایت بالاست؛ متقاضیان صبور باشند

به گزارش نم نمک ، پیش فروش محصولات سواری شرکت های سایپا (و پارس خودرو به عنوان زیرمجموعه سایپا) با موعد تحویل دی ماه الی اسفندماه سال جاری است از ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه 23 خرداد ماه) آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات سایپا 1403فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات سایپا 1403

با توجه به اینکه بازه خاصی برای ثبت نام در نظر گرفته نشده و مهلت ثبت نام ، تا پایان تکمیل ظرفیت خودروها ، صورت می گیرد ، در همان دقایق ابتدایی آغاز ثبت نام ، تعداد زیادی از متقاضیان به سایت فروش این گروه خودروسازی مراجعه کرده که همین موضوع سبب اختلال در سایت و کند شدن فرآیند ثبت نام شده است؛ در این رابطه ، سایپا ، از متقاضیان درخواست دارد تا در حین فرایند ثبت نام ، صبور بوده و تا پایان فرآیند ثبت نام محصول مورد نظر خود ، مراحل را طی کنند. 

در این مرحله از پیش فروش محصولات سایپا که به مناسبت عید سعید قربان اجرایی شده ، سه محصول سهند S ، ساینا S با استاندارد 85گانه ، و کوییک GX-L با ترمز ESC و عرضه شده است. 

نکته قابل توجه این است که پیش فروش برای خودروی ساینا S با استاندارد 85گانه و کوییک GX-L با ترمز ESC  ویژه سه گروه متقاضیان عادی ، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده است و خودروی سهند S صرفا برای طرح عادی اجرا می شود.

آغاز پیش فروش 3 محصول سایپا/ ترافیک سایت بالاست؛ متقاضیان صبور باشند

متقاضیان با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com می توانند خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در این طرح فروش و در راستای عرضه مناسب خودرو به متقاضیان واقعی ، صرفاً محدودیت هر کدملی ، یک خودرو اعمال خواهد شد و امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال با عمر خودروی موضوع پلاک مزبور بیش از 5 سال میسر است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 23 خرداد 1403
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن