کار نکردن دوربین سلفی و چرا دوربین سلفی گوشیم کار نمیکنه و لق شدن دوربین گوشی سامسونگ و سیف مود گوشی سامسونگ و تنظیمات دوربین گوشی سامسونگ و مشکل دوربین شیائومی و بخار گرفتن دوربین گوشی و تنظیمات تماس تصویری واتساپ و دلیل باز نشدن عکس های گالری در اینستاگرام و علت قطع شدن انتقال تصویر در نم نمک.

چرا دوربین سلفی گوشیم کار نمیکنه!؟

هنگامی که دوربین جلو و یا دوربین سلفی گوشی شما کار نمی کند مراحل پیشنهادی زیر را در سایت نم نمک امتحان کنید تا مشکل شما رفع شود.چرا دوربین جلو یا سلفی گوشیم کار نمیکنه!؟[راه حل]چرا دوربین جلو یا سلفی گوشیم کار نمیکنه!؟[راه حل]

چرا دوربین سلفی گوشیم کار نمیکنه

بهترین راه حل

به مسیر زیر بروید.

Settings > Apps & notifications > All apps

پس از آن ، برنامه دوربین را انتخاب کنید. فضای ذخیره سازی را باز کنید. حافظه پنهان و داده ها را پاک کنید ، سپس دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید.

5 دلیل برای اینکه دوربین جلوی شما ممکن است کار نکند

دوربین های تلفن با هر به روز رسانی جدید دستگاه به طور فزاینده ای پیشرفته شده اند. به عنوان مثال ، آیفون 11 پرو مکس دارای چهار دوربین مختلف است. ما از تلفن های خود برای عکس گرفتن تقریباً از همه چیز استفاده می کنیم ، اما یکی از رایج ترین انواع عکس ها سلفی است. آیا تا به حال سعی کرده اید از خودتان عکس بگیرید تا متوجه شوید که دوربین جلوی گوشی شما کار نمی کند؟

1. مشکلات برنامه

ممکن است اصلاً دوربین جلوی موبایلتان خراب نباشد. ممکن است برنامه دوربین باشد که مشکل دارد. می توانید با رفتن به برنامه دیگری که عکس می گیرد ، مانند instagram ، آن را آزمایش کنید و ببینید آیا دوربین جلو در آنجا کار می کند یا خیر. اگر چنین است ، برنامه دوربین شما مشکل دارد. احتمالاً می توانید با بستن برنامه یا راه اندازی مجدد گوشی ، آن را برطرف کنید. هر یک از این راه ها برای بستن اجباری برنامه و سپس راه اندازی مجدد آن معمولاً کار می کند.

چرا دوربین سلفی گوشیم کار نمیکنه

2. فضای ذخیره سازی پر است

اگر هیچ نسخه ای از دوربین تلفن شما کار نمی کند ، ممکن است به این دلیل باشد که فضای ذخیره سازی شما پر است. شما باید یک اعلان دریافت کنید که این مورد است ، اما بستن پنجره های بازشو مانند اینها بدون خواندن واقعی آنها آسان است. پاک کردن فضای ذخیره سازی به شما امکان می دهد دوباره عکس بگیرید. می توانید این کار را با حذف عکس ها ، پیام ها ، برنامه ها یا سایر داده های ذخیره شده در تلفن خود انجام دهید. در صورت رفتن به مسیر عکس ، مطمئن شوید که تصاویر را از پوشه اخیراً حذف شده پاک کنید. در غیر این صورت ، شما در واقع هیچ پیشرفتی ندارید.

3. صفحه نمایش ترک خورده

همه ما آن لحظه وحشت را احساس کرده ایم که به طور تصادفی گوشی های هوشمند خود را به سمت زمین پرتاب می کنیم. گاهی اوقات این خوب می شود. زمان های دیگر ، نه چندان اگر صفحه نمایش شما به وضوح در قسمت بالایی ترک خورده است ، ممکن است باعث شود دوربین جلو به درستی کار نکند یا اصلا کار نکند. این ممکن است به این دلیل باشد که لنز ترک خورده است ، بنابراین نمی توانید عکس های واضح بگیرید. حتی بدتر از آن ، ممکن است خود دوربین از داخل آسیب ببیند. تنها راه حل این مشکل ، تعویض لنز ، دوربین یا کل گوشی است.

چرا دوربین سلفی گوشیم کار نمیکنه

4. مورد فلزی

احتمالاً این آخرین چیزی است که فکر می کنید امتحان کنید ، اما آیا دوربین شما با قاب گوشی شما کار می کند؟ اگر چنین است ، ممکن است از موادی ساخته شده باشد که با عملکرد دوربین سلفی مخصوصا در آیفون تداخل داشته باشد. قاب های ساخته شده از فلز یا مواد مشابه می توانند این تأثیر را داشته باشند. در مواقع دیگر ممکن است یک قاب مناسب با گوشی نباشد. سپس می تواند روی دوربین جلو لغزیده و به نظر برسد که کار نمی کند.

5. مشکل داخلی

آیا دوربین جلوی آیفون شما بعد از اینکه همه چیز را امتحان کردید کار نمی کند؟ ممکن است آسیب داخلی داشته باشد. اگر گوشی شما تا به حال در آب افتاده یا حتی در مکانی بسیار مرطوب رها شده است ، ممکن است آب به داخل آن نفوذ کرده و به دوربین آسیب برساند. گرما یا سرمای شدید می تواند اثرات مشابهی داشته باشد. برای تعمیر باید آن را ببرید.

چرا دوربین سلفی گوشیم کار نمیکنه

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.