ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، استخراج طلا از برد کامپیوتر و استخراج طلا از مانیتور قدیمی و برد کامپیوتر چقدر طلا دارد و درآمد استخراج طلا از برد های الکترونیکی و استخراج طلا از لامپ و روش خانگی استخراج طلا و استخراج طلا از برد نی نی سایت و استخراج طلا از باتری و استخراج طلا از ضایعات و استخراج طلا از کارت گرافیک در نم نمک.

استخراج طلا از برد کامپیوتر

اگر شما کامپیوتری از کار افتاده و خراب دارید؛ می ­توانید از آن کسب درآمد کرده و طلا استخراج نمایید. یکی از مهم ­ترین بخش­ ها ، استخراج طلا از برد کامپیوتر است. اما به جزء برد کامپیوتر ، قطعات دیگری نیز در آن وجود دارد که می­ توان طلا استخراج کرد.آموزش استخراج طلا از برد کامپیوتر(کارت گرافیک، رم و مادربرد)آموزش استخراج طلا از برد کامپیوتر(کارت گرافیک، رم و مادربرد)

استخراج طلا از برد کامپیوتر

همچنین می ­توان از cpu کامپیوتر به عنوان یکی از اصلی­ ترین بخش­ ها برای استخراج طلا از کامپیوتر یاد کرد. مادربرد نیز جزء قطعاتی است که در بین افراد فعال در حرفه خرید ضایعات بسیار طرفدار دارد. زیرا می ­توان از آن طلا استخراج کرد. در مادربرد از آی­سی­ ، چیپ و خازن آن نیز می­توان طلا بدست آورد. همچنین در این قطعه باارزش امکان بدست آوردن نقره نیز وجود دارد. از همین رو می­توان از مادربرد به عنوان باارزش­ ترین و محبوب­ ترین قطعه در کامپیوتر نام برد.

از دیگر قطعات مهم کامپیوتر که می ­توان طلای مناسبی را بدست آورد؛ باید به ram و کارت گرافیک اشاره کرد.

نحوه استخراج طلا در قطعات کامپیوتری

برای استخراج طلا از برد کامپیوتر و سایر قطعات آن ، باید مراحل زیر را طی کنید.

  • خروج طلا از تراشه­ های کامپیوتر
  • جداکردن طلا از مدارها
  • بررسی مقیاس طلا
  • جداکردن طلا از ضایعات قطعات الکتریکی
  • جمع ­آوری ذرات طلا
  • مصرف بوراکس موجود بر روی طلا
  • ذوب شدن طلا
  • بررسی وزن طلای بدست آمده

استخراج طلا از برد کامپیوتر

درجه حرارت لازم برای ذوب طلا

برای استخراج طلا از برد کامپیوتر باید بعد از طی مراحل گفته شده ، اقدام به ذوب آن کرده تا طلای خالص به دست آید. به طور کلی ، برای ذوب کردن طلا باید آن را در دمای 1063 درجه سانتیگراد قرار داد. البته می­توان با افزودن بوراکس نیز نقطه ذوب آن را کاهش داده و راحت­ تر به طلای خالص دست پیدا کرد. بوراکس همچنین باعث عدم تولید جیوه در طلا نیز می­ شود.

نحوه استخراج طلا از مادربرد

هانطور که در بخش اول مقاله اشاره کردیم؛ استخراج طلا از برد کامپیوتر یکی از شیوه­ های کسب درآمد محسوب می­ شود. در این بین می­ توان از پین­ های موجود در این بخش نیز استفاده کرد. برای این منظور پین­ ها را در اسید نیتریک رقیق می ­ریزند. سپس بعد از حل شدن فلز برنج ، پوسته ­های طلایی به وجود می آید. بعد از طی این مراحل به منظور ضعیف کردن اسید نیتریک ، به آن آب مقطر اضافه می­ کنند. بعد از گذشت بازه زمانی مناسب ، پوسته­ ها ته­نشین می ­شوند. در نهایت نیز ، بعد از ریگشور کردن ، پوسته­ های به وجود آمده را جدا می­ کنند و با سولفات آهن ، طلا مجدداً احیا می­ شود.

نحوه استخراج طلا از رَم کامپیوتر

در آغاز پروسه استخراج طلا از رَم ، بخش­ های آبکاری شده موجود در رَم را جدا می­ کنند و بعد از ریختن آنها در تیزاب سلطانی ، در معرض حرارت غیرمستقیم قرار می ­دهند. بعد از حل شدن طلا در تیزاب سلطانی ، کیت ­ها را جدا کرده و سولفات آهن را اضافه می ­کنند.

سپس با ته ­نشین شدن و ریگشور کردن آن ، داخل بوته­ های چینی می ­ریزند.

استخراج طلا از برد کامپیوتر

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن