بهترین روش اصلاح موهای پا مردان و از بین بردن جای مو روی پا و اصلاح موی پا و بهترین روش اصلاح موهای زائد زنان و زدن موهای پا چه حکمی دارد و زدن موهای پای مرد چه حکمی دارد و فواید اصلاح موی پا در فوتبال و اصلاح موی بدن ورزشکاران در نم نمک.

روش های اصلاح موهای پا و نکات مهم آن

اصلاح موهای پا بخشی از تمیز کردن موهای زائد بدن است که اصولا بسیاری از تمیز نشدن کامل پاها از موهای زائد بعد از اصلاح گله دارند. برای دانستن نکات مهم اصلاح موهای زائد پا در 12 مرحله تمیز کردن موهای زائد پا را انجام دهید درست مثل انچه که می خوانید.روش اصولی اصلاح موهای پا و 12 نکته مهم آنروش اصولی اصلاح موهای پا و 12 نکته مهم آن

روش زدن و اصلاح موهای پا

1. در یک دوش آب گرم و یا وان حمام اصلاح کنید.

البته اگر برایتان امکان دارد پای خود را در زیر دوش آب گرم و یا در وان حمام اصلاح کنید.

2. تا پایان حمامتان صبر کنید

تا پایان حمامتان پیش از آنکه موهای پایتان را اصلاح کنید صبر نمایید. به این ترتیب موهای پای شما کمی نرم تر خواهند شد که باعث می شود بتوانید راحت تر پای خود را اصلاح نمایید.

3. چه موقعیتی بهتر است؟

زمانی که می خواهید اصلاح کنید ، اگر در حمام خود وان دارید ، باید بر روی لبه ی آن بنشینید. اگر جایی برای نشستن نیست ، پای خود را در مقابل دیوار حمام بالا بیاورید. در هر حال اطمینان حاصل کنید که کاملا تعادل دارید.

نکات مهم اصلاح موهای پا

4. مقدار کمی کرم اصلاح استفاده کنید

هنگام استفاده از کرم اصلاح ، باید مقدار کمی از آن را به کار ببرید. آنرا به قسمتی که کف قابل توجهی وجود دارد مالیده و بر روی پای خود پخش کنید. حواستان باشد ، نباید در محلی که کرم اصلاح به کار برده اید از صابون استفاده کنید ، چرا که پوستتان خشک می شود.

5. تیغ را در مرکز قوزک پایتان بگذارید

زمانی که اصلاح پای خود را شروع کردید ، تیغ را در مرکز قوزک پایتان گزاشته و با ملایمت تیغ را به بالا بکشید. اگر خیلی پوستتان می سوزد یا ملتهب می شود ، هم جهت با جهت رویش موهای پایتان تیغ را حرکت دهید. در این صورت ، شاید یک اصلاح خیلی تمیز نداشته باشید اما از آن سوزش و التهاب دوری کرده اید.

6. تیغه را بشویید

بین هر بار که تیغ را روی پایتان می کشید ، باید تیغه را بشویید. همچنین در هنگام اصلاح پا ، باید اطمینان حاصل کنید که تیغ را مرطوب نگه داشته اید.

7. از آب سرد دوری کنید

هنگام اصلاح ، باید از آب سرد دوری کنید. اگر با آب سرد اصلاح کنید ، احتمال اینکه پوست خود را ببرید بیشتر می شود. همچنین احتمال اینکه برخی از نقاط اصلاح نشوند نیز افزایش پیدا میکند. هیچ چیزی انقدر باعث خجالت نمی شود که تکه ی بزرگی از موی پایتان اصلاح نشده باقی بماند.

8. لایه برداری

این خیلی مهم است که از پوستتان لایه برداری کنید. شما نباید این مرحله را نادیده بگیرید ، مخصوصا اگر پوستی خشک دارید. شما باید پوست مرده پایتان را از بین ببرید ، این کار باعث می شود موها کمی بلند تر شده و راحت تر اصلاح شوند.

بهترین روش اصلاح موهای پا

9. برای اصلاح پایین مچ پایتان ، پای خود را بالا بیاورید

نوبت اصلاح پایین مچ پایتان که رسید ، شما باید پایتان را بالا بیاورید. در این مرحله ، انگشتان پایتان را نیز همانند برامدگی روی پایتان اصلاح کنید. نیازی نیست هر بار ، پایین مچتان را نیز اصلاح کنید. معمولا خودتان تشخیص می دهید که چه زمانی نیاز به اصلاح پایین مچ پایتان دارید. همچنین توجه داشته باشید که پوست مچ پا به پایین نازک است و براحتی بریده می شود ، بنابراین احتیاط کنید.

11. ران را فراموش نکنید

هنگام اصلاح ، ران خود را از قلم نیندازید. خیلی از خانم ها اصلاح این قسمت پا را فراموش میکنند. برای اصلاح قسمت بالایی پای خود ، تیغ را درست بالای زانو گذاشته و به سمت بالا حرکت دهید. به اصلاح ران خود ادامه دهید تا زمانی که کاملا صاف و بدون مو شود.

11. محدوده ی زانو را فراموش نکنید

من فهمیده ام که جدا از قوزک پا ، محدوده ی زانو سخت ترین قسمت برای اصلاح است. زمان اصلاح زاویه های مختلفی را میتوانید بکار ببرید. بعد از هر بار تیغ کشیدن ، انگشتان خود را روی زانویتان بکشید تا هیچ قسمتی جا نماند.

12. با آب گرم بشویید

وقتی اصلاحتان تمام شد ، حالا نوبت شستن پایتان با آب گرم است. اطمینان حاصل کنید که کرم اصلاح را کاملا از پای خود شسته اید. زمانی که از حمام بیرون آمدید و اصلاحتان تمام شد ، باید چند ساعت تا استفاده از لوسیون پوست صبر کنید. آیا از این 12 ترفند لذت بردید؟ من هر بار که اصلاح میکنم از این ترفندها استفاده میکنم و خوشبختانه دیگر قسمت های مشکلی مانند زانو و قوزکم را نمی برم.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
46.6%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی