مدل عینک طبی برای صورت های کشیده و عینک آفتابی برای صورت کشیده و عینک مناسب برای بینی بزرگ و مدل عینک طبی برای صورت گرد و عینک طبی مناسب برای بینی بزرگ و چه عینکی به صورت کشیده میاد و عینک آفتابی برای صورت کشیده و عینک برای صورت لاغر و عینک آفتابی برای صورت لاغر را در نم نمک ببینید.

مدل عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغر

صورت کشیده و لاغر یکی از انواع فرم های صورت است. در این فرم ، طول صورت بیشتر از عرض آن است. استفاده از عینک هایی که باعث می شوند صورت پهن تر به نظر برسد و طول آن کمتر به چشم بیاید برای افراد دارای این فرم صورت بسیار مناسب است. عینک های چشم گربه ای ، عینک های دارای خط ابرو و عینک های مستطیلی بهترین انتخاب برای افراد دارای صورت کشیده و لاغر محسوب می شوند. زمانی که این محتوا را تا انتها مطالعه کردید و عینک مناسب با چهره تان را انتخاب کردید.مدل عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغرمدل عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغر

مدل عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغر

مدل عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغر

در هنگام خرید عینک آفتابی علاوه بر انتخاب عینک مناسب برای محافظت از چشم در برابر پرتوهای مضر خورشید ، باید به زیبایی و تناسب عینک با چهره نیز توجه نمود. تناسب عینک با چهره و فرم صورت باعث جذابیت ظاهری شده و در ایجاد یک استایل شیک و زیبا بسیار موثر است.

صورت کشیده و لاغر یکی از انواع فرم های صورت است. پیدا کردن عینک آفتابی مناسب برای این فرم صورت چندان سخت نیست و مدل های عینک متنوعی را می توان برای این فرم صورت انتخاب نمود. در این مقاله نکات مهم انتخاب عینک مناسب برای افراد دارای صورت کشیده و لاغر و مدل های عینک مناسب این افراد را بررسی می نماییم.

صورت های کشیده و لاغر چطور دیده می شوند؟

برای تشخیص فرم صورت باید به طول صورت ، پهنای پیشانی ، استخوان گونه و خط فک توجه نمود. صورت های کشیده و لاغر پیشانی نسبتا بلندی دارند. در این فرم صورت فاصله چانه تا پیشانی (طول صورت) بیشتر از فاصله بین دو گوش (عرض صورت) است. در صورت کشیده و لاغر پیشانی ، فک و گونه پری یکسانی دارند. صورت بیضی و مستطیلی دو نوع متداول از صورت های کشیده محسوب می شوند.

صورت بیضی متداول ترین فرم صورت کشیده محسوب می شود. در این فرم صورت پیشانی بلند ، چانه کاملا گرد و خط فک نسبتا باریک است و طول صورت دو برابر عرض آن است.

صورت مستطیلی یکی دیگر از انواع صورت کشیده است که طول صورت بیشتر از عرض آن است. در این فرم صورت پیشانی بلند و فک نسبتا پهن و مربعی است.

مدل عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغر

اما با نم نمک بمانیم تا برویم سراغ معرفی عینک های آفتابی برای صورت کشیده و لاغر :

مدل های مناسب عینک آفتابی برای صورت های کشیده و لاغر

در افراد دارای فرم صورت کشیده و لاغر طول صورت بیشتر از عرض آن است. این افراد بهتر است از عینک هایی استفاده کنند که طول صورت را کوتاه تر نشان می دهد.

استفاده از عینک های پهن و بزرگ برای افراد دارای صورت کشیده و لاغر بسیار مناسب است. پهن بودن عینک کشیدگی صورت را کاهش می دهد و باعث می شود صورت زیباتر و متعادل تر به نظر برسد.

عینک هایی که دارای لبه های کشیده هستند و لبه آنها به سمت بالا کشیده شده نیز انتخاب مناسبی برای این افراد محسوب می شوند. استفاده از این مدل عینک ها باعث می شود گونه ها جلب توجه کرده و بیشتر به چشم بیایند و طول صورت کمتر به نظر برسد.

عینک های مدل چشم گربه ای ، عینک های دارای خط ابرو و عینک های مستطیلی بهترین انتخاب برای افراد دارای صورت کشیده و لاغر محسوب می شوند.

مدل عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغر

عینک چشم گربه ای

عینک چشم گربه ای یکی از خاص ترین مدل های عینک است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در این مدل گوشه های فریم عینک از نزدیکی دسته به سمت بالا کشیده شده اند. کشیدگی گوشه های این مدل عینک فرم خاص و متفاوتی به آن می دهد. عینک چشم گربه ای مدل های متنوعی دارد که تمامی آنها برای افراد دارای صورت کشیده و لاغر مناسبند. فرم کشیده و پهن این مدل عینک باعث می شود باریک بودن کناره های صورت کمتر به چشم بیاید و طول صورت نیز کمتر به نظر برسد. استفاده از این مدل عینک باعث می شود صورت کشیده و لاغر ، متعادل تر به نظر برسد و یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد دارای صورت کشیده و لاغر محسوب می شود.

عینک مستطیلی

عینک مستطیلی یکی دیگر از مدل های مناسب برای افراد دارای صورت کشیده و لاغر است. استفاده از این مدل باریک بودن صورت در قسمت گونه ها را می پوشاند و باعث می شود صورت متعادل تر به نظر برسد. در این مدل پهنای عینک زیاد است و استفاده از آن باعث می شود عرض صورت بیشتر به نظر برسد و طول آن کمتر به چشم بیاید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.