مدل عینک برای صورت گرد و کوچک و مدل عینک برای صورت گرد زنانه و مدل عینک برای صورت گرد مردانه و عینک برای صورت کوچک و عینک برای صورت گرد مردانه و عینک مناسب صورت و عینک برای صورت گرد دخترانه و عینک برای صورت گرد و تپل زنانه و عینک طبی مناسب صورت قلبی و عینک برای صورت مربعی و عینک برای صورت کشیده و بینی بزرگ در نم نمک.

مدل عینک برای صورت گرد و کوچک[زنانه و مردانه]

عینک برای صورت کوچک ، شاید یکی از سخت ترین انتخاب ها باشد. به این خاطر که حق انتخاب برای صورت های ظریف محدود است و مثلا اگر عاشق یک عینک طبی و آفتای سایز بزرگ گربه ای باشید و صورت کوچکی هم داشته باشید ، باید از خیر آن بگذرید. علاوه بر این ، عینک هایی که از نظر شکل و اندازه دقیقا فیت (اندازه) صورت های کوچک باشند هم زیاد نیستند.مدل عینک برای صورت گرد و کوچک[زنانه و مردانه]مدل عینک برای صورت گرد و کوچک[زنانه و مردانه]

یعنی ، وقتی فردی با صورت کوچک به دنبال خرید عینک مناسب است ، بیشتر از بقیه مردم باید جست وجو کند تا بتواند مدلی که واقعا دوست دارد را با ویژگی های استاندارد پیدا کند.

با اینکه خرید عینک برای صورت کوچک مشکلات خاص خود را دارد ، اما اگر به اصول مشخص و خاصی توجه کنید ، بسیار سریع می توانید انتخاب های خود را فیلتر و به گزینه ی دلخواه برسید.

مدل عینک برای صورت گرد و کوچک

مدل عینک طبی برای صورت گرد

مدل عینک طبی برای صورت گرد مستلزم این است که شناخت درستی از فرم صورت خود داشته باشید. صورت های گرد معمولا پیشانی پهن ، گونه های پر و چانه ی گردی دارند. این گونه چهره ها به راحتی از ظاهر گرد آن ها و نبود هیچگونه زاویه و خطوط برجسته ای در طرح صورت ، شناخته می شوند.

انتخاب شکل و رنگ درست در عینک ها می تواند تاثیر عمیقی بر چهره ی شما بگذارد و چهره ی شما را جذاب تر از قبل جلوه دهد.

هنگام انتخاب عینک طبی برای صورت های گرد ، هدف شما باید اضافه کردن تضادی به انحنای صورت باشد و باید از فریم هایی که گردی صورت را بیشتر جلوه می دهند بپرهیزید.

با ایجاد تضاد از طریق یک عینک زاویه دار می توانید صورت خود را باریک تر و بلندتر جلوه دهید.

بهترین روش انتخاب مدل عینک طبی برای صورت گرد این است که عینک شما پهنای بلندتری نسبت به ارتفاعش داشته باشد. چرا که عینک عریض تر تصویری از یک چهره ی باریک تر به شما خواهد بخشید.

بنابراین نباید از عینک هایی با تزیینات اضافی ، با تصاویر چاپی و رنگ های روشن بترسید ، چرا که همه ی اینها تضاد کافی را در چهره ی شما به وجود خواهند آورد.

علاوه بر این عینک هایی با قسمت پل نازک و شفاف چشمان شما را بزرگ تر نشان خواهند داد.

مدل عینک برای صورت گرد و کوچک

چگونه بهترین مدل عینک طبی برای صورت گرد را انتخاب کنیم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که باید هنگام انتخاب عینک به یاد داشته باشید این است که باید دنبال فریم های زاویه دار باشید. در زیر چند نکته ی مهم در انتخاب مدل عینک طبی برای صورت گرد را به شما آموزش خواهیم داد :

فریم های هندسی و زاویه دار : صورت های گرد انحنا دارند و نسبت به سایر مدل های صورت فاقد زاویه هستند. بنابراین فریم های هندسی و زاویه دار ، چهره ی شما را جذاب تر کرده و تعادلی میان چهره ی شما و عینکتان برقرار خواهد کرد. ابن مدل یکی از بهترین گزینه ها برای عینک طبی مردانه یا زنانه برای صورت های دایره ای است.

فریم های مستطیلی : یک فریم مستطیلی معمولا بهترین گزینه برای صورت های گرد به شمار می رود. هم اندازه بودن عرض و ارتفاع چهره در صورت های گرد ، موجب می شود که این گونه چهره ها کوچک تر از خود حقیقیشان جلوه کنند. فریم مستطیلی این تصویر را خواهد شکست و چهره را بلنرتر و باریکتر نشان خواهد داد.

فریم های شیب دار : اگر شما گونه های بسیار گردی دارید ، می بایست از مدلی در عینک استفاده کنید که توجه ها را از سمت گونه ی شما برداشته و همزمان به چشم هایتان متمرکز کند. فریم هایی که به سمت بالا شیب دارند ، بهترین گزینه برای ایجاد چنین تاثیری هستند.

مدل هایی که مناسب صورت گرد نیستند

توجه داشته باشید که تمامی صورت های گرد یکسان نیستند ، برخی نسبت به بقیه ممکن است گردتر باشد. بنابراین می توان با در نظر داشتن اصول کلی در این رابطه ، مدل های دیگر فریم ها را نیز امتحان کرد. با این وجود یک سری فریم مشخص وجود دارند که می بایست از آن ها پرهیز کنیم.

فریم های کوچک و کوتاه : عینک هایی با فریم های کوچک و کوتاه برای صورت های گرد مناسب نیستند چرا که توجه افراد را به گونه های شما جذب خواهد کرد.

فریم های گرد : همانطور که در ابتدای این مطلب نیز یادآوری کردیم ، عینک های گرد مناسب برای صورت گرد نیستند و فقط موجب تشدید گردی صورتتان خواهد شد. پس بی خیال عینک طبی زنانه یا مردانه ای شوید که فریم گرد دارد.

مدل عینک برای صورت گرد و کوچک

سوالات رایج در مورد عینک طبی مناسب برای صورت گرد

بهترین فریم عینک طبی برای صورت گرد چیست؟

فریم مستطیلی معمولا بهترین گزینه ی عینک طبی برای صورت گرد است.

عینک طبی برای صورت گرد چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

فریم های هندسی و زاویه دار ، برای این مدل چهره جذاب تر است. به این خاطر که میان چهره ی فرد و عینک او تعادل برقرار خواهد کرد.

صورت من فرم لوزی دارد آیا می توانم عینک گرد بخرم؟

بهتر است که این کار را نکنید. افرادی که صورت لوزی شکل و الماسی دارند نباید هرگز سراغ فریم گرد بروند. البته فریم های بیضی را می توانند انتخاب کنند اما عینک نباید کاملا گرد و دایره ای باشد.

عینک طبی گرد را می توان برای صورت گرد استفاده کرد؟

خیر ، عینک های گرد برای صورت گرد مناسب نیستند و فقط موجب تشدید گردی صورتتان خواهد شد. هرچه صورت شما گردتر باشد ، عینک شما می بایست زاویه دارتر باشد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.