ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، راهکار دختردار شدن با روشهای ساده و علمی و جدول دختر دار شدن و چند روز بعد از پریودی فرزند دختر میشود نی نی سایت و روشهای قطعی برای دختر دار شدن نی نی سایت و بهترین زمان لقاح برای دختر دار شدن نی نی سایت و روش علمی برای دختر دار شدن و قرص برای دختردار شدن نی نی سایت و کیا با قرص کلسیم دختر دار شدن و روش مصرف رازیانه برای دختر دار شدن نی نی سایت در نم نمک.

دختردار شدن با 31 راهکار ساده و علمی

در حالی که بسیاری از پیشگویان ادعا می کنند که نمی توان بر جنسیت نوزاد تاثیر گذاشت بسیاری از تئوری های جالبی در این مورد تحقق یافته است.راهکار دختردار شدن با روشهای ساده و خانگیراهکار دختردار شدن با روشهای ساده و خانگی

برخی از والدین با جرات می گویند که با تغییر در شرایط نزدیکی و حتی داشتن شرایط رومانتیک خواص به آرزوی داشتن فرزند دختر دست یافته اند. جالب است بدانید که حتی تغییرات عاطفی مربوط به دختر دار شدن نیز راهنمایی از سمت تقویم چینی است.

خصلت و اصل تقویم چینی تطابق سن مادر و ماه باردار شدن است به عنوان مثال اگر مادری با سن 25 سال قصد داشتن فرزند دختر را دارد باید ماه بارداری خود را یکی از ماههای آپریل - می و یا ژانویه رانتخاب کند.

رژیم دخترانه بگیرید :

داشتن یک رژیم غذایی مناسب که باید از چند هفته قبل از بارداری آغاز شود مثمر ثمر خواهد بود. بر اساس نظر متخصصان برای داشتن فرزند دختر باید رژیم غذایی اسیدی مانند مصرف میوه هایی همچون پرتقال ، گریپ فروت ، لیمو و از این قیبل را دنبال کرد چرا که محیط اسیدی رحم اسپرم های مردانه را از بین می برد و شانس تولید و استقامت اسپرم دختر را بالا برده و منتهی به بارداری فرزند دختر می شود.

متخصصان تغذیه ای هم رژیم غذایی پر از کلسیم و منیزیم را استفاده کنید و از غذاهای نمکی و حاوی پتاسیم تا حد امکان استفاده نکنید.

 تقویم چینی برای دختر دار شدن

راه های موثر در دختر دار شدن

تغییرات رابطه جنسی :

اکثر متخصصان معتقدند که داشتن نزدیکی های مکرر و منظم سیستم بدنی زن را برای داشتن فرزند دختر قدرتمند تر خواهد کرد همچنین مقاربت های سطحی نفوذی هم بهترین شرایط است.

زمان مناسب نزدیکی :

بر اساس تحقیقات نزدیکی هایی که چند روز قبل از آغاز دوران قاعدگی زن و یا چند روز بعد از آن به دلیل تعداد بالای تخمک های زن شانس داشتن فرزند دختر را بالا می برد.

به طوری که هر روز تا چهار روز مانده به روز شروع دوران قاعدگی و چند روز بعد از اتمام آن نزذیکی داشته باشید.

حمام آب ولرم داشته باشید :

اگر مرد قبل از نزدیکی حمام آب ولرم بگیرد اما بیشتر به سمت سردی بروید یعنی این کار را با آب سرد و ولرم بیشتر انجام دهید چرا که گرمای زیاد اثر منفی دارد.


3 روش علمی بسیار عالی برای دختر دار شدن

1. متد شتل

این روش از دهه 1960 استفاده شده است و میزان موفقیتی بالغ بر 75% دارد. مطابق با متد شتل جنسیت نوزاد با زمانی که اسپرم برای رسیدن به تخمک سپری می کند ، تعیین می شود. معمولا کروموزوم Y سریع تر از X شنا می کند ، اما برای مدت کوتاهی زنده می ماند. کروموزوم X از Y انعطاف پذیرتر است.

بنابراین ، اگر شما دو تا چهار روز قبل از تخمک گذاری رابطه جنسی داشته باشید ، اسپرم Y آن قدری زنده نخواهد ماند که با تخمک تلاقی کند و همین سبب می شود که X با تخمک جفت شود.

به گفته دکتر لاندروم شتلز ، که به عنوان پدر لقاح مصنوعی شناخته می شود ، زوج هایی که خواهان یک دختر هستند ، باید از زمانی که زن دارای ترشح شفاف و شبیه به زرده تخم مرغ دارد از مقاربت پرهیز کنند ، زیرا این ترشح نشانه تخمک گذاری است.

اشکالات این روش

- عدم برقراری رابطه جنسی در این زمان احتمال صورت پذیرفتن لقاح را کاهش می دهد.

- این روش مستلزم درگیر شدن فکر است ، زمان بر است و کنترل بر نفس را ایجاب می کند. هر دو طرف باید با هم همکاری کنند تا موفق شوند.

2. متد ولن

این روش که توسط دکتر الیزابت ولن مطرح شده است ، نرخ موفقیت 57 درصدی دارد. متد ولن بر زمان بندی و یا تعیین زمان رابطه جنسی برای دختر دار شدن تمرکز دارد.

طب سنتی برای دختر دار شدن

عوامل موثر و غذاهای مفید برای دختر شدن جنین

اگر هنگامی که درجه حرارت پایه بدن تان در بالاترین حد است ، و در واقع زمان اوج تخمک گذاری است ، احتمال لقاح یک دختر بچه بسیار زیاد است.

بنابراین روش مقاربت جنسی در روز قبل از این که بدن به حداکثر دما برسد ، به لقاح یک دختر بچه منجر می شود ، زیرا اسپرم X به اندازه کافی زنده می ماند که با تخمک ملاقات کند. برای داشتن پسر ، مقاربت باید بعد از افزایش دما انجام شود.

اشکالات این روش

- متد ولن تقریبا شبیه روش شتل است.

- محققان بر این باورند که زمان بندی رابطه جنسی ، جنسیت جنین را تعیین نمی کند.

3. روش اسید

بر اساس این روش شما باید در روزهای نزدیک به تخمک گذاری غذاهای اسیدی بخورید. احتمال زنده ماندن اسپرم های Y در شرایط اسیدی کم تر است ، در حالی که اسپرم های X در این محیط رشد می کنند.

اگر شما با خوردن غذاهای اسیدی مشکلی ندارید ، می توانید سرکه ، نوشابه و شکلات ها را در رژیم غذایی خود بگنجانید. و از غذاهای قلیایی مانند بادام ، خیار ، سیب و آوکادو دور بمانید. همچنین ، مقادیر کم تری از سدیم ، پتاسیم و کافئین را مصرف کنید ، زیرا این عناصر محیط واژن را قلیایی می کنند.

اشکالات این روش

بعضی از مواد غذایی اسیدی مانند مرکبات پس از مصرف اثر قلیایی بر بدن دارند. این می تواند شانس شما را برای داشتن دختر مختل کند. برای گنجاندن خوراکی های مناسب در رژیم غذایی تان باید بسیار دقیق باشید و این امر برای هر کسی ممکن نیست.


8 روش خانگی و بسیار ساده برای دختر دار شدن

روش های فوق را می توان با اقدامات ذیل برای افزایش احتمال لقاح یک دختر بچه ترکیب کرد.

1. رژیم غذایی دارای نمک کم و کلسیم زیاد

یک رژیم کم نمک که کلسیم بالایی هم دارد ، شانس شما را برای داشتن یک دختر در هنگام مقاربت جنسی قبل از تخمک گذاری افزایش می دهد. در هنگام برنامه ریزی برای دختر دار شدن بیش تر گوشت های کم نمک ، بلوچیز ، غذاهای فرآوری شده و زیتون مصرف کنید. همچنین ، استفاده از نمک را در هنگام پخت و پز کاهش دهید.

غذاهای طبع سرد برای دختر دار شدن

خوردن چه چیزهایی باعث دختر شدن جنین می شود؟

2. استفاده از کاندوم

اگر چه استفاده از کاندوم در هنگام برنامه ریزی برای بچه دار شدن عجیب و غریب به نظر می رسد اما واقعا کمک کننده است. استفاده مکرر از سایر روش های کنترل زایمان اسپرم های کروموزوم مردانه را حذف می کند. بنابراین ، می توانید در طول ماه از کاندوم استفاده کنید ، اما قبل از تخمک گذاری ، مطابق با روش های شتل یا ولن از به کار بردن کاندوم اجتناب کنید.

3. موقعیت های جنسی سطحی

از موقعیت های جنسی دخول عمیق پرهیز کنید. موقعیت های جنسی سطحی می توانند کروموزوم Y را از گردن رحم دور نگه دارند چرا که عمق دخول محدود است. آمیزش جنسی رو در رو بهترین است ، زیرا اسپرم در نزدیکی ناحیه سرویکال ذخیره نمی شود. علاوه بر این ، کروموزوم X به سمت محیط اسیدی جذب می شود و احتمالا زودتر به واژن می رسد.

4. داشتن رابطه جنسی مکرر

طبق روش های شتل و ولن ، آمیزش جنسی رو در رو را به طور مکرر انجام بدهید. فعالیت جنسی پس از دوره های قاعدگی ، تا دو تا سه روز قبل از تخمک گذاری ، احتمال باردار شدن برای یک دختر بچه را افزایش می دهد.

5. پرهیز از داروهای سینوس و سرماخوردگی

در طول زمان تخمک گذاری ، بدن زن در ناحیه گردن رحم مخاط تولید می کند و این مخاط به اسپرم کمک می کند تا به تخمک برسد. برای اسپرم کروموزوم مردانه نفوذ به مخاط دشوار است زیرا آسیب پذیرتر از اسپرم کروموزوم ماده است. از داروهای سرماخوردگی باید اجتناب شود ، زیرا باعث می شوند مخاط رقیق شود و اسپرم Y راحت تر بتواند به تخمک برسد.

6. عدم رسیدن به ارگاسم

هرچند تحقیقات معتبری در این زمینه وجود ندارد ، اما برخی نظریه ها ادعا می کنند که عدم رسیدن به ارگاسم می تواند سبب تشکیل نطفه دختر شود. ارگاسم حالت قلیایی را در بدن افزایش می دهد و اسپرم کروموزوم مرد به تخمک منتقل می شود. بدون ارگاسم ، زنده ماندن اسپرم کروموزوم مردانه دشوار خواهد بود.

7. حمام آب گرم گرفتن همسر

اسپرم X در درجه حرارت گرم بسیار مقاوم است. بنابراین ، هنگامی که شریک زندگی تان قبل از رابطه جنسی حمام آب گرم کند ، احتمال تشکیل نطفه یک دختربچه بیش تر خواهد بود. با این حال ، بهتر است که در نهایت از انجام این عمل پرهیز کنید ، چرا که دمای محیط تعداد اسپرم را کاهش می دهد.

8. دوش واژینال پس از رابطه جنسی

اسیدی کردن محیط واژن از طریق دوش واژینال اسپرم Y را می کشد در حالی که اسپرم X به تخمک بارور می رسد. بنابراین ، شانس تشکیل نطفه یک دختر بچه افزایش خواهد یافت.

سرکه و آب را به نسبت 1:4 ترکیب کنید و واژن را پس از مقاربت با آن شستشو دهید. این عمل باعث می شود که مخاط واژن بیش تر برای اسپرم ماده مساعد باشد. با این حال ، شتشوی مکرر واژن می تواند رشد باکتری را تغییر دهد و منجر به عفونت شود.

روش های طبیعی تنها مواردی نیستند که شانس شما را برای داشتن دختر افزایش می دهند. غذاهایی که می خورید نیز جنسیت کودک شما را تحت تاثیر قرار می دهد.


15 توصیه غذایی بسیار موثر برای دختر دار شدن

در این جا مواد غذایی را می بینید که می توانند شانس شما را برای داشتن یک دختر بچه افزایش دهند :

1. تخم مرغ که کلسیم و اسیدیته بالایی دارد

- مصرف تخم مرغ به طور منظم ، که یک منبع غنی از کلسیم است ، شانس شما را برای داشتن دختر افزایش می دهد.

- طبیعت اسیدی این ماده خوراکی سطح pH واژن شما را افزایش می دهد و در نتیجه زنده ماندن در این محیط برای اسپرم Y دشوارتر می شود.

2. سبزیجات برگ سبز غنی از مواد مغذی هستند

- سبزیجات برگ سبز غنی از مواد معدنی و ویتامین ها هستند و برای زنده ماندن اسپرم های X بهترین گزینه محسوب می شوند.

- کلم بروکلی ترجیح داده می شود زیرا این گیاه حاوی مقدار زیادی کلسیم و منیزیم همراه با ویتامین A ، C و K است.

عوامل موثر در دختر شدن جنین

سبزیجاتی عالی برای دختر شدن جنین

3. توت ها pH واژن را تنظیم می کنند

- انواع مختلف توت ها مانند بلوبری ، کرنبری ، توت فرنگی ، و گوجی بری احتمال دختر دار شدن را افزایش می دهند.

- آن ها به تنظیم pH واژن کمک می کنند و سبب اسیدی تر شدن آن می شوند.

- توت ها علاوه بر این که به نفع سلول های اسپرم X عمل می کنند ، کالری کمی هم دارند. مطابق با یک نظریه مصرف خوراکی های کم کالری شانس داشتن دختر را افزایش می دهد.

- از مصرف توت های کنسروی اجتناب کنید زیرا آن ها قند دارند و برای بدن شما ناسالم هستند. شیرین کننده های مصنوعی خطر ابتلا به قند خون بالا و دیابت حاملگی را افزایش می دهند.

4. غلات کامل یک منبع عالی منیزیم و سلنیوم هستند

- منیزیم و سلنیوم سیستم ایمنی بدن را بهبود می دهند ، استخوان ها را تقویت می کنند ، و همچنین شانس دختردار شدن را بالا می برند.

- دوز توصیه شده منیزیم برای یک خانم حدود 310 میلی گرم است. اما هنگامی که شما در حال تلاش برای باردار شدن هستید یا در حال حاضر باردار هستید ، دوز توصیه شده می تواند روزانه به 400 میلی گرم برسد.

- برخی از غذاهایی که از غلات کامل به دست می آیند عبارتند از برنج قهوه ای ، بلغور جوی دوسر ، گندم سیاه ، ذرت ، نان تهیه شده از گندم کامل و غلات جوانه زده.

5. لوبیا منیزیم و فیبر بالایی دارد

- انواع مختلف لوبیا مانند لوبیا چیتی ، لوبیای سویا ، عدس ، لوبیای قرمز و لوبیا سیاه به شما کمک می کند که یک دختر کوچولو داشته باشید.

- لوبیا حاوی درصد بالایی از منیزیم و فیبر است که برای تشکیل نطفه یک دختر بچه حیاتی هستند.

6. شیر کلسیم و اسید لاکتیک دارد

- شیر منبع غنی کلسیم است.

- مصرف شیر را دست کم سه ماه قبل از تخمک گذاری افزایش دهید.

- همچنین pH شیر حدود 6.5 است و اسید لاکتیک هم دارد. این ماده خوراکی به اسیدی کردن محیط واژن کمک می کند که برای اسپرم ماده مناسب است. بیش از 750 میلی لیتر یا سه فنجان در روز شیر ننوشید زیرا ممکن است به اسیدیته معده منجر شود و ریفلاکس معده و زخم معده ایجاد کند. شما همچنین می توانید یک فنجان شیر را با یک وعده ماست طبیعی جایگزین کنید.

7. سالمون کنسروی حاوی ویتامین ها و پروتئین ها است

- کنسرو ماهی سالمون منبع غنی پروتئین ، ویتامین D و اسیدهای چرب است. این مواد مغذی محیط واژن را اسیدی و برای زنده ماندن اسپرم X به مدت طولانی تر مناسب می سازد. با این حال ، ماهی سالمون دودی حاوی مقادیر بالایی از نمک است و باید از آن اجتناب کنید.

- برای تهیه ماهی سالمون خوشمزه و خوش طعم ، آن را با پنیر خرد شده تزیین کنید. پنیر ، که یک منبع غنی از کلسیم است ، از بقاء سلول های اسپرم X حمایت می کند.

- شما همچنین می توانید سالاد تهیه شده از تخم مرغ ، ماهی سالمون کنسرو شده ، سبزیجات برگ سبز ، لیمو ، سرکه و آووکادو را که می تواند احتمال دختر شدن جنین را افزایش دهد ، بخورید.

8. دانه ها و آجیل سرشار از مواد مغذی هستند

- بادام ، گردو ، تخم کتان ، دانه چیا ، تخمه کدو تنبل ، تخمه آفتابگردان و کنجد غنی از منیزیم و کلسیم هستند و به زنده ماندن اسپرم X در واژن کمک می کنند.

- با این حال ، باید از خوردن تخمه کدو تنبل ، شاه بلوط و بادام پرهیز کنید زیرا آن ها از زنده ماندن اسپرم Y پشتیبانی می کنند.

- شما می توانید فندق برزیلی که منیزیم و کلسیم زیادی دارد ، مصرف کنید. این مغز همچنین حاوی اسید پالمیتولئیک و اسید اولئیک است که محیط واژن شما را اسیدی تر می کنند.

- از آن جایی که دانه ها و مغزها غنی از کالری هستند ، باید آن ها را در حد اعتدال مصرف کنید.

9. توفو حاوی مواد معدنی است

- توفو حاوی مواد معدنی حیاتی مانند کلسیم ، منیزیم ، آهن ، سدیم ، مس و روی است که به حفظ سلامت سیستم تولید مثل کمک می کند.

- این ماده منبع غنی کلسیم است.

- شما باید روزانه 100 گرم توفو مصرف کنید.

10. انجیر منبع اسید کلروژنیک است

- انجیر حاوی اسید کلروژنیک و ویتامین K ، A ، B و E است و محیط واژن را اسیدی تر می کند.

- این میوه همچنین به تنظیم سطح PH کمک می کنند.

- با این حال ، خوردن بیش از حد انجیر می تواند سطح قند خون را نیز تغییر دهد.

11. شکلات سطح اسیدیته را در واژن افزایش می دهد

- شکلات می تواند سطح اسید محیط واژن و دستگاه گوارش را افزایش دهد و از بقای کروموزوم X حمایت کند.

- شکلات تلخ را به شکلات های شیرین یا شیری ترجیح دهید ، زیرا به شما کمک می کند تا از هیپرگلیسمی و چاقی جلوگیری کنید.

- از آن جایی که شکلات غنی از قند است ، می تواند سطح قند خون خود را به شدت افزایش دهد. از این رو ، همیشه آن را در حد اعتدال مصرف کنید.

12. از خوردن سیب پرهیز کنید

- مصرف یک سیب در روز شما را از پزشک دور نگه می دارد. اما برای دختر دار شدن بهتر است از مصرف سیب پرهیز کنید.

- سیب کم تر اسیدی است ، و یک محیط مناسب برای اسپرم Y در مخاط واژن ایجاد می کند.

13. کم تر موز بخورید

موز ویتامین ها و مواد معدنی زیادی دارد ، به خصوص پتاسیم که باعث می شود محیط واژن بیش تر قلیایی شود ، و همین به نوبه خود منجر به زنده ماندن کروموزوم Y می شود.

14. از مصرف مواد غذایی و نوشیدنی های قلیایی پرهیز کنید

- برای تشکیل نطفه یک دختر بچه ، باید از غذاهای قلیایی مانند خرما ، کشمش و آجیل پرهیز کنید.

- کسانی که بار اول است مادر می شوند و دوست دارند که یک دختر بچه داشته باشند باید از نوشیدن نوشیدنی های قلیایی پرهیز کنند.

- آب های داخل بطری و چای های گیاهی سطح قلیایی بالایی دارند. از این رو ، از آب بسته بندی شده پرهیز کنید و به جای آن آب غیر قلیایی بنوشید.

15. مصرف مکمل ها برای این که یک دختر بچه را باردار شوید

علاوه بر رژیم غذایی ، مکمل ها همچنین می توانند سطح اسیدیته را در واژن شما افزایش دهند. اما توصیه می شود قبل از این که آن ها را امتحان کنید حتما با پزشک تان مشورت کنید.

1. مکمل کلسیم و منیزیم

هرچه مواد معدنی را بیش تر مصرف کنید ، شانس دختر دار شدن تان هم بیش تر است. مواد معدنی ، به خصوص کلسیم و منیزیم ، یک محیط اسیدی را فراهم می کنند تا اسپرم ماده تخمک را بارورکند.

2. مکمل کرنبری

ثابت شده است که این مکمل سطح PH را کاهش می دهد. شما می توانید آب کرنبری شیرین نشده یا عصاره استاندارد کرنبری را برای ایجاد یک محیط اسیدی بنوشید.

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
90%

نظر دادن