سیر ناشتا برای لاغری و خوردن یک حبه سیر ناشتا برای لاغری و بهترین زمان خوردن سیر و عسل برای لاغری و کیا با سیر لاغر شدن نی نی سایت و بهترین زمان برای خوردن سیر برای لاغری و فرمول صحیح لاغری با سیر و سیر برای لاغری شکم و پهلو و خواص سیر خام ناشتا برای لاغری و ایا قورت دادن سیر باعث لاغری میشود و خوردن سیر قبل از خواب برای لاغری در نم نمک.

خوردن یک حبه سیر ناشتا برای لاغری

امروزه روش های مختلفی برای تناسب اندام وجود دارد اما بهترین روش ، روش هایی است که با کمک مواد طبیعی باعث لاغری ما میشه مانند لاغری با سیر خام و البته که از اونا استقبال بالایی هم میشه. با هم در نم نمک به بررسی یکی از اونا یعنی مصرف سیر برای لاغری شکم میپردازیم.خوردن یک حبه سیر ناشتا برای لاغریخوردن یک حبه سیر ناشتا برای لاغری

خوردن یک حبه سیر ناشتا برای لاغری

یکی از روش هایی که بسیاری از افراد برای استفاده از سیر خام پیشنهاد می کنند ، مصرف سیر ناشتا برای لاغری است. برخی می گویند ، می توانید سیر خام را به صورت حبه ای و به شکل قرص استفاده نمایید و به همین دلیل مصرف قرص سیر سیاه برای لاغری رواج دارد؛ اما اندازه بیشتر حبه های سیر به قدری بزرگ است که قورت دادن سیر برای لاغری ، کمی دشوار می شود و حتی ممکن است افراد دچار خفگی شوند. به همین دلیل بهتر است سیر را به صورت مکعب های کوچک خرد کرده و این قطعات را همراه با آب ، بدون آنکه بجوید ، قورت دهید.

طریقه مصرف سیر برای لاغری

عسل و سیر برای لاغری

می توان از ترکیب عسل و سیر برای لاغری استفاده کرد و به کمک آن ها یک معجون برای کاهش وزن و تقویت سیستم ایمنی و بهبود عملکرد متابولیسم درست نمود. برای تهیه معجون ، می توانید دو یا سه حبه سیر را پس از پوست کندن ، له نمایید و کمی عسل به آن ها اضافه کنید. پس از آن که این مخلوط آماده شد ، اجازه دهید 10 تا 15 دقیقه در دمای اتاق بماند و سپس میل کنید. نه تنها عسل و سیر برای لاغری مفید است ، بلکه به تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود سرماخوردگی نیز کمک می نماید.

خوردن یک حبه سیر ناشتا برای لاغری

لیمو و سیر و لاغری

یک حبه سیر را له نموده و همراه با آب ولرم و یک قاشق غذاخوری آب لیمو ترش مخلوط نمایید. این نوشیدنی را پیش از آن که سرد شود ، بنوشید و تأثیر آن را در کاهش وزن و تقویت سیستم ایمنی به دلیل وجود ویتامین C ببینید. البته بهتر است برای حفظ ویتامین C موجود در لیموترش ، از آب داغ استفاده نکنید.

چای سیر و زنجبیل برای لاغری

زنجبیل یکی از انواع مواد غذایی موثر در کاهش وزن است؛ به همین دلیل می توانید از ترکیب سیر و زنجبیل برای لاغری استفاده کنید. برای تهیه این چای یک حبه سیر را همراه با یک تکه زنجبیل کوچک آسیاب کنید ، پس از آنکه نرم و یکدست شدند ، به اندازه دو لیوان آب را روی گاز به جوش آورید و سیر و زنجبیل را در آن بریزید. پس از آن که 5 دقیقه جوشیدند؛ حرارت را کم کرده و اجازه دهید 10 دقیقه بکشند. سپس این چای را از صافی رد کرده و کمی آب لیموترش به آن اضافه نمایید. برای آن که طعم بهتری داشته باشد ، می توانید از عسل استفاده کنید. خواص چای سیر و زنجبیل برای لاغری ، سم زدایی و بهبود سیستم گوارش بسیار زیاد است.

خوردن یک حبه سیر ناشتا برای لاغری

فرمول صحیح لاغری با سیر

مواردی که تا به اینجا گفتیم ، به شما کمک می کنند که از سیر برای لاغری ، بیشتر استفاده کنید؛ اما گاهی افراد نمی دانند که سیر ناشتا برای لاغری بهتر است یا خوردن سیر قبل از خواب برای لاغری تاثیر دارد؟! باید بگویم هر دوی این موارد می توانند تاثیر خوبی در کاهش وزن ، کاهش فشار خون و چربی سوزی داشته باشند و بهتر است روشی که برای شما راحت تر است را به کار بگیرید. با این حال برای پیشگیری از بوی بد سیر ، مصرف سیر ناشتا روش بهتری است.

همانطور که پیشتر گفتیم ، بهتر است به جای قورت دادن سیر برای لاغری آن را به تکه های کوچک تبدیل کنید و آن ها را قورت دهید؛ اما از جویدن سیر تا حد امکان خودداری نمایید؛ زیرا نه تنها بوی آن در دهانتان پخش می شود ، بلکه تندی آن سبب می گردد دهان شما بسوزد و این سوزش ، تنها برای عده کمی از افراد قابل تحمل است. همچنین از مصرف بیش از اندازه سیر خودداری کنید ، زیرا می تواند سبب افت فشار خون و عوارض دیگری شود.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.