در ادامه به بررسی موضوعات چطور با نور خورشید سریع لاغر شویم؟ و لاغری سریع با آفتاب و کاهش وزن فوری با نور خورشید در نم نمک خواهیم پرداخت.

با استفاده از این نور لاغری سریع را تجربه کنید

لاغری سریع و آسان خواسته ای است که اکثر افراد با اضافه وزن به دنبال آن هستند و به همین دلیل هر دارویی را مصرف و هزینه ای را صرف می کنند غافل از اینکه با یک سری عوامل طبیعی می توانند در این راه بسیار موثر باشند. در ادامه این بخش از سلامت نم نمک با فواید نور خورشید برای لاغری آشنا می شوید.چطور با نور خورشید و آفتاب سریع لاغر شویم؟چطور با نور خورشید و آفتاب سریع لاغر شویم؟

لاغری با نور خورشید

محققان به تازگی به این نتیجه رسیده اند که با قرار گرفتن در معرض نور خورشید می توان اضافه وزن و دیابت نوع 2 را کاهش داد.

مطالعات نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض نور خورشید حال در حال پیاده روی و یا به طور گرفتن آفتاب به اندازه ی متوسط سبب می شود که پوست گازی به نام نیتریک اکسید از خود تولید کند. گاز نیتریک اکسید به عنوان یک عامل موثر و فوق العاده مثبت در کاهش وزن عمل می کند و موجب تناسب اندام می شود.

لاغری   لاغری سریع و آسان

عوامل مهم در داشتن تناسب اندام

پروفسور دیوید ری از دانشگاه منچستر می گوید : این مطالعات نشان می دهد که عواملی به جز داشتن رژیم های غذایی سخت و مصرف داروهای پر عوارض می تواند فرد را در مسیر تناسب اندام قرار دهد.

توصیه می شود که برای داشتن یک سبک زندگی سالم در طول روز حتما در زیر نور خورشید به اندازه البته نه زیاد و نه به اندازه ی کم پیاده روی داشته باشید تا پوستتان کمی در معرض نور خورشید قرار گیرد و با تولید گاز نیتریک اسید منجر به تناسب اندام شما شود.

لاغر شدن و کاهش وزن با این نور

لاغری سریع با استفاده از نور

همچنین محققان بر این باورند که نور خورشید در کاهش درصد دیابت نوع 2 نیز از این طریق موثر عمل می کند. این محققان بر این باروند که کودکان نیز بایستی به اندازه متوسط در معرض نور خورشید قرار گیرند چرا که استخوان های آنها به دلیل طی کردن مراحل رشد به ویتامین دی نیاز دارد که با این روش این نیاز تا حدی برطرف می شود.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.