ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، بیوگرافی مهمانان دورهمی و بازیگران مهمان دورهمی و چهره های مهمان دورهمی و مهمانان دورهمی که مدیری دوست نداشت و لیست مهمانان دورهمی و خواننده مهمان برنامه دورهمی و دکتر مهمان دورهمی و فوتبالیست میهمان دورهمی و ورزشکار مهمان دورهمی و بازیگر زن مهمان دورهمی و بازیگر مرد مهمان دورهمی و بازیگرانی که مهمان دورهمی شدند و کدام بازیگران مهمان دورهمی شدند و بازیگران در فصل های مختلف برنامه دورهمی درنم نمک.

لیست کامل مهمانان دورهمی(بازیگران ، چهره ها و هنرمندان)

دورهمی نام یک مجموعه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از 27 اسفند 1394 با تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت در شبکه نسیم شروع به پخش کرد. ابتدا مهراب قاسم خانی کارگردانی این برنامه تلویزیونی را بر عهده داشت که بعدا به دلیل برخی مشکلات از جمله ممنوع التصویر بودن قاسم خانی از قسمت سیزدهم به بعد مهران مدیری کارگردانی را بر عهده گرفت.بیوگرافی مهمانان دورهمی(بازیگر ، ورزشکار و هنرمند)بیوگرافی مهمانان دورهمی(بازیگر ، ورزشکار و هنرمند)

این مجموعه ، اواسط پاییز سال 1394 و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. در آغاز ، هدف سازندگان ، ارائه مجموعه ای تلویزیونی با ساختاری کاملا متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بود که با گذشت زمان ، این ادعا عملی نشد.

مهران مدیری که تجربه های متعددی در زمینه بازیگری و کارگردانی داشت اجرای این برنامه را برعهده گرفت و به خوبی توانست نظرات مخاطبان را جلب کند.

این بازیگران مهمان برنامه دورهمی شدند

افراد سرشناس زیادی از اقشار مختلف مهمان برنامه دورهمی شدند که ما در این مطلب مروری بر بازیگرانی که روی صندلی دورهمی نشستند و به گفتگو با مهران مدیری پرداختند خواهیم داشت.

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

بازیگران مهمان فصل اول دورهمی

پخش فصل اول برنامه دورهمی از 27 اسفندماه سال 1394 در شبکه نسیم آغاز شد و مهمانان زیادی در این برنامه روبروی مهران مدیری نشستند و به گفتگو با او پرداختند.

شبنم مقدمی در برنامه دورهمی

شبنم مقدمی در برنامه دورهمی

آزاده صمدی در برنامه دورهمی

آزاده صمدی در برنامه دورهمی

بازیگران مهمان فصل دوم دورهمی

دومین فصل برنامه دورهمی از نوروز سال 96 در شبکه نسیم روی آنتن رفت و به مانند فصل قبل باز هم مهران مدیری میزبان هنرمندان زیادی بود و بازیگرانی چون سروش جمشیدی و مه لقا باقری در نقش قیمت و آنی در این فصل حضور داشتند.

نادر سلیمانی و سیامک انصاری در دورهمی مهران مدیری

نادر سلیمانی و سیامک انصاری در دورهمی مهران مدیری

بازیگران مهمان فصل سوم دورهمی

پخش فصل سوم برنامه دورهمی از آذرماه سال 96 در شبکه نسیم آغاز شد و با جدا شدن مه لقا باقری از گروه ، سحر ولدبیگی چند قسمت در کنار سروش جمشیدی حضور داشت اما خیلی زود از گروه جدا شد.

آتیلا پسیانی در دورهمی

آتیلا پسیانی مهمان برنامه دورهمی

سحر دولتشاهی در دورهمی

سحر دولتشاهی مهمان برنامه دورهمی

مصطفی زمانی در دورهمی

مصطفی زمانی مهمان برنامه دورهمی

مجید مظفری و دخترش نیکی در دورهمی

مجید مظفری و دخترش نیکی در دورهمی

بازیگران مهمان فصل چهارم دورهمی

پخش فصل چهارم برنامه دورهمی بعد از یک وقفه و خبرهای ضد و نقیضی که درباره پایان دورهمی به گوش میرسید از شب یلدای سال 98 آغاز شد.

ریما رامین فر در دورهمی مهران مدیری

ریما رامین فر در دورهمی مهران مدیری

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
68%

نظر دادن