ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، از پستانک گرفتن کودک دو ساله و از پستانک گرفتن کودک 2 ساله و از پستانک گرفتن کودک نی نی سایت و سن مناسب از پستانک گرفتن کودک و بهترین سن برای ترک پستانک و روش ترک پستانک کودک و چگونه شیشه شیر را از کودک بگیریم و پستانک برای نوزاد و زمان مناسب دادن پستانک به نوزاد و چگونه نوزاد را به پستانک عادت دهیم در نم نمک.

نحوه از پستانک گرفتن کودک دو ساله

قبل از 2 سالگی پستانک خسارت زیادی به دندان ها و حالت فک کودک شما وارد نکرده است ، هر گونه مشکل به وجود آمده قبل از 2 سالگی احتمال درمان شدن به خودی خود را در طی 6 ماه دوران نقاهت بعد از کنار گذاشتن پستانک را دارد اما بعد از دوسالگی احتمال به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل کج شدن دندان ها وجود دارد . در بسیاری از کودکان پستانک تا قبل از 4 سالگی استفاده میشود وقتی که دندان های بلوغ در حال شکل گیری هستند ، این امر را میتوان مشکلات دهان و دندان در طولانی مدت نامید.نحوه از پستانک گرفتن کودک دو سالهنحوه از پستانک گرفتن کودک دو ساله

نحوه از پستانک گرفتن کودک دو ساله

چه موقعی کودک شما باید پستانک را کنار بگذارد

به گفته دانشمندان ، پستانک باید قبل از 12 ماهگی ترک داده شود ؛طبق گفته دانشمندان استفاده از پستانک بعد از 12 ماهگی باعث ایجاد تداخل در مهارت های زبان و گفتار میشود .

این امر به دو دلیل است :

هنگاهی که کودک پستانک در دهان خود دارد ، احتمال تمرین کودک برای تولید صدا و تلاش برای تشکیل کلمات کمتر میشود علاوه بر آن حرکت مکیدن در کمال آرامش ممکن است باعث تکامل غیر طبیعی ماهیچه های لب و زبان شود .استفاده طولانی مدت از پستانک ممکن است در بلند تر شدن لب ها هم نقش داشته باشد .

نحوه از پستانک گرفتن کودک دو ساله

چه سنی برای گرفتن پستانک از کودک مناسب است

جنگ اول به از صلح آخر :

ترک پستانک ممکن است چند روز سخت را به طول بیانجامد ، اما بعد دلبستگی به آن تمام میشود خوشبختانه ، راه های خوب و مناسبی برای خلاص شدن از پستانک یک بار برای همیشه وجود دارد . کودک شما پستانک خود را طلب میکند ، شما باید طوری برخورد کنید که کودک با پستانک و جستجوی آن خداحافظی کند .

چند ایده بر ای کمک دوستانه و شیرین شما برای منصرف کردن کودک خود از پستانک

تمام افراد دور و بر خود را وارد عمل کنید :

برنامه و نقشه خود را به تمامی افرادی ک در پرستاری کودک به شما کمک میکنند در میان بگذارید . شما مطالب و تجاربی را که مربوط به استفاده از پستانک میشود را برای ثابت قدم بودن در منزل ، در مراقبت های روزانه و در منزل مادربزرگ نیاز دارید و یا ممکن است فرزندانتان را گیج کنید پس اگر میخواهید استفاده از پستانک فقط به تایم استراحت و خواب موکول شود باید از مشارکت تمامی بزرگسالان در عملی کردن این امر اطمینان حاصل کنید.

پیشنهاد راحتی متناوب :

زمانی که ابتدا شما پستونک را از کودک خود جدا کنید ، احتیاج به یک جایگزین برای تسکین دادن کودک دارید . به گفته کلینیک مایو : جغجغه ، یک اسباب بازی آویزان و جنبده ، یک شعر ملایم ، و یا ماساژ ملایم ، راه هایی هستند که میتوانند شما را در به دست آوردن آسودگی و راحتی دوباره کودک خود یاری کنند و به کودک کمک میکند تا بدون کمک گرفتن از پستانک آرامش خود را به دست بیاورند .برای کودکان بزرگ تر ، پتو هایی با حاشیه های نرم اطلسی یا یک حیوان تپل و نرم میتواند آرامش را به کودک شما برگرداند.

نحوه از پستانک گرفتن کودک دو ساله

شروع و پایان استفاده از پستانک

اینگونه پستانک را از کودکتان بگیرید

کنار گذاشتن پستانک به مرور زمان :

اگر کنار گذاشتن ساده برای شما جالب به نظر نمیرسد ، سعی بر دور کردن آهسته و کم کم پستانک از کودک خود کنید .سعی کنید آن را فقط در تایم استراحت و خواب کودک به او بدهید بعد از دو هفته از دادن پستانک موقع استراحت هم خودداری کنید و به جای آن ، اسباب بازی دیگری به او بدهید و او را تکان دهید و یا نوازش کنید و در حالت آسایش و راحتی قرار دهید . در ابتدا کودک شما عادت به استراحت بدون پستانک را کرده است و حالا وقت آن رسیده است که روی تایم خواب او تمرکز کنیم ؛ در ابتدا باید هنگامی که کودک به خواب رفت پستانک را از دهان او جدا کنید و او را بدون پستانک در تختش قرار دهید .

آن ها را دور کنید :

برخی از مادر ها با آوردن دلیل برای کودک نو پای خود موفقیت خود را به دست می آورند شما باید برای کودک خود توضیح دهید که او دیگر دختر بزرگی شده است و یک کودک دیگر بیرون از خونه در حال گریه است و به پستونک او احتیاج دارد .کودک خود را تشویق به تزئین جعبه ای برای آن کودک خیالی کنید و تمام تجهیزات پستانک و خود آن را داخل آن جعبه بگذارید ، اگر شما دوستی که صاحب فرزند کوچکتری است دارید با او نقشه خود را هماهنگ کنید تا آن جعبه را برای کودک خود بگیرد و یا به دکتر دندانپزشک کودکان بدهید که آن رابه کودکان مراجعه کننده بدهد و حتما برای کودک خود یک هدیه خوب به مناسبت بزرگ شدن او و این بخشندگی زیبا در نظر بگیرید .

ترک پستانک با آبلیمو و سرکه

با آبلیمو و سرکه عادت خوردن پستانک در کودک را ترک دهید :

اگر کودک شما بسیار دلبسته پستانک خود است کودک به سختی حاظر به کنار گذاشتن آن میشود .یکی از راه های کنار گذاشتن پستانک ، قرار دادن پستانک در آبلیمو و یا سرکه است . مزه تند و ترش آن باعث میشود کودک آنرا از دهان خارج کرده و گول بخورد. یکی دیگر از راه ها این است ک برخی والدین سر پستانک را بریده و مانع میک زدن عمیق کودک و لذت بردن از آن میشوند ؛لطفا از محکم بودن و بی خطر بودن اجزاء پستانک بعد از بریدن آن آگاه باشید .

نحوه از پستانک گرفتن کودک دو ساله

ترک پستانک با روش های عالی

فرشته پستونک ها رو به کودکان معرفی کنید :

یک راه جالب برای خلاص شدن از دست پستانکهای مزاحم : صحنه نمایش فرشته پستونک ها را ترسیم کنید .به کودک خود بگویید فرشته پستونک ها موقعی که استفاده شما از پستونک تموم شد خواهد آمد و آنرا خواهد برد. او را در جمع کردن تمام پستونک ها در یک جعبه و قرار دادن آن کنار درب خانه کمک کنید ویا در یک جعبه فلزی و آنرا از درخت واقع در کنار منزل خود آویزان کنید این تشریفات را به همان بزرگی که احساس میکنید کودک شما برای کنار گذاشتن پستانک راضی میشود انجام دهید در نهایت فرشته پستونک ها هنگام بردن پستونک از جعبه ، هدایایی را برای کودک به جای میگذارد.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن