ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، این بخش از سرگرمی نم نمک نتیجه تحقیقات و آماری است که به صورت رندم از انسان های سرتاسرجهان بدست آمده است و 13 رتبه اول علت ترس انسان ها را به خود اختصاص داده است.

13 چیزی که همه آدمها از آن میترسند!

ترس ، احساسی است که در هر موجود زنده روی سیاره ، چه دو پا و چه چهار پا ، ذاتی است و یک واکنش ناخودآگاه است که به دلیل رخدادهای نامطلوب (ذهنی) در شرایط خاص رخ می دهد ، اکثریت قریب به اتفاق جمعیت انسانی این احساسات را تجربه کرده اند و کسانی که تجربه نکرده اند نیز کسانی هستند که هنوز در قنداق اند. به معنای واقعی کلمه ، جلوه های بسیاری از ترس ها وجود دارند - روانی ، اجتماعی ، مذهبی و برخی (متاسفیم که این را میگوییم) اما کاملا احمقانه. این بخش از سرگرمی نم نمک نتیجه تحقیقات و آماری است که به صورت رندم از انسان های سرتاسرجهان بدست آمده است و 13 رتبه اول علت ترس انسان ها را به خود اختصاص داده است.13 چیزی که همه آدمها از آن میترسند!13 چیزی که همه آدمها از آن میترسند!

1- ترس از رعد و برق و طوفان

حالا این چیزی است که ما آن را یک امر واقعی می نامیم ، هیچ تردیدی برای ترس هنگام طوفان یا رعد و برق در خارج از منزل و یا داخل منزل در طول رعد و برق و یا قبل از بارش باران سنگین وجود ندارد و اگر شما سگی در خانه داشته باشید ، می دانید که ما در مورد چه صحبت می کنیم. اسمش رعد و برق هراسی است ، این ترسی است که در بین هر دو ، هم حیوان و هم انسان رایج است.

2- ترس از موش صحرایی

این ترس ، موش هراسی ، در اکثر افراد نسبت به ترس واقعی ، بیشتر انزجار کننده است. موش ها موجودات کوچکی هستند ، اما آنها به دلیل «کثیف بودن» و حمل بسیاری از «بیماری ها» خوب نیستند و این است که بیشتر مردم از موش ها ترس دارند.

3- ترس از مارها

مارها یکی از رایج ترین چیزهایی هستند که مردم از آن می ترسند ، به احتمال زیاد به این دلیل مردم می ترسند که به آرامی توسط یک مار نیش زده شوند و دردناک بمیرند ، هرچند که حقیقت این است که اکثر مردم از مارها می ترسند ، اما اکثریت آنها هرگز شخصا مارها را ندیده اند !

ترس آدم ها از مار

ترس انسان ها از مار

4- ترس از ارتفاع

اگر چه ترسِ سقوط از ارتفاع ، به معنای واقعی کلمه به معنای مرگ نیست ، ترس از ارتفاعات ، به نام ارتفاع هراسی ، قطعا یکی از رایج ترین ترس در میان نژاد بشر است و مردم بسیاری از این ترس رنج می برند .

5- ترس از فضاهای محصور

نام این ترس ، ترس از فضاهای محصور نام دارد ، این ترس نیز می تواند ساده ترین کارهای روزانه را مانند سوار آسانسور شدن ، یک دستاورد شگفت آور بشمارد و برای کسانی که از این ترس رنج میبرند مثل زنده به خاک سپرده شدن است. بیایید صادق باشیم - این ترس به اندازه کافی ناخوشایند است که ترسناک باشد و قطعا فهرستی از چیزهایی را که مردم از آن می ترسند ، می سازد.

6- ترس از پرواز هواپیما

این ترس به عنوان بدترین ترس روانشناختی بسیاری از افراد شناخته شده است ، این موضوع بیشتر به نحوه برخورد رسانه ها با سقوط هواپیماها بستگی دارد و باعث می شود که آن ها بیشتر از آنچه که هستند بروز پیدا کنند ، ما همچنین می توانیم سریال LOST را نیز برای این ترس سرزنش کنیم.

ترسیدن از پرواز هواپیما

ترس انسان ها از پرواز هواپیما

7- ترس از تاریکی

در واقع ، مردم از تاریکی ترس ندارند ، چیزی که آن ها از آن ترس دارند آنچه که در تاریکی اتفاق می افتد ، است. این ترس شامل دزدیده شدن ، مورد حمله قرار گرفتن ، و یا کشته شدن توسط حیوانات و یا مورد حمله موارد ما فوق الطبیعی قرار گرفتن است.

8- سخنرانی عمومی

قبول کنید -که شما نیز این ترس را دارید ، این یکی از قابل درک ترین ترس ها است ، زیرا شما از این که از خود یک احمق بسازید در مقابل مخاطبین می ترسید.

9- ترس از شکست

هر کس از شکست می ترسد ، چه برندگان چه بازندگان. بسیاری در جامعه فشار ایجاد می کنند تا مردم موفق شوند و ارزش خود را با مقدار پولِ حساب های بانکی خود اندازه گیری کنند ، شکست یکی از آن چیزهایی است که مردم در سراسر جهان از آن می ترسند ، صرف نظر از سن ، نژاد ، قومیت ، جنسیت و اعتقادات مذهبی.

انسان ها از چه چیزی می ترسند؟

انسان ها از شکست می ترسند

10- ترس از زندگی پس از مرگ

ترس از اینکه پس از مرگ شما چه اتفاقاتی می افتد ، یک ترس رایج است که هر انسانی آن را دارد و این کاملا طبیعی است چراکه هیچ انسان زنده ای در این مورد تجربه ندارد و همین نا آگاهی موجب ترس می شود در حالی که زندگی پس از مرگ برای بسیاری می تواند حتی زیباتر از زندگی در این دنیا هم باشد و این تنها به عمل هر انسان در این دنیا دارد.

11- رفتن به جهنم ، نه به بهشت

این یکی دیگر از ترس ها است ، به ویژه چگونگی تصاویر جهنم که در کتاب های مختلف مذهبی در مورد صحبت می شود.

12- ترس از درد در انسان ها

البته شدت درد فیزیکی از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، اما هیچ انکار نمی کنیم که درد چیزی است که هر انسانی از آن می ترسد ، از نوزادان تا بزرگسالان و افراد سالخورده.

13 چیز که انسان ها از آن می ترسند

ترس ها رایج در انسان ها

13- ترس انسان ها از دندانپزشک

آه ، ترس از مجروح شدن توسط دندانپزشک به طور عمدی یا تصادفی ، این کاملا غیر منطقی است ، زیرا آمار مجروح شدن توسط یک دندانپزشک (حتی به طور تصادفی) بسیار کم است ، زیرا دندانپزشک احتمالا در نهایت مجوزش را از دست خواهد داد.

علاوه بر این 13 مورد موارد بسیاری از قبیل ، آتش - زلزله و هر نوع بلایای طبیعی - از دست دادن عزیزان و دهها مورد دیگر وجود دارد که به عنوان عامل ترس انسان ها شناخته می شود. همانطور که دیده ایم ، همه از چیزی می ترسند و آنچه ممکن است به نظر برخی افراد خنده دار باشد ممکن است به نظر دیگران وحشتناک باشد. ترس یک احساس کاملا ذهنی است و واقعا مهم نیست که آن ها منطقی هستند یا خیر - مهم این است که همیشه چیزهایی هستند که مردم از آن می ترسند و همه هم بالاخره در زندگی از یک چیزی می ترسند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
93.4%

نظر دادن