این پسر 15 ساله بیشتر شبیه دختر جوان به نظر می رسد تا یک پسر، و او حتی صدایی شبیه دختر دارد برای همین نظرات مختلفی در موردش منتشر می شود.

پسری که خوشگلتر از دخترهاست!

پسر 15 ساله ژاپنی توجه زیادی را در کشورش و در کشور همسایه ( کره جنوبی) به دلیل داشتن صورت و صدای زنانه غیرمعمول خود جلب کرده است ؛ ماجرای جالب که تصاویر و جزئیات آن را در این بخش از سرگرمی نم نمک خواهید خواند.پسری که از دخترها زیباتر است! + تصاویرپسری که از دخترها زیباتر است! + تصاویر

افزایش چشمگیر شهرت "باکو" در اواخر ماه گذشته هنگامی رخ داد که او به عنوان فینالیست در رقابت استعدادهای محبوب ژاپن به پسری برتر تبدیل شد. رقابت پسربرتر که توسط مجله سرگرمی مشهور جانون سازماندهی شده بود ، به پسران جذاب بین 13 تا 28 سال برای تحقق رویاهایشان در خوانندگی ، بازیگری و ستاره های تلویزیون در 28 سال گذشته پیشنهاد کرده است.

شباهت پسر ژاپنی به دختران

پسری که شبیه به دختر است

" باکو" در این مسابقه برنده نشد ، اما اگر مورد توجه قرار گرفتن آنلاین او در چند هفته گذشته نشانه ای باشد ، موفقیت آینده او در حرفه سرگرمی تضمین شده است. اما در حالی که استعداد او ممکن است او را به مرحله نهایی برساند ، مردم نمی توانند درباره ظاهر او صحبت کنند.

می بینید ، بیشتر شبیه دختر جوان به نظر می رسد تا یک پسر ، و او حتی صدایی شبیه دختر دارد برای همین نظرات مختلفی در موردش منتشر می شود. ظاهر زنانه این پسر باعث این بحث داغ در اینترنت شد که او را حتی به توییتر برد تا ثابت کند او واقعا مرد است ، گفت : "من مرد هستم"

پسری که شبیه به دختر است

پسری که شباهت بسیار زیادی به دختر ها دارد

یکی از نزدیکان او می گیود : چیزی که می توانم بگویم این است که بعد از چک کردن اکانت های قدیمی اش ، می توانم بگویم که همیشه ویژگی های زنانه داشته است ، بنابراین صورت فعلی او به احتمال زیاد نتیجه عمل جراحی پلاستیک نیست.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
46.6%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.