ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید زن متولد اردیبهشت با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد اردیبهشت چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد اردیبهشت

زن متولد اردیبهشت موجودی قوی و پر انرژی است و رفتاری صادقانه ، صریح و به دور از هرگونه ریا و فریب دارد. همین خصوصیات باعث می شود که مردم خیلی زود شیفته او شوند. او طبیعتی آرام و باوقار دارد و دوست دارد کارهای خود را با تأنی و به طور آهسته انجام دهد و اگر کسی او را وادار به عجله کند آنگاه به زودی از کوره در می رود و عصبی می شود.خصوصیات دختر و زن متولد اردیبهشت + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد اردیبهشت + طالع بینی عشق و ازدواج

زن متولد اردیبهشت خیلی سخت کار می کند و اصولا با تنبلی میانه ای ندارد. اگر در خانه باشد از صبح تا شام به رفت و روب و نظافت مشغول است و به همه کارها سروسامان می دهد. چنانچه خانواده دچار مشکل مالی شود نیز آستینها را بالا زده و کاری در بیرون پیدا می کند و دوشادوش همسرش به کسب درآمد می پردازد.

رفتار با زن متولد اردیبهشت

اگر به یک جلسه زنانه سرزده اید ، مطمئن باشید رئیس جلسه حتما زن متولد اردیبهشت است.

زن متولد اردیبهشت ، احتمالا چند شیشه ترشی و یا مربا نیز به همراه دارد .می پرسید از کجا می دانم؟ خوب اگر ونوس را پدید آورنده خوبی ها ، صاحب تجمل و تأمین کننده آذوقه بدانیم ، زن متولد ثور را پیش رو داریم .

زنان متولد اردیبهشت به راستی خانه دار هستند . آنها نگران برچیده شدن ریشه های دایمی زندگی و مشغول ایجاد پایه محکمی برای آن هستند . ثبات بهترین واژه برای متولدین این برج است . هرچیز بی ثبات و موقتی ولو بسیار کوچک ، آنها را دچار دلشوره می کند .

چگونگی رفتار با زن متولد اردیبهشت

چگونگی رفتار با زن متولد اردیبهشت

گاهی زن متولد اردیبهشت ، مثل میوه درخت بلوط که بر بلندترین درخت های بلوط رشد می کند و هما نجا می ماند ، تا قبل از ازدواج با والدینش زندگی می کند . این را به حساب تنبلی یا نداشتن قدرت تخیل نگذارید ، او فقط به خانواده دلبسته است و نمی خواهد از آنها دور شود .

از نظر او هر چیز ملموسی ، فوق العاده است . این نشانه در طالع بینی مادر زمین (اردیبهشت) کاملا محسوس است . یک زن واقعی متولد اردیبهشت همسر شاد یک کشاورز است . روی زمین کشاورزی می کند و روزهای زندگی اش را در هماهنگی کامل با طبیعت سپری می کند .

روانشناسی زن اردیبهشت

زن متولد برج اردیبهشت لوند نیست چون زندگی را خیلی کوتاهتر از این می پندارد که بخواهد عشوه گری کند و در مقابل می تواند بسیار ساده لوح و خجالتی باشد .

او هیچ دلیلی نمی بیند که تا وقتی می تواند برای انجام یک کار ورجه ورجه و شیطنت کند ، بنشیند و فس و فس کند . او می تواند خیلی آرام و وسوسه انگیز باشد . تخت خواب او همیشه با ملحفه های ابریشمی نرم پوشیده شده و حمام او پر از صابونهای بسیار خوشبو است. وقتی ازدواج می کند ، همسر ، منزل ، آشپزخانه و فرزندانش بسیار مهم می شوند و بیشترین تلاشش را می کند تا همسر و مادری کامل باشد . از نظر او وفاداری یعنی همه چیز به همین دلیل از همسرش نیز انتظار دارد که مثل خود او وفادار باشد .

اینها ویژگیهای مثبت شخصیت زن متولد اردیبهشت است.

اما از نظر ویژگیهای منفی او را دست کم نگیرید چرا که از این نظر می تواند بر همه نشانه ها به جز عقرب پیشی بگیرد. او از رشک و حسد هم بی بهره نیست. از این دختر انتظار نداشته باشید که ببخشد و فراموش کند ، چون در سرشت او نیست . او با خونسردی تصمیم می گیرد تا با کسی که به او بد کرده ، هیچ کاری نداشته باشد .و دلیل این خیلی ساده است چون این روش محافظه کارانه برای آن است که در آینده مجددا از همان ناحیه آسیب نبیند .

زن متولد اردیبهشت چه مردی را دوست دارد؟

همچون همتای مردش ، وجود دیگران ، بویژه نزدیکترین و عزیزترین فرد برایش عادی میشود . او سرد و بی روح نیست اما احساساتش را بدرستی بیان نمی کند و فراموش می کند همسرش نیاز دارد که نظر و احساس او را نسبت به خود بداند و گاه خیلی دیر ( درست وقتی که او می خواهد ترکش کند) ، به این نکته مهم پی میبرد . اگر موقعیتی پیش آید که او مدتها از همسرش دور باشد فقط به فرستادن یک کارت پستال سال نو اکتفا می کند. به این دلیل همیشه مورد سرزنش قرار می گیرد همسرش ، پرخاش میکند و می خواهد بداند که چرا هیچ وقت نگفته او را چقدر دوست دارد.

اما زن متولد اردیبهشت مات و متحیر است و آهسته نجوا می کند ، نیازی نیست که بگویم همین که با تو هستم بیانگر همه چیز است. ولی خوشبختانه قبل از آنکه خیلی دیر شود ، می فهمد که هر سردی کدورت با کمی عشق و احساسات بر طرف می شود .

 

زن متولد اردیبهشت با چه ماهی ازدواج کند؟

زن متولد اردیبهشت با چه ماهی ازدواج کند؟

زن متولد اردیبهشت بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد. سیاره ونوس به انها صدای خوبی نیز بخشیده است تا جایی که می توانند خواننده های معروفی شوند.

از آنجا که زن متولد برج ثور مادر زمین است می تواند مادری بسیار خوب برای فرزندانش باشد . او عاشق آنهاست هیچ گاه آنها را سرزنش نمی کند در عوض خیلی به آنها عشق می ورزد.

 

پیوند زناشویی زن متولد اردیبهشت با سایر ماه ها
 • اردیبهشت با فروردین : (متوسط) ممکن است مشکل داشته باشند قابل حل شدن است
 • اردیبهشت با اردیبهشت : (متوسط) نسبتا خودرای و لجباز هستند ممکن است مشکل پیش بیاید
 • اردیبهشت با خرداد : (متوسط) تیزهوش کنجکاو و چندان با هم سازگار نیستند
 • اردیبهشت با تیر : (بسیار خوب) خانواده دوست خونگرم پیوندی محکم و استوار
 • اردیبهشت با مرداد : (بسیار خوب) عاشق پیشه با صداقت وفادار پیوندی مملو از آرامش
 • اردیبهشت با شهریور : (خوب) جوانمرد باسخاوت مددکار و بدون مشکل
 • اردیبهشت با مهر : (متوسط) اهل اعتدال معاشرتی خونسرد و کمی حسادت
 • اردیبهشت با آبان : (خوب) آرمانگرا بلندپرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگار
 • اردیبهشت با آذر : (متوسط) جسور بی پروا نیازمند با آزادی و بدون تفاهم
 • اردیبهشت با دی : (بسیار خوب) با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا
 • اردیبهشت با بهمن : (بد) کنجکاو آزادیخواه و آرمانگرا و ایده متفاوت از یکدیگر
 • اردیبهشت با اسفند : (خوب) اشخاصی تودار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(17 رای)
93%

نظر دادن