ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آیا میدانید زن متولد تیر بهتر است با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد تیر چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد تیر

زن متولد تیر موجودی بسیار خیالباف ، رویاپرور ، کمی عصبی و غمگین است که در پس انداز پول مهارتی بسیار دارد و خلاصه پول و ثروت یکی از موضوعات مورد علاقه اوست. او دختری دوست داشتنی است که تحت تاثیر ماه کامل می تواند همه استعدادهای نهفته درونیش را بروز دهد و احتمالا شعری بسراید ، آهنگی بسازد یا به تفکرات فلسفی بپردازد و مصاحب خوبی باشد.خصوصیات دختر و زن متولد تیر + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد تیر + طالع بینی عشق و ازدواج

زن متولد تیر از اینکه مورد انتقاد و ایراد قرار بگیرد به شدت تنفر دارد و اصلا دوست ندارد از طرف کسی تمسخر شود. او همواره تشنه محبت و توجه دیگران است و تحمل این را ندارد که از طرف دیگران طرد شود. در واقع این خصوصیات ناشی از این امر است که اعتماد به نفس او ضعیف است. یعنی دائما در این هراس قرار دارد که مبادا به اندازه کافی زیبا ، زرنگ ، تیزهوش و جذاب نباشد.

خصوصیات زن متولد تیر برای ازدواج

عجب نشانه رضایت بخشی است! تیر یکی از بهترین برجها برای تولد زنان است .دختر متولد برج تیر بسیار حساس است و از نیروهای مرموزی دراین زمینه برخوردار است .

دختر متولد تیر نسبت به واژه ها حساسیت خاصی دارد و لازم است که به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم دهد ، چون در غیر اینصورت مثل تکه های از هم گسیخته یک قایق شکسته ، در دریای زندگی به این سو و آن سو می رود . او می تواند چون یک آتشفشان دچار فوران احساسات شود و اطرافیان را بترساند و گاهی نیز چنان درگیر حسادت می شود که فرار از چنگال او برای همه مشکل می شود .

چگونه زن متولد تیر را عاشق خود کنیم؟

چگونه زن متولد تیر را عاشق خود کنیم؟

زن متولد تیر ، خیلی یک دنده است و این خصلت او گاه دوست داشتنی است چون سماجت او را در رسیدن به خواسته هایش کمک می کند اما از نظر عاطفی ، افتضاح است چون نمی داند چه وقت ، کجا و چرا توقف کند . او قادر نیست بفهمد یک رابطه کی تما م شده و اگر تصویری مبهم و نادرست از پایان رابطه داشته باشد آنقدر سماجت می کند و به طعمه و چنگ می زند تا عشق و علاقه هر دو طرف به نفرت تبدیل شود .

احساسات زن متولد تیر گاه به حد افراط می رسد و به جای آنکه از او آدمی عاشق ، مهربان ، دلسوز ، آرام ، وفادار ، محافظ و رام بسازد ، آشفتگی به بار می آورد . او از نظر دیگران آدمی مرموز ، دسیسه چین و زود رنج است . در واقع دیگران احساسات او را بد تعبیر می کنند و تلاش می کنند تا از او دوری کنند اما احساسات و دلبستگی های او بسیار قوی است و تمام این سوء تعبیرها ناشی از غرور اوست .

علایق زن متولد تیر

این زن اگر آدم مثبتی باشد ، بسیار همدل ، پر احساس و یاری بخش است واگر احساساتش را بدرستی جهت دهد و خود را به شکلی درست و غیر مستقیم وقف شریک کند همه چیز عاشقانه پیش خواهد رفت. اما ، امان از وقتی که همه چیز را خراب می کند ، گریه و شیونی سر می دهد که آن سرش ناپیدا است.

زن متولد تیر اگر وجودش را سازمان بخشیده باشد ، محشر است . او از شریک خانواده و هرکس که برایش مهم است ، صادقانه و با نظم و مقررات خاص محافظت می کند . او در موقع لزوم دیگران را توبیخ نیز می کند .ا گر او منفی باشد خجالت می کشد که دیگران را مواخذه کند ، البته زن متولد تیر پس از نطق آتشین ، یا دعوا با دیگران خود خوری می کند و فکر می کند آیا کارش درست بود یا نه و حسابی گریه خواهد کرد ، مهم این است که او بلاخره نظرش را می گوید و عاقلانه عمل می کند .

 طالع بینی خورشیدی زن متولد تیر

 طالع بینی خورشیدی زن متولد تیر

بیشتر زنان متولد تیر جمع و جور و خوش هیکل هستند . برخی هم به شکل دلچسبی خپل هستند .

دختر متولد چهارمین برج در منطقه البروج معمولا زیاد لبخند می زند. او گرم و خودمانی است و رفتاری مادرانه دارد. از این رو بودن در کنار او ، لذت بخش است . او دوست داشتنی است و عاشق بچه است و اگر بچه نداشته باشد او یک حیوان خانگی نگهداری می کند.

بی شک زن متولد تیر بهترین مادر است اما از آنجا که انحصار گری در خون اوست ، جدا شدن بچه ها از خانواده ، وی را دچار دلشوره می کند . چون جدا شدن از خانواده برای خودش هم سخت بوده است .

 

پیوند زناشویی زن متولد تیر با سایر ماه ها
 • تیر با فروردین : (متوسط) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد
 • تیر با اردیبهشت : (بسیار خوب) نقطه اشتراک فراوانی با یکدیگر دارند
 • تیر با خرداد : (متوسط) یکی آرام و مهربان دیگری پرشور و با انرژی
 • تیر با تیر : (خوب) علی رغم اختلاف سلیقه پیوند خوبی می باشد
 • تیر با مرداد : (خوب) خصوصیات مشترک زیاد و ازدواجی موفق
 • تیر با شهریور : (بسیار خوب) یکی مهارت فراوان در امورمالی و دیگری حسابگر و صرفه جو و هماهنگ
 • تیر با مهر : (بسیار خوب) هر دو مهربان انسان دوست و توانمند
 • تیر با آبان : (متوسط) در مسائل مالی اختلاف نظر دارند ولی در سایر مسائل هماهنگ می باشند
 • تیر با آذر : (بد) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده
 • تیر با دی : (خوب) از نظر مالی اخلاقی و روابط هماهنگ هستند بنابراین پیوندی موفق میشود
 • تیر با بهمن : (متوسط) ازدواج میتواند شکل بگیرد اما به سعی و کوشش نیاز دارد
 • تیر با اسفند : (بسیار خوب) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه با تفاهم کامل

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(23 رای)
88.6%

نظر دادن