ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آیا میدانید زن متولد خرداد بهتر است با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد خرداد چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد خرداد

زن متولد خرداد آدمی اجتماعی و مردم دوست است و عاشق مطالعه است و در تمام مراحل زندگی با شور و اشتیاق فراوان به کسب دانش می پردازد و دوست دارد هر لحظه بر اطلاعات خود بیفزاید. او آدمی حراف است که از مصاحبت با دیگران بسیار لذت می برد و همیشه میل دارد در اجتماع باشد.خصوصیات دختر و زن متولد خرداد + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد خرداد + طالع بینی عشق و ازدواج

زن متولد خرداد بسیار صمیمی و خونگرم است و خیلی زود با دیگران طرح دوستی می ریزد. ولی چون از طبیعتی دوگانه برخوردار است ممکن است به همان نسبت که خیلی زود با دیگران صمیمی می شود خیلی زود هم از آنها خسته شده و به دنبال دوست جدیدی برود.

او موجودی جذاب ، روشنفکر ، بذله گو و شوخ است که حس مالکیت بسیار پر قدرتی دارد وقتی که با او پیوند زناشویی بستید باید منتظر حس حسادت و سوءظن های گاه و بیگاه او باشید.

زن متولد خرداد چه مردی را دوست دارد؟

زن متولد خرداد معتقد است ماهی برای مغز مفید است اگر می خواهید او را شیفته خود کنید یک بشقاب ماهی را تا ته بخورید! او پول زیادی بابت هزینه پستی می پردازد و همیشه هم به تنهایی به پستخانه می رود . اگر شما دوست او هستید از دریافت یک خروار کارت پستال و یادداشتهای کوچک او خوشحال خواهید شد چون او دایما با شما در تماس است . دفترچه یادداشت او پر از قرار ملاقات ، برنامه و وظایف اوست و اگر می خواهید او را ببنید ، حتما دو هفته قبل وقت ملاقات بگیرید . او عاشق دیدن نمایشهای جدید ، آخرین فیلمها و خواندن جدیدترین کتابهاست و کسی است که با رضایت کامل با شما به گردش های هنری ، علمی ، تفریحی یا ورزشی می آید .

هدیه مورد علاقه زن متولد خرداد

هدیه مورد علاقه زن متولد خرداد

بعضی از مردم می گویند که زن متولد خرداد معمولا شایعات خوبی برای گفتن دارد و می شود اعتراف کرد که خبرهای بی مزه و یا چرت و پرت نمی گوید . خبرهای او بسیار وسوسه انگیز و داغ و مربوط به مسائل روز است . توصیه می کنم هیچ رازی را به او نگویید ، چون مطمئنا کمی دور خودش می چرخد ، چای دم می کند و برای پخش خبر جدید به یکی از دوستان تلفن می کند .

علایق زن متولد خرداد

زن متولد برج خرداد دوست دارد بلوز و شلوار راحتی بپوشد . او قلبا فمینیست است و عقیده دارد که زنان از هر نظر با مردان مساوی هستند و او نیازی ندارد که زنانگی خود را با زلم زیمبو و یا لباسهای چین واچین ثابت کند بلکه می خواهد او را فقط به خاطر خود و افکارش دوست بدارید بنابراین خود او نیز به ذهن شما بیش از ظاهرتان علاقمند است .

بیشتر زنان متولد خرداد بسیار سرشناس هستند . اگرچه برخی می گویند آنها آدمهایی سطحی هستند ، اما در واقع اینطور نیست.

بر خلاف این ، زن متولد خرداد خود را به سرعت با محیط وفق می دهند. آنها همانطور که در بحثها در مورد موضوعات اصلی و شاخه های فرعی صحبت می کنند ( چون آنها عاشق بحث و مذاکره هستند ) به راحتی هم می توانند موضوع را عوض کنند. دوستان یک زن خرداد توصیفهای مختلفی از او دارند.

چگونه زن متولد خرداد را عاشق خود کنیم؟

گاهی معتقدند زن خرداد شبیه آفتاب پرست است و تحت تأثیر محیط و افراد مختلف رنگ عوض می کند. اما بطور کلی بهترین ویژگی او این است که حتی اگر سعی کنید به هیچ وجه به ذهن او راه نخواهید یافت. فقط می دانید که هفت روز هفته هر روز بیست و چهار ساعت کار می کند . اگر زندگی یا حتی اتاق خود را با او تقسیم کردید مطمئن باشید شادی او در تمام ساعات شبانه روز شما را مات و متحیر می کند .

فکر نمی کنم که زن متولد این برج مادر خیلی خوبی باشد ، او هم مثل همتای مردش بچه ها را وقتی دوست دارد که بزرگ می شوند و زبان باز می کنند و به جای اینکه خودش بچه دار شود و یکی دو سال خود را به زحمت بیاندازد و هر سه ساعت یک بار بچه را تر و خشک کند و در تختخواب بگذارد ، ترجیح می دهد کودکی را به خانه بیاورد و به فرزندی بپذیرد!

 چگونه زن متولد خرداد را عاشق خود کنیم

چگونه زن متولد خرداد را عاشق خود کنیم

رفتار او اصلا مثل مادرها نیست. اگر برای بچه ها آشپزی کند ، لطف زیادی در حق آنها کرده و بچه ها باید خیلی هم خوشحال باشند . او بیش از تغذیه جسم ، به تغذیه مغز آنها اهمیت می دهد و بچه ها را به سوی آموختن سوق می دهد و برای آنها داستان می خواند و آنها را تشویق می کند که عاقلانه فکر کنند . اگر بچه ها بخواهند مادر آنها را در آغوش خود بگیرد ، احتمالا دلسرد و ناامید می شوند ، اما اگر بخواهند آنها را نصیحت کند ، حتما به آنها کمک خواهد کرد .

نقطه ضعف زن متولد خرداد

تقریبا همه می دانند که خردادی ها افرادی دو شخصیته هستند اما این موضوع برای آنها آزار دهنده نیست. همه ما دو جنبه سیاه و سفید داریم که طبیعی است اما این برای خردادی ها شدیدتر است. یک زمان عاشق یک نفر هستند و لحظه ای بعد از او فرار می کنند. بدترین قسمت این است که آنها تکلیف شان را با خود و رابطه ای که با دیگران دارید ، نمی دانند. نه تنها دو شخصیته بلکه شایعه پراکنی نیز از دیگر خصوصیات نامطلوب متولدین این ماه است. آنها در محیط کار ، محیط های دوستانه و ... ساکت نمی نشینند و مدام در حال شایعه پراکنی هستند. بهترین درس برایشان این است که گاهی سکوت کنند.

 

پیوند زناشویی زن متولد خرداد با سایر ماه ها
 • خرداد با فروردین : (بد) افرادی پر جنب و جوش و بی قرار ناسازگار و بدون تفاهم
 • خرداد با اردیبهشت : (متوسط) تیزهوش کنجکاو تنوع طلب چندان با هم سازگار نیستند
 • خرداد با خرداد : (خوب) مشورت پذیر با استدلال توانا در برطرف کردن مشکلات
 • خرداد با تیر : (متوسط) با روحیه تنوع طلب و بی قرار خودشان می توانند باعث ایجاد مشکلات شوند
 • خرداد با مرداد : (بسیار خوب) زوجی جذاب و اجتماعی با صفات مشترک فراوان
 • خرداد با شهریور : (متوسط) چندان ذوق و شوقی در روابطشان وجود ندارد
 • خرداد با مهر : (بسیار خوب) خونسرد با سلیقه هنر دوست و بسیار با نشاط می باشند
 • خرداد با آبان : (متوسط) برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر راتحمل کنند
 • خرداد با آذر : (بسیار خوب) سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک
 • خرداد با دی : (خوب) خویشتندار سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند
 • خرداد با بهمن : (بسیار خوب) با روحیه انسان دوستی و همیشه آماده کمک به همدیگر
 • خرداد با اسفند : (بد) خیالباف رویا پرداز مرموز عدم تفاهم با همدیگر

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(41 رای)
93.6%

نظر دادن