ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید زن متولد مرداد بهتر است با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد مرداد چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی زن متولد مرداد

زن متولد مرداد موجودی بسیار پرنشاط ، جذاب ، سرزنده ، موقر و با استعداد است و در جمع دوستان خود همیشه سعی دارد فرمانده و رئیس باشد و نظر خود را به دیگران دیکته کند. او کاملا متکی به نفس است و زیر نفوذ و سلطه هیچ مردی نمی رود.خصوصیات دختر و زن متولد مرداد + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات دختر و زن متولد مرداد + طالع بینی عشق و ازدواج

موجودی مغرور و کمی متکبر است و طبیعت او ایجاب می کند که خود را برتر از دیگران بداند. البته دیگران نیز با رضایت خاطر چنین مقامی را به او تقدیم می کنند زیرا او را برازنده چنین مقامی می دانند. نقطه ضعف اصلی زن متولد مرداد این است که تشنه و اسیر تملق و ستایش دیگران است و در مقابل تعریف و تمجید مردم به زودی نرم می شود.

اگر می خواهید در زندگی شاد باشید و برقصید ، به دنبال دختر متولد برج مرداد بروید . اسد نشانه هنرپیشگان و خوانندگان معروف است و بیشتر زنان متولد این برج هم عاشق بازیگری هستند . زنان متولد این برج از بسیاری لحاظ ملکه های نمایشی و اغلب خوشگل هستند . ( خدا به فریادتان برسد اگر به او بگویید خوشگل نیست ، حتی اگر حوشگل هم نباشد هیچ وقت نگویید . ) او موهایش را افشان می کند و کلاه بزرگی بر سر می گذارد.

زن متولد مرداد چه مردی را دوست دارد؟

زن متولد پنجمین برج سال (مرداد)عاشق دوست داشتن است. دوست دارد عشوه بیاید و دیگران را به دنبال خود بکشاند ، و آنها لی لی به لالایش بگذارند . فرقی نمی کند که شمادر ظاهر او چه می بینید ، درون چنین زنی گربه ای است که می خواهد ناز و نوازش و ستایش شود . او زنی است که نه تنها در تأمین معاش خانواده کمک می کند بلکه از بچه ها هم مراقبت می کند .

چگونه دختر متولد مرداد را عاشق خود کنیم

چگونه دختر متولد مرداد را عاشق خود کنیم

اگر همسر شما متولد مرداد است به خاطر داشته باشید که نمی توانید به او بی توجهی کنید او خود شیفته است و عاشق این است که ببیند روی دیگران چه تأثیری می گذارد .

او مادری است که عاشق فرزندانش است و به بچه ها بیش از هر چیز دیگری در زندگی اهمیت می دهد . او سخت گیر نیست و به فرزندانش آزادی زیادی می دهد.

همه چیز درباره زن متولد مرداد

او زندگی مرفه ، گشت و گذارهای دست جمعی و رفتن به مهمانی با شما را می پسندد . اگر کاری را به تنهایی انجام دهد ، یقینا در حوزه زناشویی به مشکلی برخورده است در غیر اینصورت باید دلیلی محکم برای غیبت همسر وجود داشته باشد . او می تواند قبلا به علت کمر درد در خانه استراحت کند .

او به همراه شما به میهمانی می آید و خوش می درخشد . زن متولد مرداد در کانون توجه و مورد ستایش مردان قرار می گیرد . اما باید بداند که اگر شوهرش متولد اردیبهشت است بهتر است کمتر این بازی را تکرار کند تازه اگر همسرش نیز متولد مرداد است باید حواسش را بیشتر جمع کند کافی است شوهرش بفهمد مردان دیگر به همسرش علاقمندند ، آنوقت جنجالی به پا خواهد شد. عکس این قضیه هم صادق است در واقع زن متولد مرداد هم چنین رفتاری را از شوهرش نمی پذیرد .

اگر می خواهید روی او تأثیر مثبت بگذارید وی را به بهترین رستوران شهر ببرید و اگر پول دوست و خسیس هستید ، هیچ وقت به دنبال او نروید چون خون شما را در شیشه می کند .

بهترین کادو برای زن متولد مرداد

اگر قصد ازدواج با او را دارید این را هم بدانید که افاده ای ، اهل چشم و هم چشمی های پر زرق و برق و تجملی است و به دنبال مثلا فلان زنجیر طلا می گردد . او کسی است که در هوای خیلی گرم کت پوست می پوشد و در حالی که از شدت گرما در خیابان تلو تلو می خورد جواهراتش را به نمایش می گذارد . برق جواهرات و سنگهای قیمتی او که حتما شامل الماس ، یاقوت قرمز و کبود است ، چشمتان را کور می کند . موهای او همیشه مرتب و آرایش کرده است . او اصرار دارد که مشتری پرو پا قرص بزرگترین و گرانفروش ترین فروشگاهی که می شناسد ، باشد . وقتی صورت حساب خریدش را برای شما می آورد . احتمالا دچار حمله قلبی می شوید .

 نشانه های عاشق شدن زن متولد مرداد

نشانه های عاشق شدن زن متولد مرداد

به هر حال اگر شیفته زنی شیک و همیشه آرایش کرده هستید ، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشید .

 

پیوند زناشویی مرداد با سایر ماه ها
 • مرداد با فروردین : (خوب) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد
 • مرداد با اردیبهشت : (بسیار خوب) مهربان و خانواده دوست ازدواجی موفق و پایدار
 • مرداد با خرداد : (بسیار خوب) اجتماعی خونگرم همراه با سازگاری مثبت
 • مرداد با تیر : (خوب) اختلاف سلیقه زیادی با هم ندارند موقعیت همدیگر را درک می کنند
 • مرداد با مرداد : (خوب) صفات مشترک خوب باعث تقویت پیوندشان خواهد بود
 • مرداد با شهریور : (متوسط) یکی منضبط و قانونمند دیگری پرشور و زیباپسند
 • مرداد با مهر : (خوب) در پی برقراری آرامش و ملایمت همراه با منطق در زندگی هستند
 • مرداد با آبان : (متوسط) یکی وفادار و قابل اعتماد دیگری عاشق ستایش دیگران
 • مرداد با آذر : (متوسط) یکی پر شور و هیجان دیگری دنبال آزادی و استقلال
 • مرداد با دی (متوسط) به دلیل داشتن حق مشترک برتری جویی شاید دچار اختلاف شوند
 • مرداد با بهمن : (خوب) هر دو آرمانگرا و ایده آلیست پیوندی موفق خواهد بود
 • مرداد با اسفند : (خوب) با هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(24 رای)
80%

نظر دادن