ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آیا میدانید مرد متولد آذر بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد آذر چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد آذر

نفوذ سیاره مشتری بر سرنوشت مردان متولد آذر باعث خوش شانسی باور نکردنی این افراد می شود. اگرچه هوش و منطق این افراد نقطه اتکای خوبی برای آنها به شمار می رود ولی خوش شانسی آنها همیشه نقش تمام کننده را برای آنها ایفا می کند. یعنی بدون آن ممکن است بارها در مراحل مختلف زندگی ، در زمینه مسایل مالی ، اقتصادی ، عاطفی و غیره دچار شکست شوند.خصوصیات پسر و مرد متولد آذر + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد آذر + طالع بینی عشق و ازدواج

مرد متولد آذر و عشق

مرد متولد آذر و عشق

مرد متولد آذر فردی جذاب ، باهوش ، و روشنفکر است که در بین رفقای خود از محبوبیت خوبی برخوردار است. اینگونه مردها معمولا مورد توجه جنس مخالف قرار می گیرند. آنها درواقع نیاز دارند که مورد توجه قرار بگیرند و دیگران آنها را دوست بدارند و مورد لطف و محبت خود قرار دهند. آنها بعد از ازدواج نیز دوست دارند با رفقای مجرد خود رابطه داشته باشند و همچنان به سفرهای دسته جمعی بروند و به ورزش بپردازند.

راههای جذب مرد متولد آذر

اگر می خواهید مردی خوش لباس ، خوش گذران از هفت دولت آزاد که همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید ، او کسی جز متولد برج اذر نیست .اگر خواستید سراغ او را بگیرید کافی است سری به محلاتی بزنید که نتایج بخت آزمایی را اعلام می کنند حتما نامش را جز برندگان خواهید خواند. او مردی خانگی نیست و دست کم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی پذیرد و از آن دوری می کند . چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد .

هر جا هم که بشود اطراق می کند. من کسی را می شناسم که بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از مدرسه ، با پای پیاده دور دنیا سفر کرد ، ازدواج کرد ، همسرش را طلاق داد ، برای زندگی به آمریکا بعد هم به کانادا رفت و تا ده سال بعد برنگشت ! این مردها هیچ تمایلی ندارند که بشنوند زمین گرد است یا اقیانوس اطلس به علت یخبندان مسدود است ، آنها مانع نمی شوند و باید هر چیز را خودشان بفهمند .

مرد متولد آذر از چه زنی خوشش می آید؟

بسیاری از مردان متولد برج آذر مجرد هستند و احساس می کنند از هفت دولت آزاداند ، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سر سبد باشند و می خواهند بفهمند دردنیا چه خبر است تا جایی که ممکن است به تنوع نیاز دارند ، اگر شما زنی حسود هستید اصلا زوج مناسبی برای او محسوب نمی شوید. اگر شریک شما کمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یک ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر کنید و تمام درها و پنجره ها را برای جلوگیری از فرار او چفت و بست بزنید ، ممکن است هیچ وقت پیدایش نشود .

اگر می خواهید به شما توجه کند ، باید وانمود کنید به او توجهی ندارید . این مسئله در مورد کلیه متولدین برجهای آتش صادق است . یادتان باشد او شکارچی منطقه البروج است و در جذب دختران استادی قدیمی است . طوری رفتار کنید که شما را با هوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید. از آنجا که گاهی متولد برج آذر و شریک او در شروع آشنایی تعریف درستی از روابط خود ندارند . این رابطه سالهای سال از نقطه شروع فراتر نمی رود . اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را کشف کنند ، روابط دوستانه شان رشد می کند .

بهترین کادو برای مرد متولد آذر

بهترین کادو برای مرد متولد آذر

مرد متولد برج آذر وقتی پدر می شود ، پدر خوبی نیست . اغلب به نوزاد علاقمند نیست. اما وقتی صدای بچه کوچولو را بشنود ، عقیده اش تغییر می کند. به این ترتیب در نگهداری بچه اهل همدردی و همدلی نیست و همانطور که کارهای خودش را بدون شما انجام می دهد ، شما را در نگهداری بچه به راستی تنها می گذارد.

اما وقتی بچه ها بزرگ می شوند ، اوضاع جور دیگری است. او از آنها خوشش می آید. بچه ها هم می توانند با پدر گفتگوی درست و حسابی کنند و او هم می تواند بچه ها را به تفکر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار کند. سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش خلقی او شده ، او واقعا اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می شود بچه ها شادمانه از ته دل بخندند .

متولدین ماه آذر معمولا بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنها پیشانی بلندی دارند. یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگویید که دارند تاس می شوند!

 

پیوند زناشویی مرد متولد آذر با سایر ماه ها
 • آذر با فروردین : (عالی) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است
 • آذر با اردیبهشت : (متوسط) جسور بی پروا نیازمند به آزادی و بدون تفاهم
 • آذر با خرداد : (بسیار خوب) سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک
 • آذر با تیر : (بد) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده
 • آذر با مرداد : (متوسط) یکی پر شور و هیجان دیگری دنبال آزادی و استقلال
 • آذر با شهریور : (بد) تنوع طلب خواهان استقلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند
 • آذر با مهر : (بسیار خوب) دارای خصیصه هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیر می باشد
 • آذر با آبان : (متوسط) یکی سختگیر در مسائل دیگری سرشت پویا و جدی دارد
 • آذر با آذر : (بسیار خوب) پیوندی بسیار مطلوب توام با سعادت و خوشبختی
 • آذر با دی : (متوسط) خصوصیاتی نسبتا متفاوت دارند باید خویشتن دار باشند
 • آذر با بهمن : (بسیار خوب) از موفق ترین پیوند های زناشویی خواهد بود چون مثبت گرا هستند
 • آذر با اسفند : (متوسط) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی می باشد

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(12 رای)
100%

نظر دادن

1 نظر

 • محمدرضافرخزاد پنج شنبه, 23 فروردين 1403 14:52 توسط محمدرضافرخزاد

  باعرض سلام،،خداییش تمام خصوصیاتی نوشته مختص ی اذریه،،دمتون گرم،،،،،