ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آیا میدانید مرد متولد اردیبهشت بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد اردیبهشت چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت موجودی شریف ، صادق ، صمیمی ، و اهل عمل است و در زندگی خیلی سخت به فعالیت و تکاپو می پردازد تا به خواسته های خود برسد. او رفتاری توام با آرامش و وقار دارد و معمولا کم حرف است. هیکلی تنومند و ورزیده دارد و قوی بنیه است.خصوصیات پسر و مرد متولد اردیبهشت + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد اردیبهشت + طالع بینی عشق و ازدواج

مرد متولد اردیبهشت بسیار زمینی است و به مادیات اهمیت می دهد و موفقیت را در کسب پول و ثروت می بیند. او از زندگی لوکس و پرتجمل لذت می برد و دارای حس مالکیت پر قدرتی است. آدم جاه طلب و زیاده خواهی است که اهل ریسک بوده و معمولا در هر داد و ستدی به موفقیت می رسد.

مرد متولد برج اردیبهشت می تواند خیلی پررو باشد! در اتوبوس یا متروهای شلوغ هیچ گاه نزدیک او نایستید چون تمایل زیادی دارد که شما را نیشگون بگیرد! او آدم شوخ طبعی است و با پرتاب پوست موز و کیک ، دلقک بازی در می آورد . ( هر چیزی که به غذا شبیه باشد او را خوشحال می کند . )

مرد متولد اردیبهشت چه زنی را دوست دارد؟

اعتقاد و وفاداری از خصلتهای مرد متولد اردیبهشت است و انتظار دارد که این ویژگیها را در هر کس که می شناسد ، از خدمتکار گرفته تا همسرش پیدا کند و به همین دلیل خیلی زود گول زنهای با هوش را می خورد او کسی است که با رضایت قلبی با منشی یا خدمتکارش ازدواج می کند .

مرد متولد اردیبهشت ، شریکی می خواهد که آشپزی و خانه داری را به خوبی بداند . از آنجا که به نظر دوستانش اهمیت می دهد اهل قمپز و خودنمایی نیست و وقتی دوستان را به خانه می آورد خانه باید پر از صمیمیت بوده و غذایی پر گوشت و شاهانه مهیا باشد .

مرد متولد اردیبهشت با چه ماهی ازدواج کند؟

مرد متولد اردیبهشت با چه ماهی ازدواج کند؟

به عکس ماه های دیگر ، او شریکش را فقط بر اساس زیبایی اش انتخاب نمی کند . از آنجا که سیاره او ونوس است ، به دنبال کسی نیست که همیشه خود رادر آینه نگاه می کند از نظر او ژست شریک مهمتر از چهره اوست و خوش هیکلی را بیشتر از لاغری می پسندد .

متولد اردیبهشت و طالع بینی ازدواج

دوست ستاره شناسی دارم که می گوید قطع رابطه برای این مرد غم و غصه ای واقعی است و اگر او آدمی منفی باشد ، هر قدر ارتباط او با شریکش طولانی تر شود ، حس مالکیتش هم بیشتر می شود و فراموش می کند که او هم انسان است و حتی گاهی به شریک زندگی اش به چشم اثاثیه منزل و یا چیزی که بابت تهیه آن پول پرداخته ، نگاه می کند .

مرد متولد اردیبهشت خیلی دست و دل باز است و با اشتیاق آخرین لقمه غذای چرب و نرمش را به شما می دهد حتی پیرهنش را هم از تن در می آورد و به شما هدیه می کند. ( که ابریشمی و نرم است .) این افراد را حتما در میهمانی هایتان دعوت کنید چون کسی است که همیشه می خندد و گاهی آنقدر می خندد که ریسه می رود و اگر در خوردن غذا و نوشیدنی زیاده روی کرده باشد واقعا روده بر می شود .

مرد منفی متولد اردیبهشت بسیار حسود است . اگر شما به عنوان همسر او ، برای کاری پیش بینی نشده بیرون بروید و یا پنج دقیقه دیر کنید ، می خواهد بداند کجا بوده اید و یا چه می کردید. او همیشه به دنبال امنیت می گردد.

چگونگی رفتار با مرد متولد اردیبهشت

چگونگی رفتار با مرد متولد اردیبهشت

متولدین اردیبهشت در بین اعضای بدن خود ، به گردن اهمیت بیشتری می دهند و اغلب گردنهای کلفتی دارند . برخی از این مردان تنومند و جذاب هستند ، بعضی دیگر هم - که مشخصه برج آنهاست - استخوانی هستند . اما خود ، یعنی شانه های پهن و کمری صاف را حتما دارند .

آنها عموما موهای مجعد و تیره ، چشمانی قهوه ای رنگ و با احساس و رنگ پوستی روشن دارند ، عجیب است اما بیشتر آنها کاکل هایشان را روی پیشانی می ریزند .

مرد اردیبهشت مردی است سرشار از عشق و علاقه که برای عاشق شدن زمان زیادی می خواهد . اگر زن خوش شانسی هستید ، مطمئن باشید هر سی سال یکبار عصبانیت او را خواهید دید.

 

پیوند زناشویی مرد متولد اردیبهشت با سایر ماه ها
 • اردیبهشت با فروردین : (متوسط) ممکن است مشکل داشته باشند قابل حل شدن است
 • اردیبهشت با اردیبهشت : (متوسط) نسبتا خودرای و لجباز هستند ممکن است مشکل پیش بیاید
 • اردیبهشت با خرداد : (متوسط) تیزهوش کنجکاو و چندان با هم سازگار نیستند
 • اردیبهشت با تیر : (بسیار خوب) خانواده دوست خونگرم پیوندی محکم و استوار
 • اردیبهشت با مرداد : (بسیار خوب) عاشق پیشه با صداقت وفادار پیوندی مملو از آرامش
 • اردیبهشت با شهریور : (خوب) جوانمرد باسخاوت مددکار و بدون مشکل
 • اردیبهشت با مهر : (متوسط) اهل اعتدال معاشرتی خونسرد و کمی حسادت
 • اردیبهشت با آبان : (خوب) آرمانگرا بلندپرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگار
 • اردیبهشت با آذر : (متوسط) جسور بی پروا نیازمند با آزادی و بدون تفاهم
 • اردیبهشت با دی : (بسیار خوب) با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا
 • اردیبهشت با بهمن : (بد) کنجکاو آزادیخواه و آرمانگرا و ایده متفاوت از یکدیگر
 • اردیبهشت با اسفند : (خوب) اشخاصی تودار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(13 رای)
89.2%

نظر دادن