ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آیا میدانید مرد متولد اسفند بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد اسفند چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد اسفند

مرد متولد اسفند موجودی معنوی ، صوفی منش و رویاپرداز است که گاه آنچنان در خیالات خود فرو می رود که واقعیت را فراموش می کند و فرصتهای خوبی را که در اختیار دارد از دست می دهد. ولی روزی که از میان ابرها به پایین می آید و پا بر زمین می گذارد به اتکای ذهن فعال و خلاقش می تواند به شهرت و ثروت دست یابد.خصوصیات پسر و مرد متولد اسفند + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد اسفند + طالع بینی عشق و ازدواج

مردی که در برج حوت متولد شده است خیلی رمانتیک و عاشق پیشه است ولی اگر تغییر جهت دهد و بخواهد به عنوان یک ماهی برخلاف جریان آب حرکت کند آنگاه تبدیل به مردی فعال و آرمانگرا می شود که قلل ترقی و کمال را یکی بعد از دیگری طی کرده و به شهرت و ثروت دست می یابد.

 مرد متولد اسفند از چه زنی خوشش میاد

 مرد متولد اسفند از چه زنی خوشش میاد

تا به حال دقت کرده اید که گاهی افرادی که در یک زمینه خاص کار می کنند متولدین یک برج هستند؟ مثلا همه پزشکان متولد شهریور باشند. شغل بعضی دیگر هم کارگردانی برنامه های تلویزیونی و یا ویراستاری روزنامه هاست. آنقدر حساس هستند که مشاغل و حرفه های جذاب و هنری مناسب آنهاست.

مرد متولد اسفند و جذابیت

مردان متولد برج اسفند حال و هوایی دارند که دیگران را مثل زنبور عسل در اطراف ظرف عسل ، به خود جذب می کنند. سیاره آنها نپتون است در اساطیر رومی خدای دریاهاست و مردان متولد این برج ذاتا کم حرف و قوی هستند. چون کمی عجیب و غریب و غیر عادی هستند ، مردم و بویژه زنان مجذوب آنها می شوند.

علیرغم احساسات سست و خیالی ، مرد متولد ماه اسفند ، باهوش و ذکاوت خود در کارش پیشرفت می کند. نپتون به او رفاقت ، صفا و صمیمیت آموخته است از این رو متولد اسفند می تواند دیگران را مجذوب و متحیر کند.

راههای جذب مرد متولد اسفند

راههای جذب مرد متولد اسفند

اگر توی دست و بالتان چنین مردی دارید ، او را از دست ندهید بویژه اگر رمانتیک هم است. او به شما عشق می ورزد ، دوستتان دارد ، کاملا با شعور است و وضعیت روحی شما را درک می کند و با شما طوری رفتار می کند که احساس می کنید واقعا زن هستید.

مرد متولد اسفند چه زنی را دوست دارد؟

برخی از مردان متولد اسفند به دنبال زنی هستند که از خودشان قوی تر باشد تا بتوانند به دنبال دنیای رویایی خود بروند. او از اینکه اوضاع را تحت کنترل خود داشته باشید ، خوشحال خواهد شد .

بعضی از مردان متولد برج اسفند علاقه زیادی دارند که دوست همه باشند. اما روبرو شدن با مسئولیت ها و وظایف به نظر آنها غیر ممکن می رسد. اینجاست که یک مرد اسفندی نقاب از چهره بر می دارد پشت نقاب دوستانه و غلط انداز او ، مردی دو رو ظاهر می شود که شما را مات و مبهوت می کند.

خصوصیات منفی مرد متولد اسفند

گاه مردان متولد برج اسفند پیش دوستان از همسر خود شکایت می کنند که همسر خشک و بی احساس شان آنها را درک نمی کند. ( در واقع آنها را به خوبی هم درک می کنند!) مرد متولد اسفند گاهی دنیا را طاقت فرسا و غیر قابل تحمل می داند و این مهم او را برای روی آوردن به مواد مخدر مستعد می کند.

از آنجا که حوت یکی از نشانه های روانی و آبی و نیز مملو از احساسات است ، مرد متولد این برج احساسات شما را به خوبی درک می کند. او از ابراز احساسات نسبت به بچه ها ابایی ندارد و بچه ها را به خود جلب می کند. او از لحاظ جسمی و عاطفی بیش از مردان متولد برجهای دیگر برای پدرشدن مناسب است. او خیلی فداکار است و محبت و گرما از او می بارد و نمی خواهد مثل مردان متولد برجهای دیگر جاهل مآب باشد که این هم ویژگی خوب دیگری است.

 

پیوند زناشویی مرد متولد اسفند با سایر ماه ها
 • اسفند با فروردین : (متوسط) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد
 • اسفند با اردیبهشت : (خوب) اشخاصی تو دار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند
 • اسفند با خرداد : (بد) خیال باف و رویاپرداز مرموز و عدم تفاهم با همدیگر
 • اسفند با تیر : (بسیار خوب) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه و با تفاهم کامل
 • اسفند با مرداد : (خوب) هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر
 • اسفند با شهریور : (خوب) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی میشوند
 • اسفند با مهر : (بسیار خوب) پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند
 • اسفند با آبان : (بد) یکی آرمان گرا و عاشق پیشه دیگری با اعتماد به نفس کافی
 • اسفند با آذر : ( متوسط) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی میباشد
 • اسفند با دی : (متوسط) یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه
 • اسفند با بهمن : (خوب) یکی روشن فکر و اهل منطق دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر
 • اسفند با اسفند : (بد) به خاطر زودرنجی و حساس بودن ممکن است مشکلاتی پیش بیاید

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(16 رای)
76.2%

نظر دادن