ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آیا میدانید مرد متولد بهمن بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد بهمن چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد بهمن

سیاره هادی ماه بهمن اورانوس است که باعث می شود مرد متولد این ماه طبیعتی منفعل و گوشه گیر داشته باشد و دچار سوء تفاهمات گوناگون شود. گرچه به نظر می رسد که انگیزه های او تا حدودی اسرارآمیز است ، لیکن شما نباید توضیحاتی از او بخواهید که خودش میل ندارد بدهد. برای آشنایی با او باید نیمی از راه را خودتان بروید.خصوصیات پسر و مرد متولد بهمن + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد بهمن + طالع بینی عشق و ازدواج

مرد متولد بهمن از چه زنی خوشش می اید؟

در ارتباط با مرد متولد بهمن از جر و بحث و دخالت در امور خصوصی او برهیزید. خود را درگیر و مشغول اشخاص دیگر نکنید و در عین حال نسبت به تعلقات او حسادت نشان ندهید. از گفته های مرموزی که او مکرر و فراوان به زبان می آورد ، رنجش به دل راه ندهید.

جذب مرد متولد بهمن

جذب مرد متولد بهمن

مرد متولد بهمن جذاب ترین مرد در طالع بینی است .هم مرد و هم زن متولد بهمن برج مثل آهن ربا مردم را به خود جذب می کنند. آنها اغلب از سن چهل سالگی چاق می شوند. مرد متولد این برج از ویژگیهای آسمانی و هیکل خوبی برخوردار است و باعث می شود که خیلی ها دچار تپش قلب شوند.

در مورد مرد متولد بهمن از کارهای زیر اجتناب کنید

وقتی بفهمد او همان کسی است که شما به دنبالش هستید ، در جهت مخالف شما می دود. او را در هر گروه یا انجمنی می توانید پیدا کنید مطمئن باشید که عضو هر گروهی باشد ، به نحو شایسته ای عمل می کند در ضمن او روابط عمومی خوبی دارد و دوستان زیادی پیدا می کند. بطور کلی او کسی است که می توانید در حالیکه در گفتگوی مهمی شرکت کرده ، خوب گوش دهد و بفهمد که در آن سر سالن چه اتفاقی می افتد.

عاشق کردن مرد متولد بهمن

عاشق کردن مرد متولد بهمن

مرد متولد بهمن بسیار تیز بین است اما وقتی نوبت به مسایل عاشقانه می رسد مثل خفاش کور می شود. اما اگر در مورد معجزه های عقلانی صحبت کنید ، او بهترین است.

علایق مرد متولد بهمن

پسرهای متولد بهمن در سنین پایین خانه را ترک می کنند تا بالهایشان را باز کنند و در آسمان پرواز کنند. آنها می خواهند چیزهای جدیدی یاد بگیرند. این مردان عاشق ورزش هستند ، انها از شطرنج لذت می برند و از آنجا که می خواهند از مغزشان استفاده کنند حتی ممکن است تمبر جمع آوری کنند . آنها دوست دارند که دیدشان را وسیع تر کنند و برای شر و ور گفتن در مورد دیگران وقت ندارند .

مرد متولد بهمن فوق العاده رک است. وقتی بدخلق است ، به طعنه رک می شود. در چنین مواقعی در مقابل اظهار نظرهای او باید پوست کلفت باشید. گاهی آنقدر سرد و یک دنده می شود که بدجوری از دستش ناراحت می شوید.

بسیاری از مردم با مردان متولد برج بهمن مشکل عاطفی پیدا کرده اند و پس از این تجربه غمگینتر و عاقلتر شده اند . و قبول کرده اند که شکست خورده اند.

 

پیوند زناشویی مرد متولد بهمن با سایر ماه ها
 • بهمن با فروردین : (بد) سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند
 • بهمن با اردیبهشت : (بد) کنجکاو آزادی خواه و آرمان گرا و ایده متفاوت از یکدیگر
 • بهمن با خرداد : (بسیار خوب) با روحیه انسان دوستی و همیشه آماده کمک به همدیگر
 • بهمن با تیر : (متوسط) ازدواج می تواند شکل بگیرد اما به سعی و کوشش نیاز دارد
 • بهمن با مرداد : (خوب) هردو آرمان گرا و ایده آلیست پیوندی موفق خواهد بود
 • بهمن با شهریور : (متوسط) چنین پیوندی با سعی و کوشش می تواند خوب باشد
 • بهمن با مهر : (بد) پر جنب و جوش بیقرار تنوع طلب و سرکش
 • بهمن با آبان : (بد) یکی با احساس و عاطفه دیگری سلطه جو و خواهان کسب برتری
 • بهمن با آذر : (بسیار خوب) از موفق ترین پیوند های زناشویی خواهد بود چون مثبت گرا هستند
 • بهمن با دی : (متوسط) یکی محتاط و محافظه کار دیگری سختگیر و جدی
 • بهمن با بهمن : (خوب) پیوندی بسیار موفق توانا در امور مختلف
 • بهمن با اسفند : (خوب) یکی روشنفکر و اهل منطق و دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر
همدیگر

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(16 رای)
72.6%

نظر دادن