ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، آیا میدانید مرد متولد تیر بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد تیر چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد تیر

مرد متولد تیر بسیار مودب ، متین ، باوقار ، خردمند و معقول است ولی در کنار این خصوصیات آدمی خیالباف ، رمانتیک و رویاپرور می باشد. این دوگانگی شخصیت او ناشی از تاثیرات کره ماه بر وی است. گاهی اوقات اخمو و گوشه گیر می شود و در لاک خود فرود می رود. اما در بقیه مواقع فردی شاد ، سرزنده ، شوخ و سرگرم کننده است.خصوصیات پسر و مرد متولد تیر + طالع بینی عشق و ازدواجخصوصیات پسر و مرد متولد تیر + طالع بینی عشق و ازدواج

این مرد از همان دوران کودکی به دنبال پول و پس انداز آن است. انگار ذخیره کردن پول به او آرامش خیال می بخشد. او به دنبال جاه و مقام اجتماعی نیست و پول را فقط به خاطر خود پول می خواهد. البته در خرج کردن پول خساست به خرج نمی دهد یعنی می داند پول خود را چگونه خرج کند.

مردان متولد تیر عکس ظاهر بدعنقی که دارند ، سخت پوستانی دوست داشتنی هستند . وقتی به متولد تیر فکر می کنید ، خرچنگ را از یاد نبرید . بسته به شرایطی دارد ، برای رویارویی و یا خلاصی از گرفتاری ، قدم های جنبی بر می دارد ، هیچ وقت درباره او بر اساس ظاهرش قضاوت نکنید . بیشتر مردان متولد برج تیر آرام ، احساساتی ، خانگی و شیفته آشپزی هستند . نشانه خرچنگ بر شکم ، حکومت دارد و ضرب المثل قدیمی ، راه ورود به قلب یک مرد از شکمش می گذرد ، راجع به مردان متولد تیر صادق است اگر وی به شما گفت رژیمغذایی دارد ، حرفش را باور نکنید .

مرد متولد تیر چه زنی را دوست دارد

مرد متولد تیر چه زنی را دوست دارد

او دمدمی است . علت خلق و خوی متغیر او ماه است که سبب می شود بسیار احساساتی و یا کاملا سرد و نا امید باشد . ( او عقل و منطق سرش نمی شود ) قلب متولد تیر به مغزش فرمان می دهد و گاه زندگی او تحت سلطه عواطف اوست . اگر عاشق مردی هستید که متولد تیر است خبر خوبی برایتان دارم . او راحتتر از مردان متولد سایر برجها ابراز احساسات می کند ، مردان متولد برجهای مختلف هر یک احساسات خود را به نوعی بیان می کنند . متولد آبان به شکل جنسی ، مرد متولد اسفند به شکل رویایی و متولد تیر به شکل عاطفی.

چگونه مرد متولد تیر را عاشق خود کنیم؟

مشکل اصلی شما با او ، این است که می خواهد مادرش باشید . احساسات او نسبت به مادرش حد وسط ندارد . یا عاشق اوست و یا از او متنفر است . بیزاری او از مادرش گاه سبب میشود تا از هر زن دیگری (حتی شما) بیزار شود ، یا این که مادر را آنقدردوست دارد که شما احساس می کنید فراموش شده اید پس از مادر شوهر هم نفرت پیدا می کنید.

بیش از آنکه با او پیوند زناشویی بندید بد نیست بفهمید روابط او با مادرش چگونه است . اگر او از آن مادرهای پاک باخته است که پسرش را ننر بار آورده ، حتما با او مشکل پیدا می کنید . اگر نمی دانید او مرد است یا موش یا بچه یا خرچنگ ، تله ای کار بگذارید تا بفهمید او چیست ؟!

 مرد متولد تیر از چه زنی خوشش می آید؟

او در گذشته زندگی می کند و ناخودآگاه به دنبال شریکی است که یاد آور مادرش باشد . او به ریشه ها اهمیت زیادی می دهد و اغلب در شهرستانی که متولد شده زندگی می کند و همانجا هم می میرد. حتی گاهی خانه دوران کودکی اش را سالها بعد مجددا می خرد و همانجا زندگی می کند .

او معمولا زاده عادت است و باید مراقب باشد تا عادتهای بدی کسب نکند ، چون عادتهای قدیمی را دیر فراموش می کند . او به دنبال شریکی است که برایش مادری کند ، اما اگر شخص مناسبی را پیدا نکند با قوم و خویش و دوستان درگیری عاطفی پیدا می کند به طوری که دهان همه از تعجب باز می ماند .

جذب مرد متولد تیر

جذب مرد متولد تیر

او پدری فداکار و تو دل برو است . با این وجود احساسات او بیشتر مادرانه است تا پدرانه ، مثلا پس از یک روز سخت کاری ، در خانه پیش بند می بندد و بدون نق و نوق برای بچه ها آشپزی می کند. او از اعضای خانواده مراقبت می کند ، آخر هفته بچه ها را بیرون می برد و حتی از قناری هم مواظب می کند . او ذاتا پدر است و برایش خیلی سخت است که خودش بچه نداشته باشد ، در این صورت دوستان و همکاران را بچه های خود می داند .

پیوند زناشویی مرد متولد تیر با سایر ماه ها
 • تیر با فروردین : (متوسط) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد
 • تیر با اردیبهشت : (بسیار خوب) نقطه اشتراک فراوانی با یکدیگر دارند
 • تیر با خرداد : (متوسط) یکی آرام و مهربان دیگری پرشور و با انرژی
 • تیر با تیر : (خوب) علی رغم اختلاف سلیقه پیوند خوبی می باشد
 • تیر با مرداد : (خوب) خصوصیات مشترک زیاد و ازدواجی موفق
 • تیر با شهریور : (بسیار خوب) یکی مهارت فراوان در امورمالی و دیگری حسابگر و صرفه جو و هماهنگ
 • تیر با مهر : (بسیار خوب) هر دو مهربان انسان دوست و توانمند
 • تیر با آبان : (متوسط) در مسائل مالی اختلاف نظر دارند ولی در سایر مسائل هماهنگ می باشند
 • تیر با آذر : (بد) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده
 • تیر با دی : (خوب) از نظر مالی اخلاقی و روابط هماهنگ هستند بنابراین پیوندی موفق میشود
 • تیر با بهمن : (متوسط) ازدواج میتواند شکل بگیرد اما به سعی و کوشش نیاز دارد
 • تیر با اسفند : (بسیار خوب) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه با تفاهم کامل

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
100%

نظر دادن